Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wandej napisał:

A M3 nie robią już w touringu?

a kiedyś robili? Ja kojarzę tylko w E46 jako prototyp, ale nigdy z fabryki takie nie wyjeżdżało. Też w warunkach Turdziego jednak napęd na 4 koła jest lepszym rozwiązaniem, a M3 wyłącznie na tył, zatem jako daily raczej nie ma podejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe M3 ma ponoc byc opcjonalnie jako AWD wiec cos sie poprawi w tym względzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe ma mieć koło 500KM to aż się prosi o napęd na 4 przy wozie na co dzień. Może wsadzą coś jak w nowym M5, na 4 łapy z możliwością odłączenia przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DonDżonson napisał:

nowe ma mieć koło 500KM to aż się prosi o napęd na 4 przy wozie na co dzień. Może wsadzą coś jak w nowym M5, na 4 łapy z możliwością odłączenia przodu

Jeśli, jeśli się zdecyduja na 4 łapy to na bank ten sam napęd co w M5, nie ma sensu od nowa wymyślać czegoś co działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle.Faje auto sie zapowiada jeszcze tylko jak by zrobili Touring :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę nawet RS4 doczeka sie liftingu.IMG_6535.JPGIMG_6536.JPGIMG_6537.JPG

 

 

Przyznam szczerze ze nie rozumie kompletnie tej politylki.Zero konsekwencji a co gorsza ten prod znow bedziedzie przyklejony do auta ktore w założeniu miało inne linie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 21:28, turdzi napisał:

No i proszę nawet RS4 doczeka sie liftingu.IMG_6535.JPGIMG_6536.JPGIMG_6537.JPG

 

 

Przyznam szczerze ze nie rozumie kompletnie tej politylki.Zero konsekwencji a co gorsza ten prod znow bedziedzie przyklejony do auta ktore w założeniu miało inne linie ?

To chyba jeszcze nie ten docelowy lift bo jest tablet.. polift ma mieć wnętrze z A7..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo w to wierze.Taka zmiana kompletnie nie ma sensu z punktu widzenia inwestycji i jej zwrotu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet nie tablet dla mnie zmascili ten polift po raz kolejny.A6 C7 pokazało ze dobrego designu sie nie rusza i co najwyżej mozna pobawić sie wkładami reflektorów czy zderzakiem.Dla mnie noe A4 na minus.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia, w szczególności przodu, poczekam żeby zobaczyć na żywo. Ale na dużej liczbie fotek wygląda jak dla mnie gorzej niż poprzednik. Środek ok, choć pójście w całości w dotyk i rezygnacja z pokrętła na -, dla mnie byłaby to zaleta gdyby było to uzupełnienie. I te ramki wokół tak średnio, w dobie dzisiejszych praktycznie bezramkowych wyświetlaczy chyba można było zrobić to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaczynam się cieszyć (a na początku martwiłem), że będę miał całe wnętrze przedliftowe. Zobaczę oczywiście jak to będzie wyglądać na żywo ale jak na razie kiepsko to wygląda IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ironio zaraz się okaże że przed lifty będą droższe od po liftów za 3-4 lata :D . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus to pakiet S/Sline troche zyskał do dostał gril ala RS ale tylko w czerni bo w chromie to juz troche odpust.

IMG_6904.JPG

IMG_6905.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mocowanie tego wyświetlacza to troche pozostawia do życzenia , ordynarna zaślepka po mmi ? Troche sie nie postarali.Wydaja majątek na produkcje lamp zderzaków i paneli zamiast porządnie deskę upgrejdoeac.

 

 

IMG_6906.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę auto w takim stanie było ze aż szkoda sprzedawać było.Lubialem bardzo to auto.Kupe auta za te pieniądze pod warunkiem ze go nie zorał ale bardzo dokładny i pedantyczny ten gość był wiec powinien byc OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...