Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

No ciekawe jak będzie z terminami realizacji zamówień nowych modeli w 2019,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, black4 napisał:

Hey,

No ciekawe jak będzie z terminami realizacji zamówień nowych modeli w 2019,

Pozdrawiam

Maciuś, to zależy na jaki model. Na meksykańskie Q5 nadal 7 miesięcy. Modele produkowane w Europie ok. 2-3 miesiące. Czasami i kilka tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że odpuściłeś temat z tym meksykańcem.

Na RS pewnie trochę dłuższe oczekiwanie? zależy od specyfikacji czy opcje exclusive itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exclusive nie ma chyba nic do rzeczy bardziej chodzi o moze przerobowe i jaki dany importer ma przydzielony kontyngent.Ja czekalem 4 miesiace.Na poprzedni czekalem 3.

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tesle model 3 europa czeka już ponad rok:facepalm:

Ale na 99% już w lutym będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdzi napisał:

Exclusive nie ma chyba nic do rzeczy bardziej chodzi o moze przerobowe i jaki dany importer ma przydzielony kontyngent.Ja czekalem 4 miesiace.Na poprzedni czekalem 3.

Exclusive ma duże znaczenie. Za kolor z palety Ex. jest miesiąc dłużej oczekiwania co najmniej. Jak weźmiesz szwy kontrastowe pod kolor lub inną tapicerkę to jeszcze bardziej się wydłuża. Mi w A4 pakiet czerń wydłużył o dwa tygodnie oczekiwanie - niby pierdoła, a jednak. Więc wszystko zależy od konfiguracji, a Exclusive jak najbardziej wydłuża czas oczekiwania. Szczególnie, że ja kolor chce Nogaro i czarne felgi do tego. Zobaczymy jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Paweł.

Opcje z palety exclusive wydłużają okres zamówienia.

O ile to zależy od zakresu konfiguracji.

Myślę, że kluczową sprawą będzie możliwie wczesne zamówienie bo jak Europa ruszy z zamówieniami na RS5 Sportback to jak zwykle Polska będzie traktowana po macoszemu a klienci oczekiwać na końcu kolejki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, black4 napisał:

Tak jak pisze Paweł.

Opcje z palety exclusive wydłużają okres zamówienia.

O ile to zależy od zakresu konfiguracji.

Myślę, że kluczową sprawą będzie możliwie wczesne zamówienie bo jak Europa ruszy z zamówieniami na RS5 Sportback to jak zwykle Polska będzie traktowana po macoszemu a klienci oczekiwać na końcu kolejki.

Pozdrawiam

Jak zamawiasz to od razu wskakujesz w kolejkę. Także bardziej boje się tu US i tego, że jak będzie za dużo zamówień tam to wstrzymają zamówienia na EU..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 10:32, Kosmita napisał:

Exclusive ma duże znaczenie. Za kolor z palety Ex. jest miesiąc dłużej oczekiwania co najmniej. Jak weźmiesz szwy kontrastowe pod kolor lub inną tapicerkę to jeszcze bardziej się wydłuża. Mi w A4 pakiet czerń wydłużył o dwa tygodnie oczekiwanie - niby pierdoła, a jednak. Więc wszystko zależy od konfiguracji, a Exclusive jak najbardziej wydłuża czas oczekiwania. Szczególnie, że ja kolor chce Nogaro i czarne felgi do tego. Zobaczymy jak wyjdzie.

Tak kolor na pewno troche wydłuży jezeli nie z dostępnej palety.

 

Tymczasem fajna reklama 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, turdzi napisał:

Tak kolor na pewno troche wydłuży jezeli nie z dostępnej palety

Tymczasem fajna reklama 

Już ją widziałem - super. Ale na razie udostępnia ją tylko Audi USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW bardzo podobają mnie sie te felgi.Zastanawiam sie czy nie zmienic w przyszłości.Co ciekawe maja ET 22 a nie 26 jak w RS4 i RS5 coupe.Szkoda mi tylko 20 K ?

IMG_6340.PNG

IMG_6341.PNG

IMG_6342.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki, że u mnie będą takie ale całe na czarno / wysoki połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He dobre ;D

Pawciu te nowe sanie Mikołajowe by Ci pasowały ;D

Tylko w innym lakierku ;D

Kółka fajne już je kiedyś wrzucałem.

Co prawda ET o 4 mm mniejsze wielkiej różnicy nie zrobi ale wzór wklęsły fajny ;D

No i koniecznie w piano,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 4 mm to nie duzo ale to znaczy ze wszystkie felgi do SB maja inne ET.Ciekawe dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, turdzi napisał:

BTW bardzo podobają mnie sie te felgi.Zastanawiam sie czy nie zmienic w przyszłości.Co ciekawe maja ET 22 a nie 26 jak w RS4 i RS5 coupe.Szkoda mi tylko 20 K ?

IMG_6342.PNG

Bardzo ładne koła :ok2: Chociaż u Ciebie widziałbym ten wzór do białego pasuje idealnie :kox:

$_58.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie nad nimi zastanawiałem bo na allegro za 10 K mozna wyrwać ale widzalem je na żywo i jakos mnie nie przekonały.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, turdzi napisał:

Tez sie nad nimi zastanawiałem bo na allegro za 10 K mozna wyrwać ale widzalem je na żywo i jakos mnie nie przekonały.

 

 

 

Też są bardzo ładne ale wg. mnie są zbyt delikatne i z daleka poprostu znikają w porównaniu do tamtych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś porównanie osiągów B8 i B9.

Przepasc a równania do nowego B8 w takim zasyfionym z 50K na blacie różnica była by jeszcze większa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wielokrotnie mówiłem i pisałem - to co Audi zrobiło z generacją B9 to jest niesamowita sprawa i widać to na każdym "poziomie", również w najwyższym co widać wyżej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale tam porównują rsy czyli wyższą półkę znacznie i nowe rs4 b9 ma tylko zapakowany ten silnik 2.9 bi turbo z porsche, ski nie mają. Znajomy ma s5 polift 1 gen z usa w tiptronicu, 3.0 kompresor, drugi ma również z us ściągnięta b9 2.0 bodajże na 99% w tipie też i na prostej to te 2.0 nie ma żadnych szans, oba auta seria. Zostaje przynajmniej o 1.5 długości auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...