Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, turdzi napisał:

Ttlko w góry na długi weekend ok 180 km.

A teraz najlepsze.Okazalo się że klucz do boska został w innej kurtce w której pakowalm wczoraj narty wiec zostawilem dziewczyny i wlasnie  jestem w drodze do domu.Dzis pęknie z 800km ale uwiercie mi za kierownicą tego auta to żaden problem :)

Oj coś mi wydaje się ze to zrobiłeś specjalnie ? Żeby sobie pośmigać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe można by tak pomyśleć ale drga fatalna teraz jest 20.00 czekm na prom i mam jeszcze 150 km z czego 80 po ośnieżone drodze przez las.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przemyślenia z promu po zrobieniu ponad 500km w trasie.

Do takich wyjazdów miazga.Mega konfort ale jak potrzeba i jest ochota można się pobawić i mieć trochę radochy.To tak ma prawdę 3 samochody w jednym.

Głośność wydechu idealna bo można w trasie na sport jechać i nie męczy.Troche glosniejs y i by się ne dało bo by męczył.

Spalalanie z tych 500 + to 10,4l a i myślę że to dobry wynik.Boks pewnie zjadł z 1l więc myślę że poniżej 10 by zszedł ale na mniej w tym aucie nie ma co liczyć.Trasa mieszana połowa autostrady do 130kmh czasami jakieś zrywy reszta drogi jak na zdjęciu wyżej.

VC w praktyce genialne.Wiem że sa zwolennicy klasycznych ale przy tym jakie to daje możliwości już bym się nie zamienił. 

No i Matrixy , w nocy WOW otworzył mi się nowy pogląd na światła.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest zadziorny.. widać, że to nie jest zwykłe A4.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie, pięknie. 

Auto genialnie widać łączy komfort ze sportem/zabawą. Dodatkowo w połączeniu z takimi krajobrazami to czysta przyjemność z jazdy.

Zazdroszczę mega :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to, że sobie śmigasz z rodzinką na wakacje załadowany pod dach, a w razie co osiągi sportowego auta z fajnym brzmieniem. Super samochód, super wygląd i super widoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kosmita napisał:

Najfajniejsze jest to, że sobie śmigasz z rodzinką na wakacje załadowany pod dach, a w razie co osiągi sportowego auta z fajnym brzmieniem. Super samochód, super wygląd i super widoki. 

Dokładnie ! Mogłem mieć 2 letnie 911 lub Cayman GTS ale bym musiał mieć nudne kombi w dyszlu na takie wyjazdy a tak to mam fun gdziekolwiek nie jadę i w jakim celu.I to jest w tym aucie piękne.Mogl by mieć jedynie trochę większy bagażnik ale i tak nie ma co marudzić.Wszystkiego mieć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Jon Olsson rozwalił system nowm RS6.

 

message-editor%2F1519424276695-abt_rs6__jon_olsson_beifahrerseite_schraeg_hinten.jpgDWprw8xWkAAhWeX.jpgABT-Sportsline-RS6-for-Jon-Olsson-1-1289-default-large.jpg

 

EPIC !

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Norbas napisał:

Ma chłopak sentyment do rs6 :) 

Obstawiamy czy też pójdzie z dymem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mystic.pl napisał:

Obstawiamy czy też pójdzie z dymem ?

Zajefajna te nakładki na felgi.Ciekawe co to jedno jest pewne wymyślił coś nowego.

 

BTW wygrzebalem z szuflady parę dodatków.Na stoku Branding też ważny ?Screenshot_20180224-174056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mystic.pl napisał:

Obstawiamy czy też pójdzie z dymem ?

Nie no szkoda się zakładać ? niech jeździ jak najdłużej ?

Turdzi brakuje jeszcze gogli od audi ? 

Wczoraj oglądając używki w aso natkelem się na s4 które czeka na odbiór (troszkę biednie wyglada jak na auto z pod znaku S, ale nie o tym) pooglądałem bo oczywiście stało sobie wolno na placu ... a we wnętrzu po transporcie było coś takiego... :facepalm: 

124DFB05-5F37-4313-8A5D-83724C972F7E.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2018 o 11:55, turdzi napisał:

Tymczasem Jon Olsson rozwalił system nowm RS6.

Mega jest to jego RS6+, dobrą robotę zrobili z obklejeniem auta nawet wnęki z jednej strony są białe z drugiej czarne.

BTW. co wiecie co to za folia na przednich szybach i gdzie legalnie można zarejestrować auto z nią? Przez tą ciemną przednią szybę auto wygląda bardzo agresywnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Norbas napisał:

Nie no szkoda się zakładać ? niech jeździ jak najdłużej ?

Turdzi brakuje jeszcze gogli od audi ? 

Wczoraj oglądając używki w aso natkelem się na s4 które czeka na odbiór (troszkę biednie wyglada jak na auto z pod znaku S, ale nie o tym) pooglądałem bo oczywiście stało sobie wolno na placu ... a we wnętrzu po transporcie było coś takiego... :facepalm: 

124DFB05-5F37-4313-8A5D-83724C972F7E.jpeg

 

Dramat lepiej nie widzieć jak oni te auta przemieszczają. BTW S4 B9 to też na prawdę kawał auta i ekonomicznego punktu widzenia nie i nawet lepszy wybór.Za 3 tyg jadę na Audi Driving Experiance gdzie będziemy jeździć S4 i chętnie porównań jakie są wrażenie po przrsiadce z jednego do drugiego w czasie rzeczywistym.

Z innej beczki to właśnie wróciłem a w domu tyle samo śniegu co w górach :)

 

20180225_164522.jpg

 

Zrobione 850km więc razem już 1900.

Po raz pierwszy jej odkrecilem parę razy i cóż 2.0TFSI po programie to to nie jest :) No i kapitalne wrażenie jak się w tunelach idzie po biegach w dół czy w górę.Mysle że wydech wyszedł im w sam raz bo mona cała trasę na sport jechać i nie męczy dzie na przykład w RS3 na sportowym wydechu jest nie do wytrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa recenzja bo kręcone z ręki i nie obrabiana.Chlopaki porównują da S4 i konkluzja taka że to jednak RS i jest o wiele bardziej agresywne mimo sporych podobieństw jak silnk V6 skrzynia i środek.Ja ostatni raz siedziałem w S4 w sirpniu i nie mam niestety tego jakoś świeżo w pamięci.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdzi napisał:

Dramat lepiej nie widzieć jak oni te auta przemieszczają. BTW S4 B9 to też na prawdę kawał auta

Nie mówię, ze nie ale jego body nie jest jakieś mocno rzucające się w oczy... taki sleeper można by powiedzieć :decayed: 

ten co widzialem to fajny miał kolor ale koła i te chromy słabo wyglądały... 

4EBF87FC-0632-4CAD-A78E-1172E79B376D.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...