Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

S4 ciężko odróżnić od s-line, w porównaniu z rs wygląda blado, także jeśli chodzi o b9 to mimo ceny jedyny słuszny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turdzi napisał:

BTW S4 B9 to też na prawdę kawał auta i ekonomicznego punktu widzenia nie i nawet lepszy wybór.Za 3 tyg jadę na Audi Driving Experiance gdzie będziemy jeździć S4 i chętnie porównań jakie są wrażenie po przrsiadce z jednego do drugiego w czasie rzeczywistym.

Czekam w takim razie na opinię bo jestem bardzo zainteresowany. Bardzo biorę pod uwagę, że następne auto to będzie może nie S4, ale S5 w sportbacku i jestem  ciekawy jak to porównasz do Ryśka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

S4 ciężko odróżnić od s-line, w porównaniu z rs wygląda blado, także jeśli chodzi o b9 to mimo ceny jedyny słuszny wybór

S4 różni się od S-line z tyłu tylko - dyfuzorem i lotką na klapie bagażnika i oczywiście 4-rema kominami :) Ale jednak różnica niby mała, a zauważalna. S4 to tak naprawdę najmocniejsze A4. RS4 to już inny samochód. Ale bezpośrednich odczuć jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jakie są różnice, ale laik nie odróżni, jednak rs4 od razu rzuca się w oczy że to nie zwykłe audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche poupalalem i nawet nie muszę wsiadać do S4 zeby stwierdzić ze to kompletnie inne zwierze.Opony zimowe nawet nie sa w najmniejszym stopniu przenieś tego co to auto potrafi.Zeby wykorzystać jego potencjał trzeba sie wybrać na to bo na drodze to na prawde aż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pstrykaj jakąś fotkę i do kalendarza klubowego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, dla kogoś z rodziną to idealny kompromis między funem z jazdy a praktycznością

 

Nie jestem przekonany trochę do tego białego, czy te pompowane błotniki się trochę nie gubią w tym kolorze?

 

Ostatnio latałem RS3 i muszę przyznać, że VC to faktycznie nowa era samochodów!

 

Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie klasyczne zegary ale wpadając teraz do takiego auta od razu jest outdated zreszta nik pozniej takiego auta bez  VC nie kupi.

 

Z innej beczki.Jezeli tak ma wyglądać A6 C8 a wszystko wskazuje że o wyciek oficjalych zdjęć to WOW.Co za przeskok.Piekne auto.Trafli w 10.

2019-audi-a6-1.jpg

2019-audi-a6-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdzi napisał:

Ja lubie klasyczne zegary ale wpadając teraz do takiego auta od razu jest outdated zreszta nik pozniej takiego auta bez  VC nie kupi.

 

Z innej beczki.Jezeli tak ma wyglądać A6 C8 a wszystko wskazuje że o wyciek oficjalych zdjęć to WOW.Co za przeskok.Piekne auto.Trafli w 10.

2019-audi-a6-1.jpg

2019-audi-a6-2.jpg

W połączeniu ze środkiem z A7 będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko coś im ten grill nie wyszedł... Nie mieli gdzie radary schować to pocieli grill... tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Młody_drog napisał:

Tylko coś im ten grill nie wyszedł... Nie mieli gdzie radary schować to pocieli grill... tragedia

Faktycznie jakos dziwnie te radary wygladaja moze to jakis dodatek do tzw. autonomicznej jazdy. Tak czy siak wyglada dobrze i jednak chyba sie wstrzymam z zakupem BMW az nowej 6 nie "podotykam" :D

Co do RS4 to mialem okazje pojezdzic przez pare godzin i jest fajnie ale jednak brakuje mi troche szalenstwa w tym samochodzie, tak jak to rs4 sie czuje takie powinno byc s4 wedlug mnie. Natomiast sam wyglad rewelacja! Na zywo robi duzo wieksze wrazenie niz na fotkach, z daleka wyroznia sie w tlumie cale szczescie z dmuchanych nadkoli nie zrezygnowali bo wygladaja super. Srodek jak srodek nie jestem zbytnim fanem tego jak jest on wykonany w B9, mam wrazenei zbyt duzej plastikowosci tego wnetrza przy cyzm jezdzilem egzemplarzem ze "zwykla" skora. Generalnie dla mnie bardzo fajny samochód ale z cena poplyneli za mocno i osobiscie w tym segmencie wybralbym C63 AMG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila postawiłem auto pełnym bokiem na suchym asfalcie na trzecim biegu wiec ciezko przynajmnie mnie powiedzieć ze brakuje mu szaleństwa :) ale zgodzę sie całkowicie ze S4 jest po prostu troche za bardzo pluszowe.Z drugiej strony jezeli by dodali wiecej pazura S4 to z kolei RS4 by musiało byc jeszcze bardziej hardcorowe a wtedy mysle ze straciło by bardzo na tej praktyczności i uniwersalnosci która jest jego niesamowita zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdzi napisał:

Ja lubie klasyczne zegary ale wpadając teraz do takiego auta od razu jest outdated zreszta nik pozniej takiego auta bez  VC nie kupi.

 

Z innej beczki.Jezeli tak ma wyglądać A6 C8 a wszystko wskazuje że o wyciek oficjalych zdjęć to WOW.Co za przeskok.Piekne auto.Trafli w 10.

2019-audi-a6-1.jpg

2019-audi-a6-2.jpg

Tylko czemu w nowych audi pochowali kominy za zaślepkami, wygląda to prześmiesznie gdy stoisz za takim autem a mu dymi gdzieś spod zderzaka a nie z dwóch pięknych fifek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mystic.pl napisał:

Tylko czemu w nowych audi pochowali kominy za zaślepkami, wygląda to prześmiesznie gdy stoisz za takim autem a mu dymi gdzieś spod zderzaka a nie z dwóch pięknych fifek ?

Eko na siłe ze niby nie dymia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mystic.pl napisał:

Tylko czemu w nowych audi pochowali kominy za zaślepkami, wygląda to prześmiesznie gdy stoisz za takim autem a mu dymi gdzieś spod zderzaka a nie z dwóch pięknych fifek ?

To prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś to nowe A6 nie przemawia do mnie. Przypomina mi za bardzo to co już jest na rynku pod innymi markami. Szczególnie dyfuzor z końcówkami jak z nowych mercedesów. Jeśli jeszcze ktoś mi powie, że tak jak tam rury są pochowane i nie wychodzą przez końcówki to dramat. NIE jeździłem nową generacją Audi oprócz B9 ale mam wrażenie, że idą z nurtem "plastikowości" auta. B9 jeździłem tydzień i jakość plastików i spasowania była na bardzo niskim poziomie. Może miałem jakąś ubogą wersję z wypożyczalni ale byłem rozczarowany. Stare A6 C6 lepiej wypadało...

Pewnie na żywo nowe A6 robi lepsze wrażenie i będzie się podobała ale wolę poczekać na realne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, cinkers napisał:

 B9 jeździłem tydzień i jakość plastików i spasowania była na bardzo niskim poziomie. Może miałem jakąś ubogą wersję z wypożyczalni ale byłem rozczarowany.

Zobaczymy jak nowe A6 będzie już zaprezentowane oficjalnie no i na żywo zawsze zrobi lepszą robotę niż na wizualizacjach. 

Natomaist co do A4 z wypożyczalni - często nie dodają pakietu wykończenia w eko skórze i wtedy nie masz alcantary na boczkach drzwi, no i na konsoli środkowej oraz na drzwiach masz chamskie plastiki - wtedy faktycznie to tragicznie wygląda. Z pakietem wygląda o niebo lepiej ale fakt, że do mercedesa duuuuuuużo brakuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kosmita napisał:

Natomaist co do A4 z wypożyczalni - często nie dodają pakietu wykończenia w eko skórze i wtedy nie masz alcantary na boczkach drzwi, no i na konsoli środkowej oraz na drzwiach masz chamskie plastiki - wtedy faktycznie to tragicznie wygląda. Z pakietem wygląda o niebo lepiej ale fakt, że do mercedesa duuuuuuużo brakuje..

Najpewniej tak było. Byłem rozczarowany i to mocno... Mimo ubogiej wersji, Audi powinno zadbać o właściwą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kosmita napisał:

Zobaczymy jak nowe A6 będzie już zaprezentowane oficjalnie no i na żywo zawsze zrobi lepszą robotę niż na wizualizacjach. 

Natomaist co do A4 z wypożyczalni - często nie dodają pakietu wykończenia w eko skórze i wtedy nie masz alcantary na boczkach drzwi, no i na konsoli środkowej oraz na drzwiach masz chamskie plastiki - wtedy faktycznie to tragicznie wygląda. Z pakietem wygląda o niebo lepiej ale fakt, że do mercedesa duuuuuuużo brakuje..

Z Fin nappa i rozszerzonym lakierem skór w B9 jest klasa.Wnetrze bez porównania fajniejsze i bardziej ergonomiczne niż w B8.Na przykład uklad sterowaniakimatyzacja w polaczniu z automatem i kształtem lewarka rewelacja na trasy ale warunek jest taki że musi być dobrze wyposażone inaczej bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...