Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Dławienie na 4 biegu.


BenBenedek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesięcy posiadam A4 B7, 1,9 TDI, mam pewien problem, sporadycznie raz na kilka dni ( jeżdżę codziennie) , przy przyśpieszaniu głównie na 4 biegu, na chwilę mi "przydusza/dławi", trwa to ok 2 sek, objaw podobny jak by odciął paliwo, po czym auto dalej ciągnie jak gdyby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten temat:

Co prawda dotyczy on głównie BPW, ale jeśli objawy masz takie jak w nim opisane, to jest szansa że u Ciebie też sposób tam opisany może się sprawdzić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie obrazki jak po lewej to normalka :D

Ale odnoszę wrażenie że lekturę podrzuconego tematu skończyłeś na jego drugiej stronie :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem kolekcjonerem EGRów mam 3używki i 1 nówkę :decayed:

Używki jak to wiadomo szarpią mniej lub więcej kryza na 8m zdaje egzamin lecz mimo to potrafi ,,czknąć''.

Po założeniu nówki było dobrze na około 2000km teraz lubi sobie od czasu do czasu czknąć i nieraz podczas przyśpieszenia sobie jakby tak ,,puffa'' ,,pf'',,pf'' powietrze / spaliny? Wiadomo czego to objaw?! Z odłączonym EGRem tego nie ma... i często występuje to na zimnym silniku ew. podczas zamulania / wolnego przyśpiesznia (choć) nie zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne co mam to bardzo sporadycznie na 3-4 biegu, po zmianie na wyższy bieg, jak ciągnie to potrafi się na chwile zdławić. No i na zimnym po nocy na wolnych nierówno chodzi, na ciepłym nie ma tego, ale nie wiem od czego. Spróbuje zaślepić egr, w A6 mam popsuty jest akurat w pozycji zamkniętej i jest ok )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...