Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

na kiedy sprowadzą ?

będą za tydzień :good: nie śpieszy mi się,

generalnie z wymianą oleju chciałbym to zrobić najlepiej po odejściu mrozów

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano

zakopałem się.. :disgust:

Opublikowano

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

Opublikowano

Dziś u Palmy mnie poinformowano, że nie ma w kraju uszczelek do chłodnic oleju w AJM-ie :polew:

w Olsztynie w ostatnich dniach sprzedano 40 kompletów :decayed:

:polew:

Marku taką uszczelke kupiłem w Inter Parts dzisiaj za 6 pln. :>

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

Serdecznie gratuluję, no to przybył nam nowy Klubowicz :wink4:

Opublikowano

Paweł ile u Palmy kosztowały te cewki do BFB ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:36_________________________________________________

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

Gratulejshon :):good: :good:

Opublikowano

Paweł ile u Palmy kosztowały te cewki do BFB ?? :gwizdanie:[br]

Coś ok. 160 pln.

A ile u Tomka?

Opublikowano

No właśnie jeszcze nie odpisał na pw :wallbash:

takie http://www.swistak.pl/a3967138,Cewka-zaplonowa-Audi-A4-A6-1-8-Turbo-ORYGINAL.html# ?? czy takie http://www.allegro.pl/item853112729_cewka_zaplonowa_audi_vw_1_8t_nowa_bosch_w_wa_f_ra.html ??

Bo ojciec mi sie piekli zeby je wymienić i mieć spokoj :cool1:

Opublikowano

No właśnie jeszcze nie odpisał na pw :wallbash:

takie http://www.swistak.pl/a3967138,Cewka-zaplonowa-Audi-A4-A6-1-8-Turbo-ORYGINAL.html# ?? czy takie http://www.allegro.pl/item853112729_cewka_zaplonowa_audi_vw_1_8t_nowa_bosch_w_wa_f_ra.html ??

Bo ojciec mi sie piekli zeby je wymienić i mieć spokoj :cool1:

Bardziej wiarygodie wyglądają te z pierwszego linku... najlepiej zadzwoń...pamiętaj że ma być z literką R na końcu

A dlaczego się piekli :gwizdanie: zapalił się check czy tak dla świętego spokoju :mysli:

Opublikowano

Bo powiedziałem mu ze cewki do wymiany :tongue4: a ze rodzice jada znowu gdzieś na weekend i chca jechac a4 to ojciec powiedział ze musi byc do czwartku wieczorem wymienione :decayed: bo nie chce zeby coś w trasie sie wysrało i chce mieć sw. spokój :good:

Także podjade jutro albo w czwartek rano do Palmy jak Tomek nie odpisze i zakupie :) i wtedy zadzwonie do takiego fajnego czarodzieja z zatorza :naughty:

Nie check sie nie pali :decayed: Stary zadowolony dziś jechał z bananem na mordzie :evil: ze jak wracał to przed blokiem sie zakopał :polew:

Opublikowano

gruby 1983

gratulacje!! :oklaski: teraz szukaj spacerowki ze znaczkiem :audi: i najlepiej z :quattro:

Opublikowano

zakopałem się.. :disgust:

a co ja ci mówiłem? o oponach. :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:01_________________________________________________

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

gratki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk::thumbup::dance:

Opublikowano

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

gratulacje. to teraz ogień :drunk::punk:

Opublikowano

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

gratulacje :good:

trzymajta się ciepło :good:

Opublikowano
  • Autor

panowie zostałem tatą!!!synio duży i zdrowy.pozdrawiam

:oklaski: a nie miał urodzić się za tydzień? :mysli:

gratuluję tatusiu :good: :>

Opublikowano

wow. no to teraz niezle wyzwanie przed Toba :) gratulejszon!! :notworthy:

Czaja odnośnie zakopania - każdemu się może zdarzyć - nie opony czynią kierowcę :gwizdanie: :kox::decayed:

Opublikowano

A fotek Mariana jak nie było tak i nie ma :decayed: :>

Cewki już zamówione :) czekamy az dojdą i wymianka :cool1: Tylko symbol sie zmienił bo już nie produkuja 115-R :mysli: nowa numeracja to 115-D :good:

Opublikowano

nie opony, nawet quattro w zimie zawiedzie ;P

Ja dziś takiego pirueta wywaliłem, że masakra. Wpadłem w poślizg obróciło mnie z 3 razy, spadłem z małej skarpy, przeleciałem obok dwóch drzew i zatrzymałem się przy trzecim prawie że na styk. Jakieś 20-30 cm :]

O dziwo? Auto całe haha ja na szczęście też :)

Są samochody i jest Audi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.