Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz jaka,a nie cwaniakujesz ze wiesz, ze roznica jest :decayed:

1sza ma 12 łopatek

2ga ma 8 łopatek

k03s jest bardziej wydajniejsza :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Opublikowano

OOOO widzę że nasz "Pan kierownik" zmienił avatar :>

chyba że nie doczytałam czegoś wcześniej i się szczerzę po dluuugim fakcie :mysli:

jak tak to sorry :notworthy:

Opublikowano

size=1]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:13[/size]_________________________________________________aa btw jednak jest roznica miedzy k03 a k03s :tongue4: :tongue4:

Kolosalna ... szybciej się "wkręca" ze wzgl. na większą ilość łopatek na wirniku ...

Opublikowano

no to nie kumam, skoro wg mgr. zaleczka k03 ma 12 lopatek, a k03s ma 8 lopatek, to jak wg. dr.hab. pawla 69 k03s jest bardziej wydajna, jesli wg. tego pierwszego ma mniej lopatek :tongue4:

badz co badz, jak ktos bedzie mial za dobre pienadze jakas mega turbine to prosze :wink4:

byleby nie jakies turbiny okretowe, albo od scanii :kox:

Opublikowano

nie no k03s ma 12 łopatek a k03 ma 8 :decayed: z tego co wyczytałem na racingforum :naughty:

Tylko zastanawiam sie nad tym czy jest jakas roznica miedzy tymi turbinami w silnikach poprzecznych a wzdłużnymi :mysli:

Opublikowano

no to co wczesniej goopoty piszesz;p

zaraz walka adamka:D

a btw czego Ty nie na starowce jesyes? :P aa i na spocie Cie jutro widze

Opublikowano

to kto dziś się zjawi?

Opublikowano

ja :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 14:00_________________________________________________

nie no k03s ma 12 łopatek a k03 ma 8 :decayed: z tego co wyczytałem na racingforum :naughty:

Tylko zastanawiam sie nad tym czy jest jakas roznica miedzy tymi turbinami w silnikach poprzecznych a wzdłużnymi :mysli:

silniki poprzeczne, jak np w tt lub ibizie, leonie cupra, a3 maja inna turbine, 2 intercoolery i inaczej poprowadzony dolot, dlatego w serii sa strojone na 180hp , a z tego co wyczytalem odnosnie turbiny to so one inaczej zasilane olejem chlodzacym i ogolnie budowa jest jej troche inna, tzn obudowa na bank ma inne rodzaje rur doprowadzajacych i odprowadzajacych,a co tam w wirniku siedzi to jeszcze nie wiem:P

zgrm sobie w koncu od Was etke, to ja cala przemagluje i poodnajduje roznice,az okaze sie ze diesel i benzyna toto samo,ale sie znaczkami roznia :decayed:

:polew:

Opublikowano

a gdzie śmigasz? i co nam przywieziesz? :decayed::naughty:

a byłem w Niemczech, kupiłem Hondę CBR, po zdemontowaniu zbiornika, osprzętu i przedniego koła weszła na płask do mojego avancika,

trochę kombinacji było, ale weszła :decayed:

wracałem spod Koln, na ringu Berlina byłem kilka godzin przed tym dzisiejszym nieszczęsnym wypadkiem naszego autokaru,

cholerna pogoda - tam padało całą noc i dzień :confused4:

w weekend zrobiłem 2500km :kox:

Opublikowano

dzieki chlopy za spota, tradycyjnie juz prawie wrocilem ostatni:D, no Maxym tez:P

Zbychzz--- ale zes urwal:/ opowiadaj co i jak

Kwiatko-- :bicz3: :bicz::baseball:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 19:37_________________________________________________uuu Panie Mareczku, jaki z Pana obiezyswiat:D powiedz cbr'ka dla Ciebie, mlodego czy na handel i poka foty:D

Opublikowano

dzieki chlopy za spota, tradycyjnie juz prawie wrocilem ostatni:D, no Maxym tez:P

Jak to prawie :) nawet był mini rajd CRX-em i się na krótką pogawędkę z policją załapaliśmy :)

Opublikowano

true :good:

Opublikowano

z crxem ?? :decayed: który z was baty dostał ?? :naughty:

Opublikowano

I po spocie. Jak zawsze chłopaki gadali o samochodach a dziewczyny się nudziły.

Lista:

Adrianus

Alex

Czaja

Hiszpan i Kamila

Kefir z synem

Maxym

Mayhem

Paweł z kolegą

Pili z kolegą

Segment

Szela z rodzinką

Tomkom

Zaleczek

Żaneta i Paweł

Marian i Aneta

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn26Wrzesnia2010#

Opublikowano

z crxem ?? :decayed: który z was baty dostał ?? :naughty:

Kolega się sam ze sobą ścigał, jeździł jakby przed czymś uciekał ;)

A nasze autka stały niebezpiecznie blisko jego toru jazdy ;P

Opublikowano

Pewnie jakis małolat w japoncu naogladał sie 2fast 2 furious i pozniej mysli ze w prawdziwym zyciu tak tez mozna jak w filmie :decayed:

Opublikowano

hello chopy, dajcie spokoj tym serialom, to babskie zajecie i wlazcie na forum:D

Opublikowano

hello chopy, dajcie spokoj tym serialom, to babskie zajecie i wlazcie na forum:D

M jak M........ jest :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.