Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki chłopaki, to jak nocami jest po 2-3 stopnie a czasmai przymrozki to jutro zakładam zimówki, wolę nie ryzykować jak pojawi się jakiś szron czy coś :gwizdanie:

dzięki i pozdro chłopaki :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

ja wpadnę na parę minut

Opublikowano

mnie też w takim razie nie bedzie :confused4:

Opublikowano

ale ekkipa sie wykrusza.

ja bede, a co :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 14:31_________________________________________________i ja juz po spocie, szybki temat, bo zimno i ciemno.

podsmowywac nie bede bo nie ma za bardzo co :gwizdanie:

przyjechalo pare osob chyba z iławy wlasnie, byl marianb, hiszpan z kamila, zana, a z a4 bylem ja :decayed: i jakis nowy kolega z a4 b7 avant 2,0tdi

Opublikowano

no widzisz :D jak super :decayed: ja bym był zeby nie wyjazd :(

Opublikowano
:polew::good: załeq
Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

ja tez juz w pracy od 7 :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich i mam pytanko do was muszę wymienić zawiasy drzwi kierowcy sprawa wam znana na pewno możecie mi kogoś polecić w Olsztynie kto by to szybko sprawnie zrobił?? Może już ktoś z was to robił a wole jechać do kogoś kto będzie już wiedział co i jak z tym zrobić. Bardzo proszę o jakieś info z Pawłem gadałem to mówił że woli tego nie ruszać :hi:

Opublikowano

Aloha Pany!

Takie pytanko.

Papa mój ma B5 (jak w moim profilu wpisane) i ma już dość swojego mechanika i szuka jakiegoś rzetelnego i nie pieruńsko drogiego speca od A4. Dobrze by było aby w Olsztynie a nie pod miastem.

Macie kogoś kogo można polecić?

Opublikowano

Aloha Pany!

Takie pytanko.

Papa mój ma B5 (jak w moim profilu wpisane) i ma już dość swojego mechanika i szuka jakiegoś rzetelnego i nie pieruńsko drogiego speca od A4. Dobrze by było aby w Olsztynie a nie pod miastem.

Macie kogoś kogo można polecić?

:mysli:

hmm kogo by tu Ci polecic :tongue4:

Pawel69! :decayed:

tylko nie zawracaj mu glowy na weekend, bo cieplutkie bixy sie grzeja i czekaja :naughty:

Opublikowano

Espe nasz Pawełek napewnio ogarnie furaka na 100 % i nie zgoli duzo $$$ :)

tu masz kontakt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0

Opublikowano

hejho co tam u was?

Opublikowano

heh , temat widzialem, ale nic nie jestem w stanie powiedziec, rz jeden jedyny przygladalem sie pacyfice z bliska, spora krowa pewnie wygodna, ciekawe jak z awaryjnoscia no i spalaniem

Opublikowano

ale pomór tu jest -lipa ze c....j :confused4:

Opublikowano

no przez tyle dni się nie odzywać zasługujecie na naganę :bicz: :bicz: :bicz3:

Opublikowano

az szkoda narzekać, ale to co sie dzieje ostatnio w tym watku to :wallbash::lazy::nuda:

wszystkim naleza sie baty, na spocie bylem sam, nawet załek zamula na forum, czyzby zalobe po novo nosi? :polew:

Opublikowano

jaki spot chyba cos Ci sie daty pojebały różowy malinowy nosku :D:polew: :polew: :polew: najblizszy spot to 13.11 :naughty:

btw nie byłomnie bo w ch uj roboty :confused4: aa no i niestety wiecie jak to jest no zakochałem sie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.