Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście rs4 b5 w sednie :decayed: lepiej niz avant :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest piekny

Opublikowano

yo!

Karlos, widzialem Cie dzis na berlinga, robota pelna para idzie:)

Opublikowano

idzie idzie tylko jakoś zbyt wolno:)

Załek każdy sedan jest lepszy od kombi;)

a ten rs b5 rewelacyjny!!!!!!!!!!!

---------- Post dopisany 01-11-2012 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 09:31 ----------

?

żyje ktoś???

Opublikowano

ja:)

Opublikowano

zyje:kwasny: kur... wczoraj wodka, dzisiaj wodka :whistling::whistling:

" cześć szwagier robert jestem " :polew::polew::polew:

Łysy co z weekendem ? :drunk::drunk::drunk::drunk: ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ale już po dniu zmarłych...............................

:decayed: a tu nadal cisza ...:facepalm:

Opublikowano

właśnie - gdzie ten zadymiarz zajączek ? ;)

Opublikowano

na fb :kox:

Opublikowano

jestem zyje :naughty::naughty: ale wczoraj mnie poniósł melanż :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk: Nie pije do nast piatku :D

bo otwierają klub go go :decayed::decayed: Witamy w sieci klubów Cocomo!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeny wchodze a tu zatrzęsienie nowych postów nie nadarzam czytac -zyjecie wogóle? pozdro załoga :decayed::wink:

Opublikowano

No Ty jako emeryt to powinieneś tutaj najczęściej się udzielać a nie tak jak my "ludzie pracy"

Opublikowano

hehe, nie ma co pitolic ze sie nic nie dzieje, po prostu kazdy z nas po rowno daje ciala i tyle;p

mam nadzieje ze jakos na poczatku grudnia chociaz jakiegos mikolajkowego browara zrobimy w skromnym gronie:)

Opublikowano

Adek no my napewno :naughty::naughty: pytali o nas w sznapsie :decayed::decayed::decayed: czyt. sznaps nas wzywa :kox::kox::kox:

Opublikowano

Kwiatko nie jestem jeszcze emerytem dopiero w marcu bede!!!!! to primo a browara trza zrobić i basta!!to secundo,tercio alepo łacinie jade co? he he , sznaps was wzywa hmm... no nieżle nieżle degustatorzy smakosze cholercia no :wink: pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak ja tam przyfazowąłem w czwartek z dziewczynami z pracy :D to w sobote jak wpadłem na chwile to obłsuga sie mnie pytała czy pamietam jak wyszedłem :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

a na piwo to mozna sie ustawic czemu nie :decayed: po andrzejakch mysle ze mozna cos ogaranc bo dawno sie nie widzielismy :wink::wink: tylko lokal trzeba wybrac jakis :naughty:

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 09:21 ----------

uwaga frajerzy mam ważny komunikat :decayed::decayed::decayed:

Kupujemy kalendarze ??

http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967

Opublikowano

Witam Panowie i Panie szukam zaufanego autka dla rodziny do 5tys. z olsztyna i okolic . Gdyby ktoś coś wiedział byłbym wdzięczny za cynk . Auto obojętne benzyna , diesel aby uczciwe :)

Opublikowano
Witam Panowie i Panie szukam zaufanego autka dla rodziny do 5tys. z olsztyna i okolic . Gdyby ktoś coś wiedział byłbym wdzięczny za cynk . Auto obojętne benzyna , diesel aby uczciwe :)

za te pieniążki to chyba jakiś golfik bo inaczej to byłoby ciężko ...

jak chcesz przeczekać zime i troszke dołożyć to ja będę sprzedawał moją bmk-e, bo żonka coś marudzi i nie chce nią jeździć ;)

Opublikowano

to nie dla mnie :) budżet max 5tys. i chodzi o jakiś samochodzik uczciwy znany i nie zajechany ...moze jakas 80-tka albo polo, clio .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.