Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oooo,a co tam Krzychu sie stalo?

Twoim 1,8t jechaliscie?

ja dzis po poludniu mega banana miałem, Pawcio zmienił mi sterownik, w końcu auto nie w trybie awaryjnym, turbinka zaczęła dmuchać a ja wciskać gaz w podłogę:)

to co kreska suko ?? :decayed::decayed: nie wiecie czy jest jakas grupówka do rogala ?? :naughty::naughty::naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał zakładaj wtryski z bex-a i rezaj program :wink:

Opublikowano

Adek to sucho w baku:)

o kolejce d Rogala nic nie wiem, ale może jakieś grupowe hamowanko w vtechu?

Opublikowano

oj w baku to mam tornado, katrina to pikus:)

widzialem Ciebie dzis Karlos z rana na bartaskiej, dobrze ze zrobiles znaczek w pomarancz to teraz z daleka bede poznawal:)

Załek suko :P, kreska pewnie, ale najpierw logi trzeba porobic zeby była pewność że wszystko jest ok:)

Ja na spota się nie piszę bo cały weekend z paintforce'm mnie czeka.

AAAA i dostałem dziś nową furę, Martucha mi zasposorowała KTM, shimano, koła 28", foty wkrótce:)

Opublikowano

Adek a masz ten komp z softem ?? :naughty::naughty:

Opublikowano

będzie pasował ? :whistling:

Opublikowano

nie no pytam sie adka bo ma nowego kompa :decayed: i mial byc juz z wgranym softem :naughty: i trzeba kreske ogarnac :decayed:

Opublikowano

DSC00017_zps54cb8475.jpg

DSC00016_zpsc9a501cb.jpg

DSC00015_zpsf80c0280.jpg

DSC00011_zps0b0d1855.jpg

DSC00009_zpsfc90b764.jpg

DSC00008_zpsfcf1aa1e.jpg

DSC00007_zps7e0200f8.jpg

DSC00006_zps114b47d4.jpg

DSC00005_zps8e2a0a34.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox: jest Jacek sa foty :naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
... może jakieś grupowe hamowanko w vtechu?

Mnie pasi. Myślę że z Kormorana ktoś chętny jeszcze by był. Jakby co trzeba by zapodać info na Kormoranie może by zebrała się grupka 10-12 autek.

Opublikowano
... może jakieś grupowe hamowanko w vtechu?

Mnie pasi. Myślę że z Kormorana ktoś chętny jeszcze by był. Jakby co trzeba by zapodać info na Kormoranie może by zebrała się grupka 10-12 autek.

ja tez chetny, Adrian pewnie tez :decayed:

Opublikowano

no ja na hamownie tak, 2xsamochody

Opublikowano

bravke chcesz hamowac ?? :decayed:

1. Adrianus x2

2. Zaleczeq 1

3. Kwiatko 1

4. Espe 1

no i juz mamy 5 fur :):decayed:

Opublikowano
  • Autor

kiedy robimy spota? dobrze byłoby coś podwiesić:wink:

Opublikowano

kuzwa nie wiem :decayed: bo te gryzliny sa i pewni czesc osob tam pojedzie:kox: ja niestety siedze w pracy :kwasny::kwasny:

Opublikowano

no mi ten weekend tez nie pasi, ale za tydzien spoko:)

Opublikowano

no ja za tydzien tez bede miał wolne:decayed: bo niestety w ten weekend pracuje:facepalm:

Opublikowano

Adek co to za ktm?

jeżeli chodzi o spota w ten weekend ja odpadam.

Opublikowano

2013-06-22204956_zpsfb578584.jpg

no to lecimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.