Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foty w ciemni sie robią:wink:bylo dobrze lecz troche zimno i do tej pory jeszcze w bani slysze dzwiek tych siwiköw:naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyyyyyyyyy nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :decayed: hoooooo nnnnnnnnddaaaaaaa :naughty::naughty::naughty::naughty:

no to na ornecie byli:

1.Zaleczeq

2.Adrianus

3.Jacov6

4.garry99

5.kaFFFar tak mi sie wydaje :decayed:

6. ktoś z b6 3.0Q ale nicku nie znam :grin::grin::grin:

Opublikowano

ja chociaż z pucharem wrócilem:decayed:

Opublikowano

My z Adrianusem uderzaliśmy w puchara :drunk::drunk::drunk::D

ooo proszę jakie bogactwo :decayed: a co za mody miała tamta srebrna b5 sedan w dieslu ??

Opublikowano

160 km i 400Nm wiadomo masa sporo mniejsza

Opublikowano

to jest to widac ta je... nadwage :kwasny:

Opublikowano

DSC00005_zpse2ff589e.jpg

DSC00006_zpsb838896f.jpg

DSC00007_zpsee8ae11e.jpg

DSC00008_zps69b9543a.jpg

DSC00009_zpse88efa34.jpg

DSC00010_zpsb3c7cc09.jpg

DSC00011_zpsad8ed813.jpg

DSC00012_zpsa7ac2138.jpg

DSC00013_zps0a01b4a6.jpg

DSC00018_zpsc3a74d86.jpg

DSC00019_zpse0f90096.jpg

DSC00021_zpscd9ace4e.jpg

DSC00023_zps4b357fb1.jpg

Opublikowano

tak ja bylem i widzialem audi z forum a srebrna ladnie za***rdalala :D dzieki za zdj :D jak ktos ma jeszcze niech daje ;p[

Opublikowano
tak ja bylem i widzialem audi z forum a srebrna ladnie za***rdalala :D dzieki za zdj :D jak ktos ma jeszcze niech daje ;p[

która b5 czy b6?

Opublikowano

skąd Ziomal z NSZ 42KJ ogarną tą dokładkę, za***ista też taka chcę!!!

Opublikowano

Kwiatko zapraszam do mojego tematu :D

Oczywiscie b6 serbrna w kombi :D

Opublikowano

Nawet pogoda nie najgorsza, gdybym był w PL z chęcią zajechał bym się zapoznać z klubowiczami z W-M.:wink:

Opublikowano
Kwiatko zapraszam do mojego tematu :D

Oczywiscie b6 serbrna w kombi :D

Dzięki:decayed: muszę pomyśleć nad jakimiś oponami do startu,spota będzie można jakiegoś zorganizować

Opublikowano
skąd Ziomal z NSZ 42KJ ogarną tą dokładkę, za***ista też taka chcę!!!

toc to dokłądka od cupry :decayed:we62.jpg

Opublikowano

no a jak CUPRA CUPRA :D

Panowie moze w sobote cos zrobimy na rusi ? bylem tam w niedziele i jest bardzo fajne miejsce :D ? kto chetny ? moze zrobimy jakas liste kto chetny niech sie dopisze ?

1.kaFFFar

Opublikowano

ja w ten weekend odpadam...uczelnia:drunk:

ta dokładka od kupry to normalnie produkt uniwersalny od seata,golfa r do audi:wink:

ktoś chętny na moje RNS-D + zmieniarka w dobrej monecie

Opublikowano

masz juz RNS-e ??:decayed:

a co do spotow to mysle ze ruszymy od listopada :decayed: co Wy na to ??:naughty:

Opublikowano

jestem chetny na ten weekend

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

sobota małe pucowanko i niedziela zlocik ?? chlopaki ogarnijmy cos

Opublikowano

ja w ten weekend odpadam, zajecia na uczelni od rana do nocy:/

Pany, nie chce nikt kupic ode mnie alu 15" z dwoma zimowkami bieznikowanymi gratis?

http://tablica.pl/oferta/15-5x112-alufelgi-ronal-do-audi-vw-itp-2-opony-zimowe-gratis-CID5-ID3Ym37.html

wiadomo ze dla ziomali dobra cena:)

Opublikowano

No ja tez mam weekend za***any jak d*pa nimfomanki :decayed::decayed: tak myślę kiedy ten spot można ogarnąć bo za tydzień jest dzień duchów w piątek to pewnie większość robi sobie długi weekend, a za 2 tygle dzień niepodległości to tez długi weekend :whistling::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.