Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

widzę, że małe zainteresowanie jest spocikami w naszym regionie, może to wina terminów ciężko jest każdemu zorganizować wolną niedziele. Ja chętnie się spotkam z klubowiczami z województwa :cool1:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam i ja moze bym sie pisał na spotkanie tylko kiedy???pozdrawiam

Opublikowano

W czwartek 06. listopada będzie spocik

w godz. 19-20

miejsce: parking podziemny pod Carrefour

jak wjedziesz na parking podziemny to jedź do końca,

później skręć w prawo i do końca- tam będziemy :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Czas w końcu ruszyć- zapraszam :good: :good: :good:

Opublikowano

może i mi uda się pojawić i poznać kolegów z forum :>

pozdrawiam i do zobaczenia :hi:

Opublikowano

powinienem być, czas się poznać :>

Opublikowano

Z chęcią bym się pojawił na tym spociku tylko mi czwartek za bardzo nie pasuje ale wszystko sie może jeszcze zmienić i przyjadę.

Opublikowano

W czwartek 06. listopada będzie spocik

w godz. 19-20

miejsce: parking podziemny pod Carrefour

jak wjedziesz na parking podziemny to jedź do końca,

później skręć w prawo i do końca- tam będziemy :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Czas w końcu ruszyć- zapraszam :good: :good: :good:

Ja będe z .....żonką.. jak mnie zawiezie :decayed:

no i żebyś znowu nie był SAM ;( ;(

pozdr ;(awiam

Opublikowano
  • Autor

W czwartek 06. listopada będzie spocik

w godz. 19-20

miejsce: parking podziemny pod Carrefour

jak wjedziesz na parking podziemny to jedź do końca,

później skręć w prawo i do końca- tam będziemy :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Czas w końcu ruszyć- zapraszam :good: :good: :good:

taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił;) w czwartek niestety pracuje do 23 :confused4:

Opublikowano

W czwartek 06. listopada będzie spocik

w godz. 19-20

miejsce: parking podziemny pod Carrefour

jak wjedziesz na parking podziemny to jedź do końca,

później skręć w prawo i do końca- tam będziemy :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Czas w końcu ruszyć- zapraszam :good: :good: :good:

taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił;) w czwartek niestety pracuje do 23 :confused4:

nie da się, jutro ja nie mogę :tongue4:

następny zaplanujemy wcześniej- aby każdemu pasowało :oklaski: :good:

Opublikowano
  • Autor

W czwartek 06. listopada będzie spocik

w godz. 19-20

miejsce: parking podziemny pod Carrefour

jak wjedziesz na parking podziemny to jedź do końca,

później skręć w prawo i do końca- tam będziemy :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Czas w końcu ruszyć- zapraszam :good: :good: :good:

taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił;) w czwartek niestety pracuje do 23 :confused4:

nie da się, jutro ja nie mogę :tongue4:

następny zaplanujemy wcześniej- aby każdemu pasowało :oklaski: :good:

ok to do nastepnego

Opublikowano

koledzy niestety nie dam rady się pojawić ponieważ nie zdążyłem wstawić przedniej szyby :angry:

do następnego

Opublikowano

i po spocie :>

mało nas było tylko 3 i 2 auta ale miło było poznać kolegów :hi:

do następnego

pozdrawiam

Opublikowano

było miło :>

następnym razem wpadne autkiem :cool:

Opublikowano

Tak, było Nas trzech,

w dwóch furakach :decayed: :decayed: :decayed:

listę podpisali:

- luqash

- kwiatko

- taktuś

dzięki za spocika, do następnego razu :a4fan: :a4fan: :a4fan::punk:

8c30e69518dd9835m.jpg

Opublikowano

Witam. jestem z mławy i chetnie bym sie z wami spotkal na jakims spociku czasami bywam w weekendy w olsztynie. organizujecie spoty np 1 w tygodniu czy poprostu umawiacie sie co jakis czas?

Opublikowano

koledzy mam już autko :cool:

może jakiś spocik tak jak ostatnio??

Opublikowano

ja za :good:

czekm na sygnał

:hi:

Opublikowano
  • Autor

moze w niedziele 16.11.2008???

Opublikowano

u mnie weekendy odpadają (szkoła :>)

proponuje jakiś dzień od poniedziałku do czwartku :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.