Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez bede:)

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przez olsz lecisz?

tak tylko nie wiem o ktorej co i jak, zostawie zone z synem w GW i od razu bede lecial na spota

Opublikowano
  • Autor

Siemka,

sorki ale ostatnio zarobiony jestem i nie zaglądałem na forum. Co do podwieszenia info o spocie w tym wątku to jak na razie nie ma takiej opcji na nowym forum (ostatnio rozmawiałem z Hugo na ten temat).

Miłego spot_owania. Myślę, że jeśli jaccov6 ogarnie temat organizacji to na pewno spot wypali.

Opublikowano

Dzieki Panowie za spotkanie ,wrzucam swoje zdj takie na szybko :D pozdro i do NASTEPNEGO !

di-9ZLADH5E.jpg
di-09JMTLA1.jpg
di-G5I0NA1F.jpg
di-V17OZ3AT.jpg
di-4CVPZEG5.jpg
di-FG5ULHQC.jpg
di-KDSW53ZO.jpg
di-CRT4GH9G.jpg
di-WVC8CJYK.jpg

Edytowane przez kaFFFar

Opublikowano

dzieki za spota chłopaki :) do nastepnego


009f829d7b259071med.jpg


f92a6f45833840a0med.jpg



[0ae613dd66a9abfamed.jpg


e8e9f893877fd35dmed.jpg



Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

dzięki za spocisza :hi:

Opublikowano
  • Autor

widzę, że spocik udany :D no i super, niedźwiedzie budzimy się :P :P :P

pamiętacie??

może by się spot_kał i powspominał stare czasy :decayed:

Opublikowano

Dzis była okazja do spotkania sie!!

Opublikowano
  • Autor

Dzis była okazja do spotkania sie!!

była niejedna i będzie jeszcze więcej :wink:

Opublikowano

Ja również dziekuje i do następnego :)

Opublikowano

Czekamy na zdj od Jacka -) Ale Panowie , przed śniegiem trzeba jeszcze cos ogarnąć a następny w zimę na jakimś dużym parkingu to jaja beda -)

Opublikowano

miejscówka za***ista powiem więcej nawet jak by jaszcze ze dwa auta dojechały to byśmy się pomieścili :P

fajnie się było spotka na kolejne się pisze :D

DSC00022_zps819959c3.jpg

kilka fotka bo narobiliście mi smaka i szukam fantów :decayed:

żeby nie te relingi

DSC00033_zps205af5f1.jpg

tan też laleczka z oblanym błotnikiem ropą

DSC00037_zps7ddf1792.jpg

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Heh na następny zlot zdejme relingi i napcham tam waty i zobaczymy jak bedzie wyglądało xD

Opublikowano

Dzis była okazja do spotkania sie!!

była niejedna i będzie jeszcze więcej :wink:

może długo nie jestem na forum a4 ale bez urazy kółko forumowe a4 z olsztyna to raczej nie istnieje a spoty w rusi.....no proszę to niema nic wspólego ze spotem, który ostatni raz odbył się chyba rok temu..........

DSC00059_zpsaa99c4eb.jpg

DSC00043_zps6ab50962.jpg

DSC00037_zps7ddf1792.jpg

sam siebie pochwale za te foto :decayed:

DSC00033_zps4830119b.jpg

DSC00065_zpse8474da0.jpg

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

No Jacek , szacunek , szacunek na foto , 1 klasa -)

Opublikowano

Plac za***isty szkoda kurde ze tak daleko

Opublikowano

Plac za***isty szkoda kurde ze tak daleko

Raz na jakis czas mozna sie spotkac :D

ile ty masz km ?

Opublikowano

105 km

Opublikowano

foto za***iste .... ty i twoj aparat robi cuda..... koniecznie trzeba ogarnac nastepnego spota a napewno bedzie nas jeszcze wiecej


miejscówka za***ista powiem więcej nawet jak by jaszcze ze dwa auta dojechały to byśmy się pomieścili :P

fajnie się było spotka na kolejne się pisze :D

DSC00022_zps819959c3.jpg

kilka fotka bo narobiliście mi smaka i szukam fantów :decayed:

żeby nie te relingi

DSC00033_zps205af5f1.jpg

tan też laleczka z oblanym błotnikiem ropą

DSC00037_zps7ddf1792.jpg

musiałeś pisac o tej ropie :facepalm: nie było czasu zeby umyc ....

Opublikowano

ja mialem 60 :D ale po takiej dordze ,ze wracalem 40km/h , a nie jak wy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.