Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No coś tam robione było, ale nie jest do końca tak jak być powinno. :D Może na przyszły spot będzie inaczej 'chodził'. :D Będziesz za tydzień?


Dawać chłopaki w czwartunio kto moze na spota skundlonych, godzina 20 i pewnie w 99% na realu. Jeśli jednak na uranii to w razie coś w czwartek napisze.
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lipa ze te wasze zloty sa tylko w olsztnie i w tygodniu

Opublikowano

Dokladnie to ze w olsztynie to jakos bym przezyl ale dlaczego w czwartki

Opublikowano

a ja raczej zalece :wink:

Opublikowano

Zaleciec tez bym chetnie zalecial ale do 22 w robocie wiec odpada :'( jak byscie mieli zamiar w nastepnym tygodniu leciec to dajcie znaka moze sie pojawie

Opublikowano

A MOZE COS W WEEKEND OGARNIEMY NA SHELLU.TAM GDZIE OSTATNIO CH LOPAKI SIE SPOTYKALI

Opublikowano

W kolejny weekend by mi bardziej pasowało bo będę na 90% w Szczytnie a to znacznie bliżej niż z Gdańska ;p

Opublikowano

No chłopaki robią w czwartki chociaż sam nie wiem czemu. :D To elegansio jak chociaż Ty jaccov6 będziesz. :D Ogólnie spoty są co czwartki tylko albo urania albo parking przed realem. Tutaj w czwartki przed spotem zawsze piszą gdzie 'dziś' będą https://www.facebook.com/skundleni?ref=ts&fref=ts . A więc w razie coś do jutera. :D

Opublikowano

za tydzien w weekend to ostatki i k**wa BALEWT , vodka i lasery ! :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:


Kierunek OMEN PLOSNICA panowie :D

Opublikowano

kaffar prosze cie to jeszcze ta speluna istnieje .... mordownia

Opublikowano

Jak dla mnie spoko propozycja kaffar, a4-freunde, jaccov6, Świstak co wy na to jakies propozycje przed pierwszymi sniegami ??

Opublikowano

kaffar prosze cie to jeszcze ta speluna istnieje .... mordownia

Freunde , balet w h*j :D hazel i jada

Opublikowano

Jak nic nie wypali naglego to jutro jestem...co do sniegu to niemoge sie doczekac i oby z metr na raz spadlo

1c2cdc559381f7b28231e1dfae2cf0ad.jpg

489499326cba0ab1c7b8199de2af42ee.jpg

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

kaffar prosze cie to jeszcze ta speluna istnieje .... mordownia

Freunde , balet w h*j :D hazel i jada

byłem raz i o raz za duzo ..... !! :hi:

Opublikowano

kaffar prosze cie to jeszcze ta speluna istnieje .... mordownia

Freunde , balet w h*j :D hazel i jada

byłem raz i o raz za duzo ..... !! :hi:

ahahahahaahahahahhahhaha :D

Opublikowano

Jaccov twoje mazenie sie powoli spelnia snieg pada i jak narazie nie ma zamiaru przestac

Opublikowano

Jak nic nie wypali naglego to jutro jestem...co do sniegu to niemoge sie doczekac i oby z metr na raz spadlo

1c2cdc559381f7b28231e1dfae2cf0ad.jpg

489499326cba0ab1c7b8199de2af42ee.jpg

CWANIAK MA QUATTRO :kox:

ale nie powiem ,bo na fwd z recznym tez idzie fajnie pozamaiatac :P

Opublikowano

Oj idzie idzie choc to nie to samo co q

Co to tam chlopy planujemy jakiegos zimowego spota czy czekamy na wiecej sniegu i na shella ??

Opublikowano

Czekamy na wiecej sniegu i na shella , zrobimy jakis tor i bedziemy na czas latac hihi :kox:

Opublikowano

Plan dobry ciekawe co z tego wyjdzie :-) ale ok pany czekam na spota ostatnio mnie nie bylo ale i zaluje :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.