Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla mnie niedziela pasuje i tak będe w Olsztynie jak coś dam znać :good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Proponuję niedziele godzina 14-15. Co wy na to?

Opublikowano

W wielbarku zlot robi sobie klub BMW Olsztyn to można z nimi połączyć, zawsze będzie więcej samochodów.

możliwe że dołączą inne marki samochodów

Opublikowano
  • Autor

Proponuję niedziele godzina 14-15. Co wy na to?

więc temat umarł?:(

Opublikowano

Chętni są jak najbardziej tylko kiedy co i jak. Trzeba by termin zgrać.

Ja się pisze jak co :kox:

Opublikowano

Ja bardzo chetnie ! Pozdro !

Opublikowano

Może w następny wekend coś zorganizować można? :good:

Opublikowano
  • Autor

Może w następny wekend coś zorganizować można? :good:

jeśli przyszły weekend to mi pasuje tylko niedziela i to około 19 :tongue4:

Opublikowano

przyszły weekend dla mnie odpada :wallbash: szkoła niestety i z Białegostoku nie zdążę wrócić a tym bardziej dojechać jeszcze do Olsztyna. Proponuje coś na początku grudnia :) więcej czasu na zorganizowanie będzie. :mysli:

Opublikowano

niech ktoś trzaśnie jakąś date i godzine bo tak to nigdy nie dojdzie to do skutku :) pozdro.

Ja bede na pewno :)

Opublikowano

niedziela godz 14 parking w alfie. kto chetny?

Opublikowano

ja odpadam w tą niedziele. Jak pisałem wcześniej jestem w szkole.

Opublikowano

Mi to wsio ryba kiedy :) panowie kto chetny na ten zlot . podpisujcie się kto by ewentualnie przyjechał i ustalimy wtedy termin . . .

Opublikowano

ja jestem chetny na niedziele na 100%

Opublikowano

Panowie prosze was o zdiagnozowanie mojej A4 1.9 tdi AHU. Bede jutro w Olsztynie ok godz 17 30 czyli 23.11.08 r. i za tydzien w sobote i niedziele tj. 30 i 31 listopada. Oczywiscie za usługe zapłace :)

Opublikowano

Panie i Panowie do Alfy to można jechać na zakupy a nie na spota.

Obłożenie tych parkingów autami będzie skutkowało tym, że jeden znajdzie miejsce na górnym parkingu,

a drugi na dolnym, cud będzie jak staną dwa audi obok siebie.

Alfa odpada.

SPONTAN Z OSTATNIEJ CHWILI:

Proponuję spota jutro o godz. 13

na parkingu przy skręcie na Ruś

kto może niech przyjeżdża

NOWI BEZ KREMPACJI :good:

parking przy skręcie na Ruś jest przy drodze z Olsztyna na Olsztynek

300m po wyjeździe z Olsztyna po lewej stronie

Panowie prosze was o zdiagnozowanie mojej A4 1.9 tdi AHU. Bede jutro w Olsztynie ok godz 17 30 czyli 23.11.08 r. i za tydzien w sobote i niedziele tj. 30 i 31 listopada. Oczywiscie za usługe zapłace :)

wezmę vaga i chętnie zrobię wszystkie logi statyczne i dynamiczne

zajmie to ok. 40min.

niestety jutro po południu nie mogę, tylko do godz +-14.30

jakby nie pasowało to umówimy się w innym terminie- pisz na priva

Opublikowano

ja bede na 100% tylko niech pisze jeszcze ci co bedą zeby było nas wiecej MORE MORE A4kp[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 16:28_________________________________________________rano zalicze gielde a potem sie zjawie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.