Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W olsztynie jest ktoś kto dobrze ogarnia polerke?

Edytowane przez garry99

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja [emoji13]

Opublikowano

dokładnie jak widać na załączonych zdjęciach Jacek z polerka radzi sobie wyśmienicie :decayed:

Opublikowano

Ja [emoji13]

witam Jacku jestes z olsztyna?ile bierzesz za polerke

Opublikowano

Przyłącze się do pytania. How much?

Opublikowano

Pany brak czasu na obecna chwile by swojego dopracowac. 4be4e53c028bc8da427be7f8d15a1079.jpg317ac7052f6b938b186b829671e9d989.jpg

Fotki nie ukazuja wlozonej pracy i efektu bo robione tel.Jeszcze nie doszedlem do takiego stanu zboczenia by lustrzana na statywie fotki robic w czasie polerki[emoji12]

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano
jaccov6, dnia 23 Lut 2015 - 22:43, napisał:jaccov6, dnia 23 Lut 2015 - 22:43, napisał:

Pany brak czasu na obecna chwile by swojego dopracowac. 4be4e53c028bc8da427be7f8d15a1079.jpg317ac7052f6b938b186b829671e9d989.jpg

no ja to bym tak chcial gdzies w maju moze do tego czasu znalazlbys czas

Edytowane przez kamil8385

Opublikowano

No działają jeszcze, mają nowe forum, w Google wpisz kormoran audi Olsztyn. :)

Spoko możemy przemyśleć czy do nich nie podjechac a kiedy teraz się spotuja

Wysłane z mojego LT18i

Działamy działamy.

Forum ruszyło od zera i budujemy przedsięwzięcie od nowa z nową ekipa nowymi ludźmi chętnymi do spotowania.

Spoty odkąd ruszyliśmy (od 15 stycznia) były na razie dwa. Spotujemy jak mają ludzie chęci. Spoty były na parkingu TPsy. Na każdym było po kilka autek także całkiem przyjemnie. Kilku starych weteranów ale i kilku nowych ludzi. Także założenie spełnione - poznanie nowych ludzi i wspólne spotkania.

Może by coś zrobić np za tydzień wspólnego? Np. na Rusi albo też na TPsie.

Ostatnio trochę zmarzły nam d*py to dumalismy czy na parkingu w Alfie nie spotować. [emoji1]

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Edytowane przez eSPe

Opublikowano

Na rusi to syf mogila jak na wysypisku.

Opublikowano

Mi pasuje bo akurat nastepny tydzien mam na rano wiec wieczorkiem moge sie wybrac :-)

Opublikowano

Na rusi to syf mogila jak na wysypisku.

No to można albo TPsa albo na Alfie jakby było zimno (na Alfie 2 godziny postoju 2zł wiec dramatu nie ma a cieplej). Dach na galerii warminskiej płatny od 1 godziny w weekend wiec niech się walą. Jeszcze fajna miejscówka to Cukiernia Korona kolo Tesco (mają parking laski mogą wejść kawkę spić, zjeść ciacho itp.) Ale to raczej Alfa albo Korona myśleliśmy jak by pizgało.

To co są chetni na za tydzień? To puszcze wici na kormoranie i na AKP?

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Edytowane przez eSPe

Opublikowano

Jak w piatek popoludnie to sie pisze jak najbardziej

Wysłane z mojego LT18i

Opublikowano

Myślełem tradycyjnie o niedzieli.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

To niedziela tez moze byc :-)

Opublikowano

pany

czy jedzie ktoś na zlot w bukowinie i ma wolne miejsce w aucie?

proszę o PW......

dosiadłbym się w wawie

Opublikowano

No można tego spota byłoby zrobić :D Wydaje mi się, że chyba w Alfie jak coś ;)

Opublikowano

Ja co dwa tygodnie mam wyjazd ale jesli chodzi o niedziele po 20ej to powinienem sie stawic na spocie.

Opublikowano

więc eSPe puszczaj wici i widzimy się w niedziele :naughty:

Opublikowano

To co Panie i Panowie?

08.03.2015 r.
Parking Galeria Aura Centrum - poziom górny (-1) na końcu nowej części.
Czyli wjazd górny parking (-1), skręt za szlabanem w prawo i jedziemy prosto do samego końca.
https://www.google.pl/maps/@53.776587,20.482857,3a,75y,11.32h,88.03t/data=!3m4!1e1!3m2!1sO_BNDH1uhiA_DSJdBuxP2g!2e0?hl=pl
Tradycyjnie godzina 15:00

Jaco co tak późno ci pasuje dopiero?

Opublikowano

Wiec do zobaczenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.