Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Petlik na forum widzę od dawna jesteś, czas się uaktywnić i pokazać :good:

tak w ogóle Panie i Panowie to piszmy w tym temacie,

bo nas żule z Żuław ( :decayed:) prześcigną w ilości postów ( taka tam rywalizacja) :decayed:

Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To sie pozale, ze dzis musialem odstawic niunie na warsztat...od kilku dni chrobotalo mi cos w tylnym lewym kole przy hamowaniu. Ojciec mowil, ze niedawno wymienial klocki i kazal sie nie przejmowac, lecz wolalem sie upewnic czy to nic powaznego. Dobrze, ze pojechalem, bo okazalo sie, ze tarcza zryta na zyletke, a wewnetrzny klocek wypadl, bo nie mial sie juz czego trzymac, ponadto zapieczony lewy zacisk. Na szczescie pojechalem ze znajomym mechanikiem od razu po nowe czesci, tj tarcze i klocki do InterCars i na jutro bede mial do odebrania autko. Ciekawe ile wezmie za robocizne, bo narazie za czesci wyszlo 230zl... mam nadzieje ze w 400zl sie zamkne. Do wymiany moze byc jeszcze zacisk, ale to groszowe sprawy.

Opublikowano

bo nas żule z Żuław ( :decayed:) prześcigną w ilości postów ( taka tam rywalizacja) :decayed:

no wiesz Taktuś... aż musiałem Ci posta nabić :polew:

Opublikowano

no nie powiedziałbym że groszowe sprawy te zaciski - chyba że myslisz o samym tłoczku za jakieś 50 zł

Opublikowano

Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew: :polew:

spamowanie spamowaniem, ale tak na wiosnę to się do Was wybierzemy na spota,

potem zapraszamy do Olsztyna :good:

no wiesz Taktuś... aż musiałem Ci posta nabić :polew:

brawo, zaglądaj tu częściej :tongue4:

Opublikowano

Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew: :polew:

spamowanie spamowaniem, ale tak na wiosnę to się do Was wybierzemy na spota,

potem zapraszamy do Olsztyna :good:

no wiesz Taktuś... aż musiałem Ci posta nabić :polew:

brawo, zaglądaj tu częściej :tongue4:

mówisz masz daleko nie mamy tylko stówkę

Opublikowano

Jutro dam znac ile dokladnie wyszlo, bo rano odbieram auto z warsztatu. Prawdopodobnie sam tloczek wymieniali.

Opublikowano

coś cytaty nie idą dzisiaj mi :decayed:

Opublikowano

coś cytaty nie idą dzisiaj mi :decayed:

Za to spamowanie jak najbardziej ;)

Opublikowano

coś cytaty nie idą dzisiaj mi :decayed:

Za to spamowanie jak najbardziej ;)

:decayed:

Opublikowano

Taktuś a może gdzieś na północ od Olsztyna jest jakaś ciekawa miejscówka na grila w maju lub czerwcu?

Opublikowano
  • Autor

o kurcze co tu sie dzieje jaki tu hałas :shocked::polew:

juz dawno nie bylo tak tłoczno :> :good:

widze ze rodzi sie szansa ponownego bicia rekordu na spociku. Oczywiście jak tylko dam rade to wpadam :good:

a'propo wspólnego spocika z żuławami :tongue4: to może zorganizować go gdzieś w połowie drogi? Kto zgadnie jakie miejsce mam na myśli temu stawiam browara na spociku :tongue4:

Opublikowano

Jesli masz na mysli Ostrode, to nie jest wcale glupi pomysl ;)

Opublikowano

Wszystko jest do dogrania, na wiosnę coś wykombinujemy,

a wtedy tym z południa szczęki opadną :nabijasie::punk::guma:

Ostróda - bardzo dobre miejsce :good::JC_fan: :oklaski:

Opublikowano

Cieszę się, że nie ma na razie żadnych oponentów co do spotkania o 14:30 – i dziękuję za poparcie, jak mniemam głównodowodzącego :cool1: taktusia

A może zjawi się jeszcze jakaś „koleżanka” :> ? W sumie chyba są tu jeszcze jakieś Panie :naughty:

A tym czasem praca wzywa :kox:

Opublikowano

Moniko

muszę Ci powiedzieć, że na najbliższy spot moja żona chce się wybrać więc nie będziesz jedyną kobietą :good:

pozdrawiam i do zobaczenia :hi:

ps. może mnie zabierze :naughty:

Opublikowano

Audi maniacy baaaardzo dawno tu nie zaglądałem zatem mam pytanko gdzie w niedzielę o 14.300 będzie spocik? RUŚ?

Opublikowano

Wyzej napisane, ze Urania :P

Opublikowano

Tak to bywa jak się zdjęcie ogląda, a podpisu nie czyta :polew:

dzieki za zwrócenie uwagi :good:

Opublikowano

Hehe nie ma sprawy ;)

Mam nadzieje, ze bedzie duzo osob.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.