Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesołych panowie-lordowie.Pozdrawiam ekipe.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych świąt wszystkim i mokrego dyngusa!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Spokojnych świąt no i bezawaryjnych :a4fan:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wesołych wszystkim użytkownikom :wink4:

Opublikowano

Kto będzie na hamowni w sobotę?

Nie zapomnijcie też o naszym niedzielnym spocie :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Kto będzie na hamowni w sobotę?

Nie zapomnijcie też o naszym niedzielnym spocie :a4fan: :a4fan: :a4fan:

ja mam w weekend szkołę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no chyba że uda mi się wyrwać na chwilkę :mysli: zobaczymy

Opublikowano

ja postaram się przybyć - tym bardziej że fura wyleczona w końcu z braku mocy

Opublikowano

ja postaram się przybyć - tym bardziej że fura wyleczona w końcu z braku mocy

Witaj Zbynio :hi:

Co takiego uczyniłeś :naughty: :gwizdanie:

Kupiłeś nową turbawee czy co :cool1:

Pochwal się Nam tu szybciutko :decayed:

Opublikowano

Ano trochę postanowiłem pobrudzić się przy moim silniczku ;) wymieniłem przewód podciśnienia, ktory idzie ku sztandze, rozruszałem trochę sztangę no i przepływkę wymieniłem. Turbawkę czyściłem ale to w trasie już ;) bo przejechałem jakieś 1500 km. Teraz furka zaczęła chodzić wprost jak rakieta

Opublikowano

Kto będzie na hamowni w sobotę?

Nie zapomnijcie też o naszym niedzielnym spocie :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Ja będę na hamowni w sobotę. Może wezmę ze sobą grilla, jak znajdę go w garażu. W niedzielę też mam w planach się pojawić na spocie :good:

Opublikowano

Co do hamowni to nie mogę obiecać, że się pojawię, ale na spocie będę :cool1::good:

Opublikowano

oj przejechałbym sie na hamownie - ciekawe czy kiedyś do olsztyna przyjedzie ktoś z jaką porządniejsz

Opublikowano

Ja tam tez sie zjawie, w sobote na pewno, a w niedziele mam bal licencjacki mojej dziewczyny, ale chyba sie wyrobie :)

Opublikowano

Ja bede na 50% w sobote a na 95% w niedzielę. W piątek wymiana wahaczy + drązki kierwonicze... :gwizdanie: Sztywnego dolotu chyba nie zdąże zrobic :disgust:

Opublikowano

A ja mam pytanie, dziś na spot zajechało srebrne A4 sedan 1.9TDI poliftowe na tablicach NE 6xxxxx, zrobiło kółeczko i pojechało dalej. Czy to ktoś z A4 Klubu :?: Bo ten samochód stoi ciągle w Dobrym Mieście u mnie pod blokiem ;).

Opublikowano

Tez widziałem ale nie znam :) Weźmie ktos jutro Vaga? potrzebne logi bo wykres :embarrassed::thumbdown:

Opublikowano

Koledzy!

Jako że rozpoczął się sezon weekendowych wyjazdów proponuję przenieść termin spotów na dzień miedzy poniedziałkiem a czwartkiem :good:

sytuacja jest i będzie taka, że zaczniemy wyjeżdżać na wypoczynek weekendowy i spoty będą miały marną frekwencje a przez to i my nie będziemy mieli okazji spotkać się i pogadać :thumbdown:

moja osoba jest najlepszym przykładem bo opuściłem już jeden spot a i dzisiejszy opuszczę :wallbash:

pozdro i licze na dużo fotek z hamowni i spota dzisiejszego :hi:

Opublikowano

Nie wiem jakie zdanie inni maja na temat przeniesienia spotow na inny dzien, ale mi ten pomysl za bardzo nie pasuje. Zobaczymy co zdecyduja olsztynianie... :gwizdanie:

Opublikowano

Witam i już donoszę:

dzisiejszy spot odbył się na Rusi o godz. 14.30 wśród Passatów i Bmw, które to gumy paliły że hoho,

ale najważniejsi byliśmy my w składzie :

- Monika i Ewa

- Arek87 i Dorotka

- Bergi i dziewczyna

- Czaja77

- Kwiatko

- Leszek Śmiały

- Marianb

- Maxym83

- Mumer i żona i koleżanka

- Paweł 80 B3

- Skrzypek

- taktuś

- Zbychzz

( za nie pamięć imion przepraszam)

75b39c1c47cf3738m.jpg

b198e56afd053c6em.jpg

e75b82489d5a5d2bm.jpg

Do następnego :hi:

Opublikowano

Spot fajny, tylko Beeemki hałasowały trochę :naughty: Z Arkiem87 i Bergim zaliczyliśmy dwa spoty w jeden weekend :good: Dołączył do nas Leszek_smiały w B4 Coupe, no i coraz więcej Pań się pojawia. Fotki wrzuciłem do galerii.

Moja wczorajsza produkcja z V8. Emsi jeździł w kółko, a ja nagrywałem :D :

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.