Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zajechałem z 15 min po 17 wyskoczyłem specjalnie z pracy, ale ni jak nie bylo się tam znaleźć. Kolejnym razem trzeba będzie się konkretniej umawiać, może z potwierdzeniem obecności. :> pozdrawiam i zapraszam do nowo otwartej knajpy Chimera na starówce, gdzie sobie czasem barmanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

proponuje spotkac sie w srode na parkingu obi od strony ulicy leonharda o godzinie 18 co wy na to??? jesli ktos ma jakies inne propozycje miejsca to niech daje. wydaje mi sie ze pod obi bedzie najlepiej bo bedzie widac kto z forum a nie dopatrywac sie pod urania czy to ktos z tad czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabym mieszkal w Ol to moglbym codziennie na spociki wpadac a tak leciec 50 km zeby spotkac sie z jedna osoba to nie za bardzo mi sie kalkuluje...Jak zjedzie sie wiecej osob to wtedy i ja wpadne...A wiec jezeli cos konkretnego wyjdzie to napewno mozecie liczyc na moja obecnosc... :th: :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Panowie...zblizaja sie swieta...bedzie troche wolnego czasu...napiszcie w jaki dzionek kazdy znalazl by z godz. na spocik i wkoncu moze cos wypali...bo tak jedni w tyg chca drudzy w weekend i robi sie zamieszanie...licze na pozytywne odpowiedzi...pzdr :th: :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...