Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

arek to b7 to moje... miała to być niespodzianka! ale wypatrzyliście.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 16:39_________________________________________________

W PONIEDZIAŁEK o 18.00 W KLUBIE "DAKAR" ORGANIZOWANE JEST SPOTKANIE Z KRÓLEM PUSTYNI "HOŁEK"

KTOŚ REFLEKTUJE???[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 16:42_________________________________________________

możemy kontrolnie po 2-3 :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

prosta sprawa, ma b6 i AC, po strzale dostaje kase z zakladu ubezp. kupuje na allegro kompletny przod od b7 zderzak, maska, lampy, blotniki, pas przedni za jakies 5 tysi, doklada tysiaka za poskladanie i lakierowanie i za 7k ma zupelnie nowy model, ktorym pochwali sie szwagrowi,a potem sprzeda na allegro jako limited edition, przejsciowka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko widziałem ta b7 dzis to jest albo brd albo 2.0T i chyba Q bo szedł jak zły z procedury :naughty: za ch uja go nie mogłem dojsc :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie mogłem go dojść , poza tym nie jeżdzę z taką prędkością po mieście i to wdodatku z dzieckiem ale ty Załeczeq jesteś znany z tego że lubisz stawać z innymi na kresce to mu jeszcze pokażesz nie!!! :wink4::good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale zimowo co ?

wczoraj wieczorem ledwo do domu z miasta wróciłem na moich kartoflakach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłamiesz :naughty: widziałem o 19 chyba jak wyje bałes dzide przy kancie to jak bys miał Q :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 11:27_________________________________________________

no ja tez nie mogłem go dojść , poza tym nie jeżdzę z taką prędkością po mieście i to wdodatku z dzieckiem ale ty Załeczeq jesteś znany z tego że lubisz stawać z innymi na kresce to mu jeszcze pokażesz nie!!! :wink4::good::naughty:

jak BRD,BPG,BWE,BWT nie wpominajac juz o 3.0TDI:decayed: to moge jedynie podziwiac ich koncowki wydechu :decayed: ale jak to mowia zawsze znajdie sie szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wybieracie się do Dakaru? Bo Kormoran przenosi się z niedzieli na poniedziałek do Dakaru na 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj, f*ck zapomnialem ze w niedziele spot, dodatkowo dzien babci i dziadka, takze ja z niedzielnego spotu odpadam, polece do dziadkow, ale w poniedzialek moze zalece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...