Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

bysmy musieli sie zgadac jaki dzien najwiekszej ilosci ludziom pasuje:wink: a pozniej czy jedziemy na noc ?? czy w dzien na grilla troche wypic po 2 piwka i do domu wieczorem ??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje . Może znalazł by sie ktos chętny zeby zorganizowac spota na lotnisku na dajtkach . Wystarczyło by sie zorientowac co i jak i czy trzeba bedzie poniesc jakies koszta związane z rezerwacja pasa startowego . Przy okazji mozna by było pościgac sie na tzw. 1/4 mili ... co wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na nazwisko Grzymowicz, Gustek albo jestes synem jakiegos dobrego polityka,badz biznesmena to masz szanse ogarnac temat :decayed: inaczej nie ma sensu :kwasny: Na to potrzeba w c**j zezwolen, pism itp itd do tego $$$ :wink: z 2 lata temu gadałem z facetem co organizuje 1/4 na Dajtkach tzn motopiknik to sam powiedział ze bez spnsorow, znajomości nie ma szans :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eSPe: poczucie humoru było by mile widziane!

kwiatku, znasz mnie i dobrze wiesz że akurat tego to mi nie brakuje.

Szkoda że w Olsztynie ciężko zgrać jakąś ekipę na jakąkolwiek imprezę i wszyscy totalnie mają wywalone. To boli strasznie.

Pamiętam kiedyś spoty jak na Rusi zapchany był parking co 2 tygodnie wszelakiej maści gruzami z 4 pierścieniami z całego regionu.

Teraz próżno tego szukać.

Co do większych imprez też jest licho bo nawet jak ludzie mają na tacy podane imprezy gdzie nie muszą się w nic angażować wystarczy że się pojawią to zero odzewu.

Szkoda że kwestia spotowania umarła w Olsztynie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wam powiem. Trzeba w koncu usiasc ekipa do jakiejs mocniejszej flaszki. Dac aobie po kolei po razie,bo kazdy swoja nieobecnoscia na spotach sie do rozpadu skladu przyczynia. I mozna sie tlumaczyc itd itd. Dawniej tez mialem zjazdy w weekendy ale na spota sie zrywalem, teraz to jak nie zjazd,to zaniemoge i jest kicha

ale jestem optymista pel ym nadziei i wraz z nadchodzaca letnia aura wierze ze frekwenxja sie poprawi. My np z zalkiem organizujemy mega tournee po cyklu night power w wakacje, miejsca w samocchodzie jeszcze mamy dla Was wolne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzxie w czerwcu Night Power gdzie możliwe że w bijemy się jak rok temu (nie wiem jak tam strona organizacyjna jeszcze) i będzie Motopiknik gdzie mamy oficjalne zaproszenie aby się w bić tak jak rok temu i rozbudowac strefę klubową. Jak ktoś chętny do uczestniczenia to oczywiście zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yO!

Karlos widziany w lt'ku na sikoraka, yyyyyoooo!! :)

Jaco widziany na witosa, powiem Ci chlopie ze Twoja nawoskowana fura rwie suty:)

pozdrO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału niema dopiero glinka i Ultimate Compound poszły w ruch :wink:od jutro dopiero korekta lakieru się zacznie :ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaco, a pomozesz w doborze jakiegos podstawowego zestawu do renowacji lakieru, jestem laikiem w dziedzinie car detailingu i moje dbanie ogranicza sie do mycia na karcherze,a latem na dzialce gabka jakims szamponem i woskowaniem tcut color fast polerką z praktikera:)

nie chce wydac zbyt duzo kasy bo inne wydatki sa zawsze, ale na forum/allegro typki sprzedaja set meguaiersa za ok 180pln, jakas glinka, szampony itd i troche mnie to kusi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :wink:na spocie sie spotkamy to pokaże co kupić:naughty: i małe 50/50 na lakierze a4 Skrzypka bo strasznie zmęczony a efekt bedzie pierwsza klasa:wink:

telefonem robione wiec może niepodniecać:decayed:

SNV32595.jpg

bokkol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...