Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

centy to cały świat teraz bo to wszystko zależy do stanu samochodu i od właścieciela ile sobie zażyczy - np. w listopadzie mogłem kupić bkn z 2005r. za 22kzł (był tam do zrobieniea rozrząd), a dziś oglądałem asb z 2006 za 45kzł. Generalnie to średnia widze na pl skoczyła zprzed 2 miesięcy z 36 na 42kzł ale mało jest tego bo oczywiście szukam w q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji 3.0 tdi b7 bez Q sprawdziłem :decayed: mogłes widziec 2.7 :wink:

btw Łysy zamawiam pod koniec tygodnia bluze :decayed:Bluza Z Własnym Nadrukiem Własny Nadruk Fruit L (3510030232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. napis taki jak mamy na koszulkach ale tylko ten centralny bez tego co był na plecach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi podpowie skąd się biorą wypryski na karoserii nad przednią szybą ? zastanawiam się i nie do końca jestem przekonany, że od żwiru na drodze ...

Oglądałem już dwie furki, które to miały.

macie może jakiś pomysł na ta zagadkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem od czego :) ale od żwiru albo jakiś kamyczków może być :decayed: ostatnio patrzyłem u kumpla i tez miał pare takich ale to na bank od jakis małych kamyczkow :wink: bo jak kupił fure to tego nie miał dopiero ja zaczął w długie trasy jezdzic :decayed: a znajac nasze drogi to wiadomo jak bywa :decayed:

zbuchu bierz http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-sedan-3-0tdi-270920/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku widziałem Cie dzis :wink: kiedy zdejmuja Ci te rusztowanie ??:kwasny:

Już niedługo,

łapa mi spadła całkiem, a pamiętacie miętowe ptysie jak was w knajpie kładłem na lewą i to będąc przed załączeniem turbiny...:decayed:,

Załka machnąłem a Adek od wiatru się przewrócił :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Misie kolorowe:)!!

w takim razie, musimy jakos grupowo na silke zaczac chodzic, bo lato juz niedlugo:)

co do burchli nad przednia szyba, to z tego co sie orientuje standardowy feler w bmw, w trojkach e30, e36, i piatkach e34 i e39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopki:decayed: jutro będę w Olsztynie koło południa jakiś spocio może ale z parkingiem dla dużych aut i kawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce wyciąć dpf w swoiej a4 b8, no i przy okazji można byloby pogrzebać co przy chipie ;) Kto powie gdzie jest ktos godny polecenia gdzie by to mógł zrobić ?

Do Pawła nie moge się dodzwonić, a on pewnie by wiedział (możliwe że by ogarnął dpf-a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jestes niegrzeczny :decayed: to niedobiera :naughty::naughty: A tak na serio to musisz probowac :wink: pare razy ja dzwoniłem i odebrał :):kox:

Łysy żyjesz ?? czy jeszcze kaca masz po sobotnim melanzu :decayed::decayed: bo troche nas pozniosł melanz :naughty::naughty:

Gracie może ?? :naughty::naughty: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/wot-world-of-tanks-224790/index19.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram w wota a co ? od 1,5 roku trzaskam pancerzem , widze ze ty tez pomykasz jakimis pudełkami pozdro tankisto:wink::wink::wink:

a jak :naughty: zbieram na IS3 :decayed: teraz mam swój topic i jestem szef :polew::polew::polew:

łysy jak tam po siłce zyjesz ?? :kox:

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 08:12 ----------

Arko jaki masz nick w WOT ??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...