Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W zime tez mozna ale dawajcie chlopy 11 cos ogarnijmy wkoncu dzien wolny wiec na co czekacie

Toż to święto Odzyskania Niepodległości, będą uroczystości na Placu Solidarności w Olsztynie, z resztą w każdym mieście.

W takiej Ameryce podczas Independence Day nawet wyznawcy religii samochodowej ( takich tam siła) godnie i uroczyście biorą udział w patriotycznym święcie :thumbup1:

Bierzmy przykład, bo warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

W zime tez mozna ale dawajcie chlopy 11 cos ogarnijmy wkoncu dzien wolny wiec na co czekacie

Toż to święto Odzyskania Niepodległości, będą uroczystości na Placu Solidarności w Olsztynie, z resztą w każdym mieście.

W takiej Ameryce podczas Independence Day nawet wyznawcy religii samochodowej ( takich tam siła) godnie i uroczyście biorą udział w patriotycznym święcie :thumbup1:

Bierzmy przykład, bo warto. :)

:polew: prosze cie ... to jak chłopaki zbieramy ekipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy zbieramy i bedziemy swietowac ogladajac furki innych :-P a wlasnie co do brania przykladu to bierzmy przyklad i niech przyjedzie jak najwiecej aut :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem ze to troche nie ten dzial ale moze ktos z kolegow z olsztyna zna kogos kto naprawia webasto w olsztynie lub okolicach (poza Janczarem) z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

Kolego spróbuj podbić do chłopaków:

http://markus.ostroda.pl/

Chłopaki spoko, cenami nie zabijają. Możesz powiedziec że masz namiar od znajomego od czerwonego Audi 80.

Oni mieszkają w Olsztynie ale warsztat mają w Ostródzie. Zajmują się montażem WEBASTO od zera w nowych autach (na zlecenie salonów), serwisem klimy oraz ogrzewań postojowych.

Mi zreanimowali zdechniętą klimę na amen w Audi (starej osiemdziesiątce). W Olsztynie nie robią ale mogła by być opcja zostawić im auto oni nim pojadą sobie na warsztat w Ostródzie, tam zrobią i podstawią ci auto pod dom. Mi tak wymieniali szybę w Polówce żony.

aha. spocicie 11 listopada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuję bo ostatnio mam tyle pracy że każdy wony dzien staram się z rodziną spędzać ale jak mam siedzieć przed TV to się pojawie.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebny garaż do wynajęcia jest, najlepiej z kanałem i najlepiej w Olsztynie. Jak ktoś coś to pisać.


jaccov6, nie byłeś dziś przypadkiem o 20 pod realem na spocie? :D Rzuciła mi się czarna B6 w Avancie ale jak już odjeżdżała i to dość wcześnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...