Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś widziałem podobną akcję jak wracałem z Ostródy kolo golfem II (świeżo sprowadzonym) jechał przede mną sarenka z lasu kolo ją zdjął i w rów autko do kasacji, cały przód przestawiła(ale znając zdolności naszych blacharzy to jeszcze pojeżdi :naughty:)

Mi sie wydaje ze ja wtedy tez tamtedy jechalem :) czy to bylo od razu przy stacji orlen przed sama ostróda?

jesli tak, to autko naprawde bylo skasowane, nawet przez cb kazdy trabil ze niezle musial wyrżnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Uff, wczoraj bezpośrednio po popołudniowych opadach było na mieście ostro :evil:,

byłem szczęśliwy, że nie muszę ruszać w trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wczoraj bezpośrednio po popołudniowych opadach było na mieście ostro :evil:,

byłem szczęśliwy, że nie muszę ruszać w trasę.

to miałeś dobrze bo ostro to mało powiedziane :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała bestia i latarnie powaliła ,a mówią ze wielkość ma znaczenie ( mały ale wariat ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć szukam jakiegoś magika do mojego a4 to znaczy do układu chłodzenia mam taki problem ze mam zbyt wysoka temperature na klimatroniku kanał 51 pokazuje mi nawet do 105 c a na blacie 90c na vag do 103c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć szukam jakiegoś magika do mojego a4 to znaczy do układu chłodzenia mam taki problem ze mam zbyt wysoka temperature na klimatroniku kanał 51 pokazuje mi nawet do 105 c a na blacie 90c na vag do 103c.

siema

jak będziesz miał problemy to wal do mnie :wink4:

609 199 409 od 9.00

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę się pobawiłem i spłodziłem krótką prezentację z ostatniego spota :> :> :>

http://video.google.pl/videoplay?docid=-7611465096415732012

lub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Skrzypek bardzo mi się podoba pozdrowionka i do niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć szukam jakiegoś magika do mojego a4 to znaczy do układu chłodzenia mam taki problem ze mam zbyt wysoka temperature na klimatroniku kanał 51 pokazuje mi nawet do 105 c a na blacie 90c na vag do 103c.

Cześć panowie .Ja mam tak samo po wymianie termostatu(wahler) i czujnika temperatury (oryginał) z tą różnicą że do 105 c pokazuje na kanale 49 a na 51 idealnie 90 i na zegarach też 90. Poza tym wszystko ok nic się nie gotuje a nawet przy tej pogodzie górny wąż chłodnicy jest zimny a temperatura na wskażniku 90 czyli według mnie na obiegu małym chodzi , termostat jeszcze nie puszcza i wąż chłodnicy zimny na górze!!!!!!Na początku mnie to niepokoiło ale lato przejeżdziłem i nic się nie gotowało chociaż zauważyłem że wisko na sztywno się nie załącza bo można je przyblokować na nagrzanym silniku.Także napiszcie czy jest ok czy są powody do obaw. :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:31_________________________________________________A ponadto chciałem się podzielić z wami kontaktem do mojego kolegi Adama który rozbiera audiki a4 na części i sprzedaje przedewszystkim na allegro.Jak coś potrzebujecie to dzwońcie i się dogadujcie 509951656(Adam Rozwadowski).Rozmawiałem z nim dzisiaj i zgodził się na podanie jego numeru telefonu. :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzypek no gruuuuuuubo poszedłeś, czapki z głów :hi:

zdolniacha z Ciebie :good:

P.S.

Z wielkim ubolewaniem muszę powiedzieć, że niestety ale nie będzie mnie na niedzielnym spocie. W poniedziałek proszę o relacje i przekazanie mi co zostało ustalone w sprawie spotu EL-OL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wam sie spodobało :>

az sie zawstydzilem :embarrassed:

to moja pierwsza tego typu prezentacja nastepna bedzie lepsza :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele bede w Olsztynie wiec zawitam pod Uranie i zobacze czy duzo sie pozmienialo hehe :evil:

Wpadaj jak do domu :kox:

Zima trzyma, ale damy radę :decayed:

Prośba:

parkujmy wszyscy tyłem na spocie :kox:

facjaty naszych niuniek będa lepiej prezentowały się do sesji foto :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...