Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

aha, no to by było super. Jeszcze jedna rzecz co do tego stuknięcia. Pojawia się ono jeszcze jak najade na "cichego policjanta, ale tylko z lewej strony od kierowcy. nie mam pojęcia co to moze jeszze pukać. Amotyzator?? albo może faktycznie ten drążek :gwizdanie: (ale bym się cieszył) :> <-- o tak bym się cieszył

a może puka, bo koło niedokręcone... :gwizdanie:

takie gdybanie nic nie da, nikt też jeszcze nie usunął usterki klikając myszką.

Musisz wjechać na podnośnik i ktoś kto ma pojęcie musi wszystko obaczyć.

Jak będziesz miał przód zrobiony na tip top to wtedy dopiero mechanik znający rzemiosło zacznie ustawiać zbieżność.

Innej kolejności nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

aha, no to by było super. Jeszcze jedna rzecz co do tego stuknięcia. Pojawia się ono jeszcze jak najade na "cichego policjanta, ale tylko z lewej strony od kierowcy. nie mam pojęcia co to moze jeszze pukać. Amotyzator?? albo może faktycznie ten drążek :gwizdanie: (ale bym się cieszył) :> <-- o tak bym się cieszył

a może puka, bo koło niedokręcone... :gwizdanie:

takie gdybanie nic nie da, nikt też jeszcze nie usunął usterki klikając myszką.

Musisz wjechać na podnośnik i ktoś kto ma pojęcie musi wszystko obaczyć.

Jak będziesz miał przód zrobiony na tip top to wtedy dopiero mechanik znający rzemiosło zacznie ustawiać zbieżność.

Innej kolejności nie ma.

AMEN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła dokrecone na 10000% a co do mechanika, to znającego sięna rzeczy w Szczytnie poprostu NIE MA!!! każdy mi mówi że wszystko jest ok, "ale coś w tym układzie kierowniczym puka" i stawiają tak jak ja albo magiel, albo drążki... Wiem że najpwościej wymienić WSZYSTKo, ale nie na tym chyba sztuka polega. ręce mi opadają na tych frajerów. I temat chyba zakończymy bo nie ma sensu tego ciągnąć, ze względu na to, żenic i tak nie zdziałamy. Ale za chęci dziękuje. pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, to jednym słowem podnoszenie mocy auta wyszło ci bokiem. :confused4:

jeszcze długo za nim zdecyduje się na tuning :confused4:

dzieki chłopaki za swoje wypowiedzi :good:

a dla tych co nie za bardzo wiedzą o co chodzi podaje linka żebyście czasem nie władowali się w to samo co ja

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ostrzezenie_moja_przygoda_z_zakupem_turbosprezarki_na_naszym_forum-t100445.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, to jednym słowem podnoszenie mocy auta wyszło ci bokiem. :confused4:

jeszcze długo za nim zdecyduje się na tuning :confused4:

dzieki chłopaki za swoje wypowiedzi :good:

a dla tych co nie za bardzo wiedzą o co chodzi podaje linka żebyście czasem nie władowali się w to samo co ja

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ostrzezenie_moja_przygoda_z_zakupem_turbosprezarki_na_naszym_forum-t100445.0.html

Zawsze trafi się jakaś ŁA...ZA, ale żeby tak kolegów z forum ciulać to już szczyt wszystkiego wielkie :bicz3: :bicz: dla piortek98igo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Panowie mam pytanko - nie mam u siebie klimatronika i zastanawiam sie czy by sobie nie sprawic tego. ale jestem w tym temacie zupelnie pusty.. uwazacie ze sie oplaca? jesli tak to czego szukac?

Zbyszek - niezly wal Ci sie ukrecil :/ jednak w mym mniemaniu co najwyzej mozesz sie z nim sadzic.. :( jednak na pismie nie masz nigdzie stwierdzenia, ze nowka byl sprzet..

W kazdym razie koles moim zdaniem ewidentnie polecial w kulki - jesli upiera sie ze wszystko jest ok, to nie rozumiem czemu nie chce jej przyjac spowrtem..

a co do klimatronika to z gory wielkie dzieki za wszelkie info :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Panowie mam pytanko - nie mam u siebie klimatronika i zastanawiam sie czy by sobie nie sprawic tego. ale jestem w tym temacie zupelnie pusty.. uwazacie ze sie oplaca? jesli tak to czego szukac?

Zbyszek - niezly wal Ci sie ukrecil :/ jednak w mym mniemaniu co najwyzej mozesz sie z nim sadzic.. :( jednak na pismie nie masz nigdzie stwierdzenia, ze nowka byl sprzet..

W kazdym razie koles moim zdaniem ewidentnie polecial w kulki - jesli upiera sie ze wszystko jest ok, to nie rozumiem czemu nie chce jej przyjac spowrtem..

a co do klimatronika to z gory wielkie dzieki za wszelkie info :) :)

witaj ja myślę ze się nie płaca. lepiej sprzedac furke i kupic z klimą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek skąd jest ten cwaniak?

no z częstochowy ale co tam ...

dałem się nabrać, a teraz trzeba jakoś zakończyć sprawę - grunt że pozostali poznali z kim mają do czynienia[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 17:38_________________________________________________a tak przy okazji to ciekawe czy już powysyłane zdjęcia na konkurs fotograficzny - co Grzesiek ? Może i Karol też zrobi nam niespodzianka swoją furką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Zbysiu kilka fotek ustrzeliłem ale jeszcze nie wysłane a co do Karola mam inny pomysł :gwizdanie:ale to uzgodnię z nim prywatnie :cool1::naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 20:48_________________________________________________ :sexinbed::banan3: sen zimowy was ogarnął? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

:good: ide spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

:good: ide spac

już? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

:good: ide spac

już? :gwizdanie:

:boobs: no niestety [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 00:36_________________________________________________ :gwizdanie: co z wami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...