Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

No było było :) Jakies fotki chyba były robione z tego co pamiętam :cool1:

niestety jest na jednej, jak kradniesz choinkę... :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::polew:

Całe szczeście ze masz avanta to sie zmieściła do Ciebie ;] :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Ja wymieklem - za zimno jak dla mnie :confused4:

A w ogole to kto smiga audikiem avant z antenka CB na daszku? poczatek blach to chyba 57. Fajny ma ten znaczek OOOO swiecacy zamontowany jako 3cie swiatlo stop :) :) powaznie, super to wyglada! nooo.. ujawnij sie.. :D dopiero co go widzialem przy EuropaCenter jak smigal w strone TPSA :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ma ten znaczek OOOO swiecacy zamontowany jako 3cie swiatlo stop :)

Byl kiedys na forum watek grupowego zamawiania takich znaczkow, poszukaj moze jeszcze cos takiego da sie kupic, bo to ktos chyba recznie robil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, wiem :) ale dzięki wielkie Maxym83 :hi: jednak wiesz - fotki to nie to samo. a 100 nie chodzi ulica.. teraz mogę powiedzieć że prawie warto :) prawie, bo przysypane śniegiem było i ciemno - chciałbym to zobaczyć w dzień, na żywo i na czysto :naughty:

czaja77 aaa.. kupa!! pali mi skubany jak złotko :) zlewę mam nie raz naprawdę porządną, jak się taki wiezie na parking figo fago i co to nie on, siada do swego wypasionego rangera ii... d*pa :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja tam sobie na legalu, podbiegam z wywrotem na pupsko (obowiązkowo ;) ), potem jeszcze poślizg twarzą o machę przy czyszczeniu szyb i już tylko hop do środka i za 1wszym razem!! normalnie szok :blink:

Co prawda coś mi tam strasznie buczy przez 1wsze jakieś 2-3 sekundy (tak.. bzzzzyyy połączone z lekkim buuuu :gwizdanie:), ale potem chodzi już w sumie normalnie. Jednak zauważyłem ostatnio, ze przez parę chwil obrotomierz mi szaleje. Wchodzi na te powiedzmy po odpaleniu 1400 - 1500 obr i w sumie się tam trzyma. Ale po chwili, na sekundę, na mrugnięcie oka, podchodzi na ok 3000 i potem wraca na te 1400-1500. I tak parę razy, przez parę chwil i potem już wszystko super gra :blink: :blink:

Dziwnie.. :confused4:

Ale pali za 1wszym!! czaja77 giń heretyku!! :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: to że coś tam robi bzzzzzzzzzz :gwizdanie: to normalka .a z tymi obrotami wydaje mi się że przepustnica się kłania kolego. a tak apropo masz już opony zimowe? bo mam ładne 2szt chyba 15 używki GOODYEAR ULTRA GRIP na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo..? a co to tak bzyka w takim razie? :embarrassed:

przepustnica była robiona w wakacje. wiec powinno być ok..

raczej lambda coś tam burzy.. wyszło na vagu wtedy, że problemy ma :(

Ale to raczej nic pilnego - jak trochę pochodzi to normalnie wchodzi na te 900 i już tam zostaje na luzie - bez falowania.

oponek zimowych nie mam - drifty mi teraz wychodzą tak.. naturalnie ;)czaja77 da się na nich pośmigać? na ile sobie je cenisz? :)

a tymczasem dobranoc wszystkim - jutro do roboty.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie daleko jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Kaletka jak najbardziej, A Marku jak AFN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tym roku już tak nie :drunk:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 23:47_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Marku jak AFN?

dziś przejrzałem elekstrykę... i zmarzłem,

po za tym jak się schyliłem, to spodnie mi pękły na tyłku i już koorwa całkiem straciłem wenę :evil:

święta idą... trza chyba o tym pomyśleć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...