Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

to jakiś szrotowiec mu to wymieniał :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________a i ma dla mnie jeszcze 4 paczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

to jakiś szrotowiec mu to wymieniał :kox: :kox

Bardzo porządny warsztat :cool1:

Może chodziło o koszty... może poprzedni właściciel... nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto?

Nie wypada Mi pisać Kto...może Michał napisze,ale generalnie nie powinno się o tym pisać na forum publicznym :wink4:

Takie jest Moje zdanie

Można pogadać na spociku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: i ja jestem za tym. ale ciekawość mnie zżera :slina:

Wytrzymasz :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właścicel serwisował w ASO w Niemczech :) A jesli chodzi o warsztat ktory mi cewke ostatnio wymieniał to pogadamy na spocie :kwasny: i troszke sie z tego powodu wku..... bo duzo ludzi ode mnie u nich samochody robi i nie mieli zastrzezen :wallbash: Ale jak to sie mówi człowiek uczy sie na błedach ;( :confused4: Teraz już bede wiedział do kogo jeżdzic :gwizdanie: 4 pak a jakie lubisz?? :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:43_________________________________________________

pytanie za 100pkt:

- jak kiedyś olsztyniacy nazywali potocznie Pieczewo???

SYPIALNIA

NIE :tongue4:

Falklandy hehehe,

początek lat osiemdziesiątych, Pieczewo dopiero budowane, już stoi kilka bloków dla pracowników Stomilu i innych olsztyńskich państwowych firm.

W tym czasie Margaret Tacher ówczesna premier Wielkiej Brytanii podejmuje decyzję o wysłaniu angielskich sił ekspedycyjnych na odległą o kilkanaście tysięcy kilometrów brytyjską wyspę na oceanie atlantyckim, wyspę Falklandy.

Nie będę tu rozwodził się o genezie konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią a Argentyną o tę małą wyspę. Dość powiedzieć, że było o tej wojnie na tyle głośno w naszych mediach, że olsztyniacy nowe odległe osiedle ochrzcili Falklandy.

I nie było wtedy jeszcze na Pieczewie Barona z zapieksami :decayed:

No to mówisz o Nagórkach bo nagórki 1sze powstawały Pieczewo i Jaroty pózniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mówisz o Nagórkach bo nagórki 1sze powstawały Pieczewo i Jaroty pózniej :)

Wiem o czym mówię, Falklandy = Pieczewo,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Faktycznie z cewkami miałeś nabrechane, dobrze, że widać koniec kłopotów,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Cieszę się, że olsztyńska grupa rośnie w siłę i zyskuje na znaczeniu :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym83

Koledzy, ma ktoś dojście lub do sprzedania oryginalny termostacik do mojej audiczki? :-) ori czujnik temp tez by sie przydal :-)

czujnik mam używany ale na pewno dobry

To moze wymienie najpierw termostat, a pozniej pozycze od Ciebie czujnik i zobacze czy on jest winien przeklaman, czy uszkodzony jakis kabelek od czujnika bo mam watpliwosci. Jesli to czujnik to pewnie sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się Marek ciesze ze rośniemy w siłe :) swoja droga to tego niemca w ASO tez musieli wychu.... bo ja zmieniałem tylko 1 cewke :polew: :polew: Dobra lece do Pawła mu zawiesc stara cewke :) ktora pewnie jest też nie od BFB tylko AGB :naughty: zawsze chciałem miec coś z S4 :polew: :polew: :polew:

Marek na zapiekanki to Ty nie jezdzisz :> godz 9 zapiekanki zamkniete a Twoja fura jest na parkingu na Panasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...