Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zajechałem na Ruś, ale nikogo już nie było. Spotkałem Hiszpana i Emsiego w Gryźlinach na lotnisku, którego nie polecam. No chyba że ktoś chce sobie coś oberwać albo ma ochotę szukać rolnika z traktorem jak my dziś. W Ornecie to samo, ukręciłem w zeszłym tygodniu przednie przeguby i półośki oraz połamałem przedni zderzak. Z przegubami walczyłem trzy dni na mrozie, bo odpadło mi koło. Jeżeli chcecie się ślizgać, to zostają tylko parkingi pod marketami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan się zakopał, Kowal wjechał żeby go wyciągnąć i też się zakopał, u mnie historia się powtórzyła :D Wyciągnął nas dopiero jakiś Pan terenówką :polew:

PS

Chciałbym zaprosić na nasze regionalne olsztyńskie forum:

http://www.kormoran-audi.pl/index.php

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan się zakopał, Kowal wjechał żeby go wyciągnąć i też się zakopał, u mnie historia się powtórzyła :D Wyciągnął nas dopiero jakiś Pan terenówką :polew:

PS

Chciałbym zaprosić na nasze regionalne olsztyńskie forum:

http://www.kormoran-audi.pl/index.php

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to serdecznie zapraszam :)

ee to widze ze te Q to taki pic na wode fotomontarz :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd jak każdy ma swoje wady i zalety. Niewątpliwie tych pierwszych jest o wiele więcej. Błędem było zatrzymanie się w półmetrowym śniegu :naughty: Napewno auto z napędem na jedną oś nie wjechałoby tam gdzie my dziś wjechaliśmy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet z Q bym nie wjezdzał w takie zaspy bo szkoda by mi było fury :) no chyba ze jak bym miał jakies Q7 :polew: tak zeby sie nie powiesil za szybko :decayed: nie no wiadomo + jest w c**j w Q :) tylko ze w osobowce to snieg po kolana i sie powiesisz i nawet 4 łapy nie pomoga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto był pod urania ?? :decayed:

ja byłem... sam :(:polew: :polew: :polew: , mayhem śmignął z piętnastominutowym spóźnieniem :bicz3:

byłem sam normalnie jak kiedyś :polew:

mayhem o mało mnie nie przejechał gdy niosłem choinkę, prawdopodobnie nie rozpoznałby mnie nawet jakby mnie rozjechał :polew::decayed::polew:

W Ornecie to samo, ukręciłem w zeszłym tygodniu przednie przeguby i półośki oraz połamałem przedni zderzak. Z przegubami walczyłem trzy dni na mrozie, bo odpadło mi koło. Jeżeli chcecie się ślizgać, to zostają tylko parkingi pod marketami ;)

musisz być bardzo bogaty, :wink4:

sorry, każdy robi co chce ale ja o takich spotach nie marzę, na których rozwalę auto nim zejdzie śnieg. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]musisz być bardzo bogaty, :wink4:

sorry, każdy robi co chce ale ja o takich spotach nie marzę, na których rozwalę auto nim zejdzie śnieg.

To był wypadek przy pracy. Przegub prawdopodobnie był na wykończeniu. Lepiej jak się urwał na lotnisku, niż gdzieś po drodze. Bo nawet przy 90km/h byłaby masakra ;)

Naprawa zamknęła się w 200zł :cool1:

Tak wyglądało auto wczoraj o godz 11tej:

urwanekoo.th.jpg

Oczywiście o 14tej jeździło z nowymi częściami. Żeby nie było, naprawa V8 nie należy do najłatwiejszych, ale mam już wprawę :D

Masz jednak rację. Samochód użytku codziennego nie nadaje się na lotnisko. Jeżeli już się tak bawić, to tylko jakimś starym C3 lub B3/B4 quattro, którego nie będzie szkoda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa tez takiego kiedys mialem 1.3 silnik polo :decayed: kozak maszyna stary był za***iście zadowolony bo był wysoki i jak ojciec na polowania jezdził to mowił ze k**wa po duzych zaspach nawet smigał tylko skrzynia byłą chyba 4ka:( i bagaznik 500 litrow :cool1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:32_________________________________________________a teraz raz Audi pojechał to sie załamał :polew: :polew: do kostek sniegu i c**j koniec jazdy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj paziu :polew: tak to tylko Marta do mnie mowi ;( :polew:

u mnie spoko, dawno mnie na forum nie bylo i nadrabiam zaleglosci w hyde parku :decayed:

w sobote 3 choinki na dahu na raz wiozlem i zapomnialem ze je wioze z obi na jaroty i ciagle bokiem, potem dzwoni do mnie kumpel placzac ze smiechu ze tego to jeszcze nie widzial, zeby jakis choinkowoz driftowal :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:56_________________________________________________aaa i zaloba w moim portfelu:( audi mi 13l/100km wpieprza:/ a nie piluje go w ogole:/ :wallbash: pb95=4.95 :wallbash:

pelen bak=300pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w zime mało jezdze Adim :naughty: bo ruszam z odcinki a on w miejscu :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________mi pali tyle co "1.9TDi czyli 4.5 -5.5 w pełnym załadunku i 4 osoboami na pokładzie i na blacie 160 -180 " :polew: :polew: :polew: własnie dzis czytałem gdzies najkims forum i ktos tak napisał :polew: :polew: albo ze koles 1.9tdi AVF-em opitala BEX-a :polew: :polew: :polew: :polew: ludzie to jednak maja fantazje

No mi na fisie pokazuje 9.5 :decayed: tylko ja wiesz w ziem to eco driving :decayed::naughty: ale mysle ze tak z 11 opierdoli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...