Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Żałuję, że nie mogłem być :confused4: Mam nadzieję, że uda mi się przyjechać za dwa tygodnie.

Grzesiek, mogę wkleić fotki na AKP, żeby Żaneta z Pawłem mogli obejrzeć :) :?:

pewnie Marian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Witam :)

Panowie od 14-go będę w Ostródzie na kursie do końca października więc nie omieszkam Was odwiedzić :wink4:

Pozdrawiam Słodki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam :)

Panowie od 14-go będę w Ostródzie na kursie do końca października więc nie omieszkam Was odwiedzić :wink4:

Pozdrawiam Słodki :decayed:

Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam :)

Panowie od 14-go będę w Ostródzie na kursie do końca października więc nie omieszkam Was odwiedzić :wink4:

Pozdrawiam Słodki :decayed:

siemka zapraszamy;) jak już będziesz to daj znać to zrobimy mini spocika w Ostródzie :>

Ludziska żyjecie?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: taaa ale czasu nie ma ......... ;([br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 20:47_________________________________________________ :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko kto by mi jutro pomógł z vagiem i usunął błąd Airbaga, bo mi po gałach daje nie wiem z jakiego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko kto by mi jutro pomógł z vagiem i usunął błąd Airbaga, bo mi po gałach daje nie wiem z jakiego powodu.

wiesz gdzie mieszkam podjedz ale ok 21. tyle że browarek się przyda... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie jestem już na miejscu tylko mam problem... :confused4: Świeci mi ESP i mruga kontrolka świec żarowych ;( ;( Tu prośba do Was kto był by w stanie kupić mi czujnik(włącznik świateł stop) najlepiej z ASO i mi dostarczyć,ponieważ jestem ograniczony ze względu na fakt,że jestem na jednostce wojskowej i po godz. 15.30 nie mogę wyjechać autem.Nawet teraz po godzinach byłem iść sprawdzić czy świeci STOP ale KRUKI(ochrona wojskowa) nie pozwolili mi wejść do samochodu :wallbash: :wallbash: :wallbash: Jak ktoś chciałby mi pomóc to podam numer tel. w razie czego 608-646-618 Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ci smsa jestem w domu,możesz zajechać[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________

:hi: panowie jestem już na miejscu tylko mam problem... :confused4: Świeci mi ESP i mruga kontrolka świec żarowych ;( ;( Tu prośba do Was kto był by w stanie kupić mi czujnik(włącznik świateł stop) najlepiej z ASO i mi dostarczyć,ponieważ jestem ograniczony ze względu na fakt,że jestem na jednostce wojskowej i po godz. 15.30 nie mogę wyjechać autem.Nawet teraz po godzinach byłem iść sprawdzić czy świeci STOP ale KRUKI(ochrona wojskowa) nie pozwolili mi wejść do samochodu :wallbash: :wallbash: :wallbash: Jak ktoś chciałby mi pomóc to podam numer tel. w razie czego 608-646-618 Sylwek

a gdzie ty jesteś?jak w Ostródzie to Tylko MICHAŁ CI POMOŻE, JAK MOŻE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ci smsa jestem w domu,możesz zajechać[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________

:hi: panowie jestem już na miejscu tylko mam problem... :confused4: Świeci mi ESP i mruga kontrolka świec żarowych ;( ;( Tu prośba do Was kto był by w stanie kupić mi czujnik(włącznik świateł stop) najlepiej z ASO i mi dostarczyć,ponieważ jestem ograniczony ze względu na fakt,że jestem na jednostce wojskowej i po godz. 15.30 nie mogę wyjechać autem.Nawet teraz po godzinach byłem iść sprawdzić czy świeci STOP ale KRUKI(ochrona wojskowa) nie pozwolili mi wejść do samochodu :wallbash: :wallbash: :wallbash: Jak ktoś chciałby mi pomóc to podam numer tel. w razie czego 608-646-618 Sylwek

a gdzie ty jesteś?jak w Ostródzie to Tylko MICHAŁ CI POMOŻE, JAK MOŻE :hi:

W Ostródzie jestem na jednostce wojskowej na kursie,ponieważ jestem żołnierzem :wink4: Ewentualnie sklep mnie tu jakiś ratuje sprawdzony,bo dopóki tego nie zrobię nie ruszam w drogę... [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:49_________________________________________________Panowie narazie okazało się ze zarówki mam spalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko. Powrocil temat listw bocznych dla audi a4 b5 z 96 roku. chodzi o te listwy dolne, ma drzwiach, zewnetrzne. ma ktos z was pomysl gdzie to kupic monza w olsztynie?

na szrotach nie ma, a w ASO to chca za to 160 za przednia i 120 za tylna o_0 przeciez to jakas masakra jest za kawalek takiego gumowo-plastikowego go**a :/ :/

bardzo prosze o pomoc..

ma ktos jakies kontakty? pomysly.. ?

Z gory dzieki,

Mayhem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzialem nowe po 89zl, przykladowo http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=listwa+drzwi+a4&price_from=88&price_to=90&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=1&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC

Tylko ze same tylne, przednich cos nie widze.

mnie na szczescie czeka wymiana tylko jednej tylnej listwy, wiec problem nie jest duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...