Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

No i całkiem fajnie. Szczególnie podoba mi się gałka i tunel środkowy. Jeżeli chodzi o podświetlenie bagażnika to zakładam że nie daje żadnego wielkiego efektu bo ori lampki bagażnika go, że tak powiem, zagłuszają i pewnie nie wida tego za bardzo. Podłoga też jak najbardziej ok no i fajny ten patent z klamkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Po przeczytaniu tego postaw też postanowiłem zrobić sobie taki bajer do podświetlenia nóg.

Tyle, że zamiast żarówek zastosowałem diody o ciepłym świetle. Koszt 3 diód na jednym pasku 7zł.

1Q75IA.jpg

Zlutowanie i montaż banalny. :wink4:

Wpiąłem się w tą samą kostkę co kolega cerB, z tą różnicą że zasilanie mam tylko z niej: kabelek czerwono-niebieski i brązowo-biały.

Efekt super :good:

Teraz tylko z tyłu coś pokombinować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i całkiem fajnie. Szczególnie podoba mi się gałka i tunel środkowy. Jeżeli chodzi o podświetlenie bagażnika to zakładam że nie daje żadnego wielkiego efektu bo ori lampki bagażnika go, że tak powiem, zagłuszają i pewnie nie wida tego za bardzo. Podłoga też jak najbardziej ok no i fajny ten patent z klamkami.

Efekt w bagażniku jest :kox: szczególnie w nocy. fakt ori lampki troszę to zagłuszają, ale ogółem efekt jest super. podświetlenie bagażnika posiada jeszcze czułość na muzykę, więc jeśli chce się troszke jakby"pokazać" to jest naprawdę fajnie. No ale zależy co się komu podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić żeby każde drzwi sterowały osobno podświetleniem, tylko trzeba odseparować sygnał diodami. :hi:

a nielatwiej wpiac sie pod krancowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz trzeci montaż udany xD

czerwona taśma led.. 5zł/szt jak ktos kupował po 7 to przepłacił...

efekt: moj aparat tego nie pokaże tak dobrze, no ale... jest naprawde zadowalająco:

p11109841024x680.jpg

p11109931024x680.jpg

w planach jeszcze tył, może oświetlenie led, klamki podswietlane i jak tanio sie znajdzie to nawiewy. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB, czy mi się wydaje, czy na zegarach przy właczonych światłach, pali Ci się zielona kontrolka?? :mysli:

W młodszych rocznikach kontrolka jest, u mnie też jej nie ma. Można sobie wyrezać jak ktoś chce:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3925.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolke ktos sobie kiedys wyrezal, swieci sie tylko ja postojowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku w avancie zamontowałem białe ledy . Świeci zajefajnie :good:. Mam podświetlane nogi przód. Super by było zrobić każde drzwi sterowane podświetleniem oddzielnie. I tu ukłon w stronę elektryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...