Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

każde oddzielnie to wydaje mi się, że nie fajnie będzie. Ale przód i tył oddzielnie to tak :>

pokaż jak ci bagażnik świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde oddzielnie to wydaje mi się, że nie fajnie będzie. Ale przód i tył oddzielnie to tak :>

pokaż jak ci bagażnik świeci?

Też jestem tego zdania :) Pyknę fotę jak się ściemni i wkleję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poluje na takie światełka białe i czerwone. (8x białe i 4 czerwone) Tylko ostatnio nie mam internetu, co ja gadam, nawet prądu i wody :wallbash:

u nas zima panuje na maxa i robi spustoszenie.

jakby ktoś miał na uwadze taką aukcje to prosze o info. No i czy szukać światełek z okablowaniem ? czy elektryk da sobie rade bez tego ? Może warto zaopatrzyć sie w jakieś wtyczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa mać zdjęcia nie najlepszej jakości. Efekt w realu o niebo lepszy.

A kupiłem z tej aukcji razem z przejściówkami http://allegro.pl/item882343683_modul_12_flux_oswietlenie_led_moc_wyprzedaz.html

6cm x 2cm pasuje GIT :good:

GiZW9.jpg

kiOZi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale wg mnie to jak jest oświetlenie led w środku to wnętrze jest takie chłodne... :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie to czy wnętrze ciepłe czy zimne. Chodziło mi o dobre doświetlenie bagażnika. A jak jest chłodno wewnątrz to włączam ogrzewanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja w sedanie mam 2 lampki w bagażniku do góry i z boku więc światła mi nie brakuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja w sedanie mam 2 lampki w bagażniku do góry i z boku więc światła mi nie brakuje :tongue4:

I przyznasz, że dobre rozwiązanie w przypadku avanta i jednej lampki w podsufitce ? :) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja w sedanie mam 2 lampki w bagażniku do góry i z boku więc światła mi nie brakuje :tongue4:

I przyznasz, że dobre rozwiązanie w przypadku avanta i jednej lampki w podsufitce ? :) :gwizdanie:

tzn nie wiem jak jest w avancie. ale led napewno lepiej swieci :wink4: tam chyba nie ma lampek z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w avancie są lampki z boku na słupku tylnym i środkowa nad bagaznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba oświetlenie nawet fabryczne powinno dawac rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma problemu, choć jesli ktoś jeśli komuś nie przeszkada zimne światło, to niech zmienia na LEDy. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie świecą tak samo intensywnie. Znajomy ma zmienione całe oświetlenie wewnętrzne na ledy i nie dość że strasznie zimno w środku to w kwestii intensywności świecenia miałbym kilka uwag ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak na tablicach rejestracyjnych, zwykłe oświetla ładnie całą tablicę a led zazwyczaj oświetla punktowo i później są dwie kulki na tablicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na słupkach niema w avancie :mysli:

Gdzie dokładnie są owe lampki??

widocznie nie masz opcji "oświetlenie" :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja w sedanie mam 2 lampki w bagażniku do góry i z boku więc światła mi nie brakuje :tongue4:

Zgadza się.. W sedanie są 2 lampki.. Ale szczerze mówiąc? Nie bylem zbytnio zadowolony z jasności świecenia. Więc zakupiłem diodę LED. I świeci dużo lepiej - jaśniej i o to mi chodziło.

Myślałem nad oświetleniem wnętrza (nóg) tasmami LED które wczoraj przypadkowo zakupiłem w Selgrosie po 9zł, zabiorę się do pracy i jak skończę dam znać jak wyszło.. Narazie muszę pomyśleć i pokombinować jak to zrobić. Bo faktycznie fajnie by bylo zrobić oświetlenie nóg z tyłu ale sterowane tylnymi drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie podpięcia neonów pod nogami W KTÓRE PRZEWODY SIĘ WPIĄC ABY GASŁY RAZEM Z LAMPKĄ a nie od razu po zamknięciu drzwi, którędy idą przewody od lampki z góry żeby sięw nie wpiąc. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa kostki kolo nog kierowcy jak zdejmiesz plastik kolo ciegna otwierania przedniej klapy.Ja tak podpialem niestety nie pamietam ktore to kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...