Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłem według opisu :good:

wszystko cacy ale..... hmmm zawsze się zapalają jeżeli otworze tylne drzwi, od pasażera z przodu wcale nie zapalają się :confused4: a od kierowcy zależy jaki ma humor :thumbdown: możliwe że to wina krańcówek? :mysli:

raczej na pewno :wink4:, mi też sie nie zapalają od strony pasażera? a właśnie jak tam jest z wymianą krańcówki, ona jest w zamku tak? idzie ja wymienić samą czy tylko z zamkiem? :mysli:

slepy ja ostatnio wywalalem klamki do malowania i powiem Ci tak: od kierowcy jest krancowka i powyciagnieciu klamki masz ja praktycznie na wierzchu... no i do niej ida dwa kabekli ok 30cm i sa wtyczki gdzie sie je laczy ale od strony pasazera to ja tam nic nie wiedzialem.... moze nie zwrocilem uwagi ale napewno nie bylo zadnych przewodow bo nic nie rozlanaczalem :mysli:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 15:11_________________________________________________o zobacz tu

http://moto.allegro.pl/klamki-przednie-audi-a4-i1583291585.html

a tak wyglada ta krancowka

http://moto.allegro.pl/mikrostyk-klamki-audi-a4-b5-i1589849481.html[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 15:15_________________________________________________

z tego co widziałem to dostep raczej ciężki, ale niech się wypowie ktoś kumaty :hi:

z dostepem nie ma tragedii, no chyba ze masz wytlumione dzwi, ogolnie zdejmujesz tapicerke, odkrecasz jedna srubke (torx) i z drugiej strony przekrecasz tylko zabezpieczenie i klamka na wierzchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zostało mi kupienie krańcówek dwóch :)

a mi jednej, z ciekawości rozbiorę jutro drzwi, ciekawe czy tam dojde, bo drzwi wygłuszone matami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taka krańcówka może kosztować? jutro z ciekawości spróbuje się tam dostać i przeczyścić styki :) może to pomoże :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taka krańcówka może kosztować? jutro z ciekawości spróbuje się tam dostać i przeczyścić styki :) może to pomoże :mysli:

przeciez wrzucilem przykladowego linka z allegro :gwizdanie: uzywka 10zl +kw

więc zostało mi kupienie krańcówek dwóch :)

a mi jednej, z ciekawości rozbiorę jutro drzwi, ciekawe czy tam dojde, bo drzwi wygłuszone matami :gwizdanie:

to sie troche na wk...sz bo lape trzeba wlozyc do sierodka.... musisz zerwac tak ok 20-30cm x 20-30cm maty z rogu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taka krańcówka może kosztować? jutro z ciekawości spróbuje się tam dostać i przeczyścić styki :) może to pomoże :mysli:

przeciez wrzucilem przykladowego linka z allegro :gwizdanie: uzywka 10zl +kw

więc zostało mi kupienie krańcówek dwóch :)

a mi jednej, z ciekawości rozbiorę jutro drzwi, ciekawe czy tam dojde, bo drzwi wygłuszone matami :gwizdanie:

to sie troche na wk...sz bo lape trzeba wlozyc do sierodka.... musisz zerwac tak ok 20-30cm x 20-30cm maty z rogu :gwizdanie:

no to chyba popierdole system, ja pasażera drzwiami nie wchodzę to mi nie przeszadza :polew:, a jak moja bedzie chciała to sobie poprawi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co jak po stronie pasażera nie mam pinów w tej kostce, żeby tak samo podłączyć? od strony kierowcy wygląda to tak:

2a81d89008b9a220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czytam wątek i juz oczopląsu dostaje czy z przodu są kabelki od wszystkich drzwi, mam czerwone lampki w drzwiach i szukam sygnału od tych czerwonych po ich otwarciu by to podłączyć do FIS-a nie moge znaleźć tego. Pomożecie ????

mam tak jak otwieram np. tył jedna z drzwi czerwona ta dolna i górna podsufitka przednia i tylna oraz tylne słupki oba. Szukam sygnału od tej czerwonej gdzieś z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem to tak u siebie:

http://img814.imageshack.us/img814/2564/c36020110702180807.jpg

http://img713.imageshack.us/img713/8058/c36020110702180845.jpg

http://img560.imageshack.us/img560/6918/pa170203.jpg

Oswietlenie na stopy na razie niebieskie;) purystom pewnie sie nie spodoba, ale daje rade.(innych paneli z diodami nie mieli) Wszystko podłączone tak, że łatwo można podmienić na panele z białymi diodami (montowane na opaski).

Kable prowadzone od lampki w suficie pozniej prawym słupkiem. (tak chyba najłatwiej to wykonać)

Najbardziej zadowolony jestem z podświetlenia podłokietnika. Lampka oled (15pln).

Efekt końcowy oceńcie sami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czytam wątek i juz oczopląsu dostaje czy z przodu są kabelki od wszystkich drzwi, mam czerwone lampki w drzwiach i szukam sygnału od tych czerwonych po ich otwarciu by to podłączyć do FIS-a nie moge znaleźć tego. Pomożecie ????

mam tak jak otwieram np. tył jedna z drzwi czerwona ta dolna i górna podsufitka przednia i tylna oraz tylne słupki oba. Szukam sygnału od tej czerwonej gdzieś z przodu.

a pod jakie piny bedziesz podlanczl to w liczniku? daj na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niczym się nie trzymała :naughty: ale nie skakała ani nic - ciasno ją włożyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie macie tez chce sobie zrobić ale diody odpadają bo skupiają światło a mi pasuje by było rozproszone i tutaj pytanie jak kolega z pierwszego postu wykonał to podświetlenie na standardowe żółte? bo widzę ma żarówki ale to są chyba takie np jak do lampki nocnej INO ŻE MNIEJSZE tak to wygląda czyli z tyłu żarówki powinien miec gwint np by wkręcić do lampki i jak on tam kabel domocował? przecież nie obwinoł bo zleci musiał dolutować proszę o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) Chce zamontować w swoim samochodzie podświetlenie nóg kierowcy i pasażerow(także z tyłu) oraz dać malutkie diody led na drzwiach że jak otwieram to oświetlają mi drogę delikatnie...czytałem te wszystkie posty co są na 16 aż stronach i nie wychodz mi za cholere...być może dlatego iż..podpinałem sie pod lampkę co jest w sufitce ale ona działa tylko jak przełącze na (I-czyli samoczynne zapalenie) a gdy drzwi otwieram lampka nie działa...pierwsze wrażenie ze może jakiś przekaźnik czasowy czy cos walniete ale nie wiem czy coś takiego wogóle jest,a 2 pytanie co mi sie nasuneło to to że może coś z lampką w suficie jest coś nie tak...więc jak ktoś zna jakąś odpowiedz to będe wdzieczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wystarczy wpiac sie w plus i odpowiedzni minus na zdjeciu i wszystko bd chulac czy jeszcze jakis przekaznik czy cos trzeba montowac ???

18425f9c7d55b2d5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...