Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

na 1 stronie masz wszystko napisane :wallbash: do brązowej kostki się podpinasz tymi kabelkami masz opisane który to plus a który to minus :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dzieki juz se poradzilem =][br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:32_________________________________________________sorry ze nie w tym temacie co powinienem ale nie wiem nawet czy byl a nie chce zakladac nowego :)

potrzebuje wiadomosci jak wyjac podswietlenie kabiny CALE z modulem otwierania szyberdachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem trochę i mam parę pytań :cool1:

zainstalowałem oświetlenie pod nogami po otwarciu obojętnie jakich oświetlają się wszystkie (na razie kierowcy i pasażera)

Chcę zrobić tak, że otworze pasażera drzwi to tam się oświetli i tak na każde drzwi.

z tym obrazkiem na 1 str - po otwarciu danych drzwi tzn których ? pasażera czy jak ?

+ biorę z tejże wtyczki na zdjęciu i minus także ?

co jeżeli chce zrobić na tył oświetlenie skąd brać kostki ?

PS. jeżeli było nie bijcie dajcie linka człowiekowi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj temat dokladnie a znajdziesz :) bylo na 1 albo 2 stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem trochę i mam parę pytań :cool1:

zainstalowałem oświetlenie pod nogami po otwarciu obojętnie jakich oświetlają się wszystkie (na razie kierowcy i pasażera)

Chcę zrobić tak, że otworze pasażera drzwi to tam się oświetli i tak na każde drzwi.

z tym obrazkiem na 1 str - po otwarciu danych drzwi tzn których ? pasażera czy jak ?

+ biorę z tejże wtyczki na zdjęciu i minus także ?

co jeżeli chce zrobić na tył oświetlenie skąd brać kostki ?

PS. jeżeli było nie bijcie dajcie linka człowiekowi ;P

:wallbash: :wallbash: wszystko jest w tym watku...... wystarczy uwarznie przeczytac, "po otwarciu danych drzwi tzn których" czyli jak otworzysz dzwi pasazera (z przodu) to zapali sie lampka oswietlajaca jego nogi, a jak otworzysz dzwi kierowcy to zapali sie jego lampka..... co do tylu jest wszystko napisane....... jak to mozna ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupełniłem zdjęcia, bo niektóre nie działały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie0073.jpg

Ja zamontowalem na tyl po otwarciu drzwi ladnie smigaja

:good:

zmień dywaniki :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczyłyby tylko lampki w drzwiach bo super to wygląda :) ale cienki jestem w elektryce;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczyłyby tylko lampki w drzwiach bo super to wygląda :) ale cienki jestem w elektryce;/

to nie jest żadna filozofia, dzisiaj już też jednemu tłumaczyłem dogłębnie co i jak, także - służę pomocą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy w b6 jest to tak samo rozwiązane - kostki na słupkach w które można się wpiąć, czy to już inna bajka? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu

P1030237.jpg

P1030238.jpg

z tyłu

P1030239.jpg

P1030240.jpg

wszystko pociągnąłem z lampki przy lusterku wstecznym, bo jak odkręciłem tą zaślepkę przy rączce otwierania maski to zbladłem :shocked:

diody led jak widać efekt całkiem całkiem jak dla mnie najważniejsze mi się podoba światło się ściemnia razem z lampką

mam do Was pytanie mam jeszcze na słupkach za fotelami pasażera z tyłu lampki, które działają jak je włączę a tak z żadnymi drzwiami nie współgrają myślę, żeby tak zrobić jak z ledami tyle, że muszę ciągnąć do nich kable osobne (chyba co?) i gdzie się wpiąć, bo wychodzą od wtyczki przy lampce trzy kabelki i idą one od strony bagażnika (tak mi się wydaje) wtedy bym miał komplecik oświetlenia wnętrza

wiem wiem nie jest zbyt czysto, bo świeżo po robótce :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu

P1030237.jpg

P1030238.jpg

z tyłu

P1030239.jpg

P1030240.jpg

wszystko pociągnąłem z lampki przy lusterku wstecznym, bo jak odkręciłem tą zaślepkę przy rączce otwierania maski to zbladłem :shocked:

diody led jak widać efekt całkiem całkiem jak dla mnie najważniejsze mi się podoba światło się ściemnia razem z lampką

mam do Was pytanie mam jeszcze na słupkach za fotelami pasażera z tyłu lampki, które działają jak je włączę a tak z żadnymi drzwiami nie współgrają myślę, żeby tak zrobić jak z ledami tyle, że muszę ciągnąć do nich kable osobne (chyba co?) i gdzie się wpiąć, bo wychodzą od wtyczki przy lampce trzy kabelki i idą one od strony bagażnika (tak mi się wydaje) wtedy bym miał komplecik oświetlenia wnętrza

wiem wiem nie jest zbyt czysto, bo świeżo po robótce :embarrassed:

Tylne lampki powinny ci sie zapalać po otwarciu drzwi, przełacznik na środku nie pala sie wcale, w jedną stronę palą sie cały czas, a w druga stronę, zapalają sie własnie po otwarciu obojętnie których drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nie jest obojętnie jak przesunę przełącznik, drzwi reagują na lampkę po ich otwarciu, ale tylko tą nad lusterkiem wstecznym no i teraz też na diody, więc myślałem pociągnąć do nich zasilanie jak do tych diód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem według opisu :good:

wszystko cacy ale..... hmmm zawsze się zapalają jeżeli otworze tylne drzwi, od pasażera z przodu wcale nie zapalają się :confused4: a od kierowcy zależy jaki ma humor :thumbdown: możliwe że to wina krańcówek? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem według opisu :good:

wszystko cacy ale..... hmmm zawsze się zapalają jeżeli otworze tylne drzwi, od pasażera z przodu wcale nie zapalają się :confused4: a od kierowcy zależy jaki ma humor :thumbdown: możliwe że to wina krańcówek? :mysli:

raczej na pewno :wink4:, mi też sie nie zapalają od strony pasażera? a właśnie jak tam jest z wymianą krańcówki, ona jest w zamku tak? idzie ja wymienić samą czy tylko z zamkiem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...