Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

podlonczyłem tak jak na forum jeden kabel do czerwono niebeiskiego drógi do brazowo zóltego i lampka zapala się nie zależnie od górnej lapmki tzn otwieram dzwi kierowcy zapala się zamykam gasnie co zrobić by był ekekt ściemniania tak jak na głowniej lampce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem iż podświetlenie mam w nogach kierowcy a w nogach pasażera brak, tak samo oświetlenie boczne drzwi tez się nie swieci, dodam ze wszystko mam oryginalne, przy otworzeniu drzwi pasażera działa lampka w podsufitce a reszta nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja wg podanego opisu podłączyłem oświetlenie drzwi od spodu. Bardzo przydatna lektura :decayed:

Mam tylko pytanie, czy jak drzwi będą długo otwarte to światło zgaśnie wraz z lampką podsufitki, czy będzie świecić cały czas?... :eusathink: nie miałem czasu jeszcze tego sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja wg podanego opisu podłączyłem oświetlenie drzwi od spodu. Bardzo przydatna lektura :decayed:

Mam tylko pytanie, czy jak drzwi będą długo otwarte to światło zgaśnie wraz z lampką podsufitki, czy będzie świecić cały czas?... :eusathink: nie miałem czasu jeszcze tego sprawdzić

Ja robiłem u siebie że wpiąłem się w kostkę to lampki nie gasną... Ale i tak mod w nocy bardzo przydatny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zrobiłem sobie takie podświetlanie z przodu i z tyłu puściłem wszystko jednym kablem z kostki pod kierownicą tej co są zdjęcia na pierwszej stronie, miałem tylko jeden problem jak wpiąłem się w przewód - po otwarciu obojętnie jakich drzwi diody świeciły się po otwarciu obojętnie jakich drzwi tylko nie kierowcy zmostkowałem oba przewody masowe i teraz działa dobrze ale czy nie będzie to robiło jakiś zwarć lub coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Poczytałem, popatrzyłem,wytrzasnąłem listwę led (ciepłe światełko), podzieliłem, dolutowałem kabelki

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

i okazało się że tak to świeci bokiem

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

i przodem (bardzo jasno świeci te kilka diod)

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

i w sobotę lub niedzielę zabieram się za montaż w swojej audianie.

Cztery wylądują pod nogami (kierowcy, pasażera i z tyłu) oraz piąta zobaczę jak będzie wyglądała ale może pod podłokietnikiem...(sam nie wiem...zobaczę jaki będzie efekt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zrobiłem sobie takie podświetlanie z przodu i z tyłu puściłem wszystko jednym kablem z kostki pod kierownicą tej co są zdjęcia na pierwszej stronie, miałem tylko jeden problem jak wpiąłem się w przewód - po otwarciu obojętnie jakich drzwi diody świeciły się po otwarciu obojętnie jakich drzwi tylko nie kierowcy zmostkowałem oba przewody masowe i teraz działa dobrze ale czy nie będzie to robiło jakiś zwarć lub coś takiego?

..ja bym diody władował żeby nic mi tam się nie mostkowało...zobaczę jak u mnie będzie...

...mówisz w silikonie, hm zobaczę, to ma z jednej strony mocną taśmę klejącą a po przyklejeniu można coś tam jeszcze pokombinować z jakimiś silikonami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zrobiłem sobie takie podświetlanie z przodu i z tyłu puściłem wszystko jednym kablem z kostki pod kierownicą tej co są zdjęcia na pierwszej stronie, miałem tylko jeden problem jak wpiąłem się w przewód - po otwarciu obojętnie jakich drzwi diody świeciły się po otwarciu obojętnie jakich drzwi tylko nie kierowcy zmostkowałem oba przewody masowe i teraz działa dobrze ale czy nie będzie to robiło jakiś zwarć lub coś takiego?

..ja bym diody władował żeby nic mi tam się nie mostkowało...zobaczę jak u mnie będzie...

...mówisz w silikonie, hm zobaczę, to ma z jednej strony mocną taśmę klejącą a po przyklejeniu można coś tam jeszcze pokombinować z jakimiś silikonami..

no ja mam wsadzone diody a konkretnie taśmy SMD tylko ze bez tego mostkowanie chodziło albo tylko po drzwiach kierowcy albo po innych nigdy po wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie. Przypadkiem na to trafiłem w elektrycznym i za końcówkę sprzedaży (niecały metr) dałem 20 peso :naughty:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

Tak na szybko-

bagażnik

IMG_3343.jpg

Drzwi

IMG_3345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tak.. Bo robiłem to na szybko. Ale będę musiał coś innego wykombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...no tam to trzeba pokombinować. Ja tak na szybko zamontowałem pod nogami kierowcy. Wieczorkiem pyknę fotkę...

Jak na razie tylko pod nogami kierowcy (wymieniałem chłodnice i już mi się nie chciało):

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rok czasu mam te taśmy LED przód i tył (kolor biały zimny) wykonany z silikonu i sprawdza się o wiele lepiej, święcą się bardzo ładnie :) polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie. Przypadkiem na to trafiłem w elektrycznym i za końcówkę sprzedaży (niecały metr) dałem 20 peso :naughty:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

Tak na szybko-

bagażnik

https://lh3.googleusercontent.com/-reHGqWZ0G8k/UFyX4JWiEeI/AAAAAAAAAeU/lQZ8TbNkpoo/s912/IMG_3343.jpg

Drzwi

https://lh5.googleusercontent.com/-4z-l88ZP8Ko/UFyXz_ihSFI/AAAAAAAAAeM/AXtcZXUJpyI/s912/IMG_3345.jpg

Ja mam taką taśme pod siedzeniami i pod nogami i powiem panowie daje rade juz prawie rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czekam na lampki do mojego audi ;)

Narazie tylko kierowca+pasażer pod nogami. Czy wystarczy wpiąć się w ta kostkę po stronie kierowcy koło miejsca na noge w ta kostke? będzie działało podświetlenie jeśli otworze np tylne drzwi ?? czy tylko jak otworze drzwi kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...