Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktoś może próbował sam zrobić podświetlenie przestrzeni na nogi z tyłu tak jak fabrycznie wychodziło czyli lampka była chyba w fotelu na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanthomas18 , a spróbuj wziąć minus z jakiejś masy i wtedy kontrolką (probówką) dotknij do tych styków przy tej krańcówce. i zobacz czy gaśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowałem złapać masę (śruba w drzwiach) i przykładałem do styku przy krańcówce, mam tam tylko 1 styk, 1 kabelek idzie, przewód brązowy z paskiem. Krańcówka wygląda tak jak ta w aukcji. A jeśli wymieniłbym na taką 2-pinową to dałoby radę podłączyć? http://allegro.pl/audi-a4-b5-czujnik-zamkniecia-drzwi-i4201525662.html

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 22:20 ----------

Łukasz a mógłbyś sprawdzić jaką krańcówkę z tyłu masz u siebie? tzn chodzi mi o to, żebyś sprawdził tak jak ja swoją sprawdzałem, probówką łapiesz stały plus a drugim końcem do styku przy krańcówce i sprawdzić czy w którymś momencie probówka gaśnie?:wink: I jaką masz krańcówkę, na 1 czy 2 przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :wink:

Ja mam takie cos : przód

IMAG2013.jpg

tył

IMAG2014.jpg

Po złapaniu stałego plusa :

IMAG2015.jpg

Po złapaniu stałego plusa i wciśnięciu krańcówki :

IMAG2016.jpg

Mam ta samą co wstawiłeś z all, więc nei wiem dlaczego u ciebie jest inaczej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą byłem w garażu sprawdzić jak jest u mnie i mam taką samą krańcówkę jak łukasz i też po złapaniu probówką po zamknięciu drzwi gaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja mam u siebie krańcówkę 1-pinową, Wasze są 2-pinowe i może dlatego u Was to bangla:wink: To nic, trzeba zamawiać krańcówki z lifta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dał byś linka z kąt ty brałeś tą taśmę led bo tego jest pełno ale nie wiadomo jak świeci a u ciebie wygląda super. Ja bym chciał dopasować kolorem do przednich co fabrycznie już miałe czyli ciepły biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupowałem w sklepie elektronicznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że jesteś z łodzi to jak byś mógł napisać gdzie bo ja też jestem z łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to akurat kupiłem w sieradzu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok coś wynajdę gdzieś na rzgowskiej nie daleko przybyszewskiego jest dobry elektroniczny tylko muszę go namierzyć gdzie dokładnie i też będę rezał podświetlenie nóżek z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończone, na paskach ledów z jednej i drugiej strony, świetny efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, jakie ledy brałeś?:wink: Pochwal się:decayed: Jakbyś mógł wrzucić fotkę jak ledy się trzymają u Ciebie w lampkach:wink: Tzn jak są przymocowane?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam tak samo z 2 pinami. I tam sa podłączone 2 plusy. Jeden jest od tej czerwonej lampki w drzwiach a drugi? Nie mam pojecia. Ale jesli jest tam podlaczony to do czegos sluzy. Moze ktos napisze jak sie w to wpiac , bo po podlaczeniu w jeden z tych pinow a minus do masy to diody swieca non stop. Z przodu dalem rade bo podpiolem sie w ori wtyczki efekt - :banan: Ale tyl to dlamnie magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1897944_1416980681901243_6077185805124661699_n.jpg

10306480_1416980685234576_5125835995939313735_n.jpg

jakie napisze Ci na PW jutro bo musze odkopać resztę (chce zrobić na nich podświetlenie bagażnika), a przymocowane są do plastiku taśmą 2stronną, miałem już tak kiedyś w innym aucie zrobione i zdawało egzamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, w które kabelki się wpiąć aby lampki zapalały się razem z lampa podsufitówką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz opisane na 1 stronie 2 albo 3 post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, nie miałeś problemów z przylutowaniem przewodów do tej taśmy led? Co to za taśma?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero problemów ;), napisze wieczorem jak wrócę z roboty, wejde do garażu i to sprawdzę bo wczoraj mi się już nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...