Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS6 C5 Limousine Mugello Blau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym przedstawić moje małe marzenie i nowy samochód weekendowy. Audi RS6 c5 w sedanie. Poszukiwania RS6ki rozpocząłem w stanach, nastepnie niemcy, potem francja a skończyło sie na Szwajcarii. Auto do końca serwisowane, bez żadnych luk w interwałach. Stan licznika na dziś to 168.000km. Stan wg mnie na auto 14 letnie perfekcyjny.
Z wyposażenia nic szczególnego... Zależało mi na stanie pojazdu i na nadowziu, którego było znacznie mniej. Pierwszą myslą jednak był zakup RS4 b5, ale jedna buda B5 już jest :)  

3192cba218da4ac9gen.jpg
de3fc4e085caad52gen.jpg
36cc557580e82c89gen.jpg
40abbbbcc058d3dagen.jpg
7548e44bbacdf0f5gen.jpg
006852f27c2da479gen.jpg
862774e8b929208cgen.jpg
080dca4a7a65fa6cgen.jpg
7c6fb31fa49a806fgen.jpg
6d23bbea1b847329gen.jpg
a6871376eebc46begen.jpg

Edytowane przez topor

Opublikowano

Kozak :kox:  modzisz czy zostaje seria?

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Stan mega ? gratuluje ?

Opublikowano

no i to to ja rozumiem! :good: nie chcesz sprzedać za jakieś drobne? albo może zamiana na B6 Cabrio? :decayed: 

Opublikowano

Witaj,

Gratulacje nabytku (ów) Karol :D

Ale trafiasz piękne auta!

RS-ka na foto jak nowa...

Fotele nawet nie przytarte...

Cacko!

Zostawiasz serię czy coś modzisz?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Garty fury, kawał auta i jedna z lepszych karocy jakie audi wypuściło  :kox:  

Jak to nie tajemnica napisz na PW jak możesz jaki koszt ubezpieczenia :) 

Pozdrówki :hi: 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, duffy napisał:

Kozak :kox:  modzisz czy zostaje seria?

na pewno, na lato 19 - 20" i może jakiś program;)

 

8 godzin temu, jedrekx napisał:

no i to to ja rozumiem! :good: nie chcesz sprzedać za jakieś drobne? albo może zamiana na B6 Cabrio? :decayed: 

najpierw to ja musze sie nia dłuuuugo nacieszyc:)

Edytowane przez topor

Opublikowano

Pamiętam jak 10 lat temu znajomy mnie przewoizl takim RS Avantem...
Wrażenia do tej pory niezapomniane.
 

Gratuluje zakupu, niech cieszy dlugo i bezawaryjnie... :-)
Stan iście kolekcjonerski...

Jak już nacieszysz sie to mysle. że i do tych suszarek zawsze znalazło by sie bardziej wydajne kółeczko, ale to juz w ogóle byłby potwór,
Ale jak to mówia apetyt rośnie w miare jedzenia, i zawsze może być lepiej :)
Może jeszcze jakas bardziej sportowa kierownica, ale niezbyt kosmiczna, bo ta mimo ze multi to jednak 4 ramienna...
Pozdrawiam.

Opublikowano

Ja bym tutaj nic nie ruszał. To juz samochod legenda, im starszy i w jak największym stopniu zachowany w oryginale tym lepiej. Co najwyżej program i jakies fajne felgi moze od rs6 c6 ?

Opublikowano

Gratuluje zakupu, fantastyczny wózek :notworthy:

Opublikowano

Gratulacje RS-a!  dobra lokata kapitału w sedana, bo jeśli dobrze pamiętam to nie było ich za dużo:)

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, YoGi1984 napisał:

Gratulacje RS-a!  dobra lokata kapitału w sedana, bo jeśli dobrze pamiętam to nie było ich za dużo:)

no własnie duuuuuuzo mniej;)

Opublikowano

Witaj, 

Ciekawe czy RS6 trzyma ori parametry.

W wolnej chwili wybierz się na hamownie,

Pozdrawiam

Opublikowano

a tak z ciekawości jeszcze zapytam, czy w sedanach też były RS+? czy tylko w combi?

Opublikowano
  • Autor

plusy to tylko Avanty

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jako, że diabeł tkwi w szczegółach musiłem wymienić rażący mnie włacznik PDC, ktoś wczesniej nieźle sie nad nim pastwił.

6d27cbdd7e568871med.jpg

d3ebffdb9b030ac7gen.jpg

i przetarłem w koncu szmata serducho
f6673eb9273c4fbbgen.jpg

 

Edytowane przez topor

Opublikowano

Topor gratulacje zakupu :thumbup1:

 

ale, że nie dałeś znać o sprzedaży Coupe.... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, A-rek napisał:

Topor gratulacje zakupu :thumbup1:

 

ale, że nie dałeś znać o sprzedaży Coupe.... :thumbdown:
 

to była szybka decyzja, i szybka sprzedaż:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przepiękna sztuka Ci się trafiła :slina:

Opublikowano

Piękne wnętrze ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.