Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ASN] Co po zakupie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

27.12 byłem u WaskiVW, oto wynik: 

rozrz%C4%85d_po_naprawie.png?raw=1

Dzięki za polecenie kolegi! :)  

W dodatku taki widok zastałem pod maską po skończonej pracy:

IMG_0963_m.jpg?raw=1

Wszystko pięknie wyczyszczone :o z tak solidnie wykonaną pracą się jeszcze nie spotkałem .. chyba jeździłem do złych mechaników .. 

Dzięki WaskiVW!

Opublikowano

Chłopaki, jestem tu nowy, sporo sie juz naczytalme na forum o tym silniku i problemach.

 

Sprawę mam taką że w przyszłym tygodniu  jadę po taką właśnie ślicznotkę 3.0 Q w okolice Mińska Mazowieckiego i podobno wszystko bylo wymienione co trzeba, papiery sprawdzę na miejscu. Ale najważniejsze pytanie CO MUSZE sprawdzić przed zakupem, jak podczas jazdy zdiagnozować jakieś wady jak właśnie wypadanie zapłonu, zle ustawiony rozrząd i wszelkie inne rzeczy, w aucie pali sie czek bo nie ma kata. Nie ukrywam ze mi bardzo zależny na tym egzemplarzu jeśli ktoś byłby w stanie podesłać nr telefonu na priv i udzielić mi wytycznych jak auto dokładnie sprawdzić przed zakupem to bedze MEGA MEGA TURBO Wdzięczny. ps. jestem z Lubina (dolnyslask) może ktoś jest z okolicy i miałby ochotę przekazać trochę wiedzy lub pożyczyć sprzet do diagnostyki. Panowie bardzo proszę o pomoc.

Opublikowano
12 minut temu, AlexDLU napisał:

pożyczyć sprzet do diagnostyki.

Do diagnostyki wystarczy Ci laptop i kabel za 50zł. Z forum ściągasz vcds'a, trochę lektury co diagnozować w tym silniku i tyle. Ryzykowny wypad tyle kilometrów...

Opublikowano

facet wysłal mi mase zdjec rozmawialem z nim kilka razy jest ładna, podoba mi sie, starszy gosc, wiem wiem wiem.... to o niczym nie świadczy, podoba mi się i auto i cena jest ok. wiec chciałbym zaryzykować najwyżej wróce ale wolałbym mieeć wsparcie z waszej strony aby doglebnie to auto sprawdzic przed kupnem.

Opublikowano
22 minuty temu, AlexDLU napisał:

Chłopaki, jestem tu nowy, sporo sie juz naczytalme na forum o tym silniku i problemach.

 

Sprawę mam taką że w przyszłym tygodniu  jadę po taką właśnie ślicznotkę 3.0 Q w okolice Mińska Mazowieckiego i podobno wszystko bylo wymienione co trzeba, papiery sprawdzę na miejscu. Ale najważniejsze pytanie CO MUSZE sprawdzić przed zakupem, jak podczas jazdy zdiagnozować jakieś wady jak właśnie wypadanie zapłonu, zle ustawiony rozrząd i wszelkie inne rzeczy, w aucie pali sie czek bo nie ma kata. Nie ukrywam ze mi bardzo zależny na tym egzemplarzu jeśli ktoś byłby w stanie podesłać nr telefonu na priv i udzielić mi wytycznych jak auto dokładnie sprawdzić przed zakupem to bedze MEGA MEGA TURBO Wdzięczny. ps. jestem z Lubina (dolnyslask) może ktoś jest z okolicy i miałby ochotę przekazać trochę wiedzy lub pożyczyć sprzet do diagnostyki. Panowie bardzo proszę o pomoc.

mega będzie jak tego szajsu nie kupisz,  szukaj 1.8TQ

Opublikowano

a czemu mowisz szajsu ? to twoj nr w podpisie ? polecial sms

Edytowane przez AlexDLU

Opublikowano

Przed odpaleniem silnika podepnij się vagiem i sprawdź błędy, najlepiej zrób skan całego auta. Zapisz gdzieś log, pokasuj błędy i przejedź się, najlepiej minimum kilkanaście km. W trakcie jazdy słuchaj zawieszenia (najlepiej pojedź na stację diagnostyczną), obserwuj jak chodzi silnik , czy nie szarpie itp. Po przejażdżce wpinasz się kompem i patrzysz jakie błędy wróciły. Spójrz w blok 93 jakie masz wartości na wałkach rozrządu (aczkolwiek co by sprzedający nie mówił zrób u Waskivw po zakupie ) , popatrz na korekty (blok 31-33 chyba) . Poza tym organoleptyczne oględziny dołu auta , czy sucho .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jeśli masz vin to napisz mi prv, podesle ci adres e-mail gościa który spdawdza historię auta z wszystkich serwisów ASO. Nie taki jak autodna czy inne tego typu strony a kompletny z numerami części które wymieniono, kiedy , jaki przebieg itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzieki poszła wiadomość, ale sie zagalopowałem i Tobie VIN podałem ;p chyba ze masz nr telefonu do gościa to zadzwonie bedzie szybciej, nie ukrywam ze 3-4 chciałem jechać po nią, ale jesli cos bedzie nie tak to oczywiscie wiadomo :)

Opublikowano

Tylko mail niestety :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ok w razie czego podałem nr telefonu.

Edytowane przez AlexDLU
chyba ze masz chwile aby zadzwonic do mnie bo widze ze tez taka latasz to chetnie porozmwiam

Opublikowano

Ja tego nie załatwiam. Ani nie jest to na tel. Wysłałem Ci adres e-mail na pv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sprawdź czy działa wałek skracający  dolot  bo jak nie to 2 tysie nie twoje jak na nowych częściach ;)

Opublikowano

A co to tskiego ten walek skracajacy dolot ? Ja obecnie jestem juz w trasie auto oglądać wiec fajnie jakby do 11 godz ktos odpowiedział. 

Opublikowano

kupiles grata czy sie załamałeś tym co zobaczyłeś ?

Opublikowano
Jeśli masz vin to napisz mi prv, podesle ci adres e-mail gościa który spdawdza historię auta z wszystkich serwisów ASO. Nie taki jak autodna czy inne tego typu strony a kompletny z numerami części które wymieniono, kiedy , jaki przebieg itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy mógłbym również prosić o adres jeśli to nie problem? Jaki jest koszt sprawdzenia?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 5.01.2018 o 09:39, Dev napisał:

kupiles grata czy sie załamałeś tym co zobaczyłeś ?

Zerknin na temat w moim podpisie i sam oceń :) aż jestem ciekaw :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.