Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B7 wycięty DPF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem o krok od zakupu b7 z 2.0tdi 170KM, wszystko pięknie tylko obawiam się jednej rzeczy, mianowicie auto ma wycięty DPF. Jak się ma sprawa jeśli chodzi o przegląd auta bez dpf? Czy to prawda, że od nowego roku mają wejść zmiany jeszcze bardziej restrykcyjne jeśli chodzi o emisję spalin? Nie chciałbym kupić auta pułapki. :)

Opublikowano

Zawsze go możesz wpakować na nowo! I Bez DPF przechodzi przeglad

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kupując audi bez dpf zaoszczędzisz ok 800zł, bo tyle kosztuje jego usunięcie. Sam niedawno wywaliłem to ustrojstwo i potem byłem na przeglądzie. Zero problemu.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie tak jak piszą koledzy jeżeli chodzi o badania techniczne.

Pytanko tylko jedno przy silniku BRD, jak ktoś w sterowniku Siemensa "wywalił" tego DPF'a.

Większość "tjunerów" wywala z całą  tabelą błędów. Podpinałeś kompa pod to auto ?

Opublikowano
  • Autor

Nie podpinałem komputera pod samochód. Właściciel twierdzi, że auto ma wgrany cały program, z tym, że coś zrobili i świeci się błąd - przepalona żarówka. Jestem zielony jeśli chodzi o sprawy mechaniczne auta. :P

Opublikowano

Moja BPW na przelocie 3 cale i mocą 230km/505Nm przeszła ostatnio przegląd bez najmniejszego problemu . Więc nie wiem czym się tu martwić i panikować . 

Opublikowano
  • Autor

Tak jak napisałem wyżej - obiło mi się o uszy, że od nowego roku będą bardziej restrykcyjnie sprawdzać  emisję spalin, tym się bardziej martiwę 

Edytowane przez kriso000

Opublikowano
1 minutę temu, kriso000 napisał:

Tak jak napisałem wyżej - obiło mi się o uszy, że od nowego roku będą bardziej restrykcyjnie sprawdzać  emisję spalin, tym się bardziej martiwę 

Ciekawe co wtedy z tyloma modzonymi Tedeikami będzie , już nie mówię o reszcie wszystkich innych diesli bez pampersa ...

Opublikowano
  • Autor
Teraz, danielstol napisał:

Ciekawe co wtedy z tyloma modzonymi Tedeikami będzie , już nie mówię o reszcie wszystkich innych diesli bez pampersa ...

głownie z tego powodu założyłem ten temat hehe

Opublikowano

W każdej chwili możesz wrzucić nawet samego kata bez zmiany softu i auto bez problemu przejdzie normę zadymienia , podejrzewam że i zdrowe auto na przelocie by przeszło te niby nowe normy . 

Opublikowano

Nie wchodzą żadne nowe normy ! Wchodzi tylko pedantyczność badań - czytaj wreszcie będą je wykonywać i egzekwować.

Normę emisji spalin auto dostaje jak jest wyprodukowane.

Np. 2.0 TDI 170KM spełnia normę Euro 5 mimo że obowiązuje od 2009 i wartość PM czyli zadymienia na poziomie max 0.5.

Przy sprawnym silniku, wyciętym DPF-ie, usuniętym EGR, zaślepionej chłodnicy spalin, chip 220KM lub 240KM - wynik na stacji nie przekracza 0.4 - test na 6 samochodach = auto przechodzi badania nawet w 2020 roku bo takie normy go obowiązują.

 

Jedyna zmiana z badaniami jest taka że bardziej restrykcyjnie są przeprowadzane czyli wreszcie będą to badać.

 

Opublikowano

Tez mam BRD. Przez jakiś czas świeciła sie kontrolka świec oraz check. Mam wycięty DPF i usunięty EGR oraz wyłaczone klapy kolektora. Po wycięciu auto odżyło. Tak jak ktoś pisał wyżej, gość który wycinał DPF usunąl tabele błędów. Dopiero kolega z forum (edraven) doprowadził wszystko do porządku, wyłączył egr, klapy kolektora oraz dpf i przy okazji podniósł pare koni. Od tego zabiegu święty spokój. Jak ma wycięty DPF to tylko na plus. [emoji6]

Wysłane z galaxy s7

Opublikowano
W dniu 20.12.2017 o 21:34, ...radek... napisał:

Tez mam BRD. Przez jakiś czas świeciła sie kontrolka świec oraz check. Mam wycięty DPF i usunięty EGR oraz wyłaczone klapy kolektora. Po wycięciu auto odżyło. Tak jak ktoś pisał wyżej, gość który wycinał DPF usunąl tabele błędów. Dopiero kolega z forum (edraven) doprowadził wszystko do porządku, wyłączył egr, klapy kolektora oraz dpf i przy okazji podniósł pare koni. Od tego zabiegu święty spokój. Jak ma wycięty DPF to tylko na plus. emoji6.png

Napisz ważną rzecz. Czy auto nadal spełnia normy emisji spalin ? Bo to jest meritum naszych rozważań.

Opublikowano

Chciałbym. Ale przy badaniu technicznym diagnosta nie sprawdził spalin.

Wysłane z galaxy s7

Opublikowano
W dniu 21.12.2017 o 22:39, ...radek... napisał:

Chciałbym. Ale przy badaniu technicznym diagnosta nie sprawdził spalin.

Wysłane z galaxy s7
 

Mozna jakos inaczej sprawdzic czy dpf zostal prawidloeo usuniety z. Komputera? 

Mam na myśli inna technike niz brak bledow na desce 

Opublikowano
Godzinę temu, scania1213 napisał:

Mozna jakos inaczej sprawdzic czy dpf zostal prawidloeo usuniety z. Komputera? 

Mam na myśli inna technike niz brak bledow na desce 

Tak . VCDS blogi pomiarowe . Przy dobrze usuniętym DPF cała grupa 68 będziesz miał same zera , czyli ilość popiołu itp . W Grupie 67 temperatur egt w drugim wierszu czyli temp spalin DPF będziesz miał - 273 stopnie :-) Myślę że pomogłem :P

Opublikowano

panowie jestem po wycince DPF,  jaki teraz olej do niego polecacie lać ?

Opublikowano

Ja też wywaliłem niedawno ale ci gorsza ciut wcześniej wymieniłem olej powinien być jakiś inny??

Opublikowano

Nie. Masz olej do dpf ( niskopopiołowy), a jeśli go już niemasz, to możesz lać zwykły. Ja nie mam dpf i leje liquid moly 4100 5w40. Silnik ciszej pracuje i jest git.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 20.12.2017 o 21:16, Pawelkiwi napisał:

Nie wchodzą żadne nowe normy ! Wchodzi tylko pedantyczność badań - czytaj wreszcie będą je wykonywać i egzekwować.

Normę emisji spalin auto dostaje jak jest wyprodukowane.

Np. 2.0 TDI 170KM spełnia normę Euro 5 mimo że obowiązuje od 2009 i wartość PM czyli zadymienia na poziomie max 0.5.

Przy sprawnym silniku, wyciętym DPF-ie, usuniętym EGR, zaślepionej chłodnicy spalin, chip 220KM lub 240KM - wynik na stacji nie przekracza 0.4 - test na 6 samochodach = auto przechodzi badania nawet w 2020 roku bo takie normy go obowiązują.

 

Jedyna zmiana z badaniami jest taka że bardziej restrykcyjnie są przeprowadzane czyli wreszcie będą to badać.

 

Od kiedy silnik 2.0TDI 170km o oznaczeniu BRD spełnia normę Euro 5 ? Przepisy ani pedantyczność badań się nie zmieniają ;)  NOx (tlenki azotu), zadymienie spalin ( W DIESELu nie mamy emisji spalin !! mierzymy poziom zadymienia nie mylmy pojęć ;) ) mają się zgadzać z tym co jest na tabliczce znamionowej pojazdu ! i niech Wam drodzy forumowicze nie próbują ludzie wciskać kitu ! Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!!! 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.