Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czym zmyć klej po znaczku ?


Gość grzesiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

a czym juz próbowałeś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywacz silikonowy,benzyna ekstrakcyjna, benzyna zwykła lub rozpuszczalnik nitro ale z tym ostatnim ostrożnie bo lubi lakier rozpuścić.Najlepiej jest kilkukrotnie namoczyć i dopiero zmywać. Potem delikatnie zapoleruj i nie będzie śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys w innym aucie potraktowałem to wd40 plus gumka do ścierania ołówka i pomogło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z szyby starą naklejkę czym usunąć ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaka ta naklejka, chodzi ci może o tą od rejestracji? ogólnie to ja taka nagrzałem i zdzierałem a później tylko płyn do szyb i jechane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak ściągałem naklejke z szyby i znaczek z tyłu najpierw dobrze nagrzałem nagrzewnicą, klej sam odchodził wystarczyło czymś twardym plastikowym przejechać a potem płyn do szyb i po kłopocie, z tyłu pod znaczkiem jeszcze delikatna polerka pastą "farekla G3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w jaki sposob sie zdjemuje znaczek a4 z tylu?czu jest on tylko na kleju czy tez moze jest wcisniety na zaczepach w jakies dziury mocujace?

Jest on zamocowany na taka tasme gombeczkowa samoprzylepna.Podrzej suszarką albo nagrzewnica dobrze emblemat (jak dobrze podgrzejesz to powinien sam zejsc) albo wez jakąś zyłke i przecinaj tą taśme.Jak juz zdejmiesz to zostaną Ci slady które mozesz zmyć jakis rozpuszczalnikiem lub zwykła benzyną.Na koniec przetrzec pastą polerska i gotowe :cool1: kolega Madas podał link gdzie taki temat juz był przerabiany => http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31805.0.html;highlight=zmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w jaki sposob sie zdjemuje znaczek a4 z tylu?czu jest on tylko na kleju czy tez moze jest wcisniety na zaczepach w jakies dziury mocujace?

tylko na kleju , podgrzej i zejdzie bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...