Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak ustawić concert I żeby podgłaśniało się samo wraz ze wzrostem prędkości ?


Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem u siebie (na concercie I) i nie dała żadna z tych kombinacji więc wychodzi na to że tylko pod VAGiem idzie coś takiego ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Chorus 2 i u mnie wchodzi sie w te ustawienia poprzez przytrzymanie przycisku menu. Mozna wtedy zmienic ustawienia Gala, glosnosc TP, glosnosc z jaka wlacza sie radio, na jakich glosnikach ma byc slychac zestaw glosnomowiacy (prawy, lewy). sprobujcie moze u was tez tak jest :)

no i to samo jest w concercie 2,tylko jak to sie robi ,zeby muzyka sie podglasniala,kiedy auto jedzie szybciej :mysli: chodzi mi o to,jak to ustawic :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA PANOWIE!! Poprawka!! ustawia sie GAME przytrzymując TP i wciskając rolkę!! dziś sie trochę nad tym pomęczyłem i sie udało mi to zrobić. GAME ustawia sie w skali od 1 do 5 ale niestety nie znam sie na tym i nie potrafię powiedzieć jak powinno być ustawione.

dla informacji pod tą samą kombinacją ustawia sie jeszcze coś takiego jak TA i jeszcze jedną funkcje ale też nie wiem do czego służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikt polskiej instrukcji do Chorusa II? ja mam niemiecką ale nie szprecham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest concert 1? 55369269339de82bm.jpg

To jest raczej chorus I.

A co z GALĄ w chorusie II? (chorusgrunuw4.th.jpg).

chorus jest uboższy niż concert i nie da sie ukryć że gra też nieco gożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest concert 1? 55369269339de82bm.jpg

To jest raczej chorus I.

A co z GALĄ w chorusie II? (chorusgrunuw4.th.jpg).

chorus jest uboższy niż concert i nie da sie ukryć że gra też nieco gożej

jesli o tym juz mowa to wlasnie mam do was pytanie...

czym w rzeczywistosci roznia sie te dwa radyjka chours II od concert II ?

czy roznia sie tylko tym ze jedno jest na plyte, a drugi na kasete ? czy ich parametry np. moc tez jest inna ?

moze ktos z was przesiadl sie na concert II z choura II i powie jaka slyszy roznice.

Pytam bo podlaczylem pod chousa II zmienarke i w sumie dzwiek nie jest zly, czy przesiadajac sie na concetr II uslysze jakas roznice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest concert 1? 55369269339de82bm.jpg

To jest raczej chorus I.

A co z GALĄ w chorusie II? (chorusgrunuw4.th.jpg).

chorus jest uboższy niż concert i nie da sie ukryć że gra też nieco gożej

muszę przyznać że z BOSE na pokładzie nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest concert 1? 55369269339de82bm.jpg

To jest raczej chorus I.

A co z GALĄ w chorusie II? (chorusgrunuw4.th.jpg).

chorus jest uboższy niż concert i nie da sie ukryć że gra też nieco gożej

jesli o tym juz mowa to wlasnie mam do was pytanie...

czym w rzeczywistosci roznia sie te dwa radyjka chours II od concert II ?

czy roznia sie tylko tym ze jedno jest na plyte, a drugi na kasete ? czy ich parametry np. moc tez jest inna ?

moze ktos z was przesiadl sie na concert II z choura II i powie jaka slyszy roznice.

Pytam bo podlaczylem pod chousa II zmienarke i w sumie dzwiek nie jest zly, czy przesiadajac sie na concetr II uslysze jakas roznice ??

Chorus jest ogólnie uważany za okrojoną wersje concerta.

Ja mam akurat concterta I a znajomy chorus II i wchodząc do niego a do mnie do auta odczujesz różnice Concert to concert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 mialem chorusa i gralo tak sobie ,teraz w b6 mam concert i daje rade na prawde...nawet sie ciesze,ze to ''tylko'' audio CD format plyt,bo na mp3 wrzuci sie kilkadziesiat utworow,i zanim znajdziesz ten odpowiedni-jestes juz na miejscu...a CD-kilkanascie i po sprawie,a jakosc? hm...XXI wiek,komputery i nagrywarki,plus tanie plyty wszystko rekompensuja... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 mialem chorusa i gralo tak sobie ,teraz w b6 mam concert i daje rade na prawde...nawet sie ciesze,ze to ''tylko'' audio CD format plyt,bo na mp3 wrzuci sie kilkadziesiat utworow,i zanim znajdziesz ten odpowiedni-jestes juz na miejscu...a CD-kilkanascie i po sprawie,a jakosc? hm...XXI wiek,komputery i nagrywarki,plus tanie plyty wszystko rekompensuja... :wink4:

chyba trochę tutaj przesadziłeś. Concert jest na prawdę dobry ale nie powiedział bym że to sprzęt na miano XXI wieku. jest lepszy od chorusa nie da sie ukryć ale są radyjka o wiele lepsze niż concert, ale to nie są już oryginalne radyjka i uważam że to jak radyjko gra to 50 procent sukcesu a reszta to jak sie prezentuje w aucie.

I tu jest problem! miałem do czynienie z bardzo dużą ilością :audi: i z jeszcze większą ilością radyjek tam zamontowanych i prawda jest taka że żadne nie oryginalne radyjko nie prezentowało sie tak jak oryginalne i to właśnie pierwszy powód dlaczego wybrałem Concerta, a drugi decydujący to fakt że concert to najlepsze oryginalne radio AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac o XXI wieku mialem na mysli latwosc nagrywania plyt audio do Concerta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w concercie II, to chyba gala idzie po CAN'ie. Natomiast podam sposób podłączenia gali do radia concert. W moim wypadku (auto z 1997r), nie było w kostce ISO od radia (pin pierwszy) sygnału Gala. Sygnał należy pociągnąć kabelkiem z licznika. Znajduje się on w żółtej 26-pinowej kostce, którą należy rozebrać i podłączyć się do 7 pin'u. Naciskamy TP i gałkę, włączając radio. Ukaże nam się na wyświetlaczu ustawianie funkcji, zmieniamy opcje klawiszem TP, a wartość gałką. Dochodzimy do Gala i ustawiamy od 0 do 5 wedle uznania;) Nie ma aż tak dużo roboty, trzeba wyjąć licznik (2 śruby torx i zaślepka), dobrze przy tym opuścić kierownicę. Radio też trzeba wyjąć, jeżeli nie mamy do niego doprowadzonego sygnału Gala i podpiąć ów sygnał z licznika do pin'u 1. To wszystko, życzę miłego rezanka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko sie zgadza,ale w II zmienialem wartosci i nic sie nie dzialo podczas zmian predkosci... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę skonsultować ten problem z kilkoma osobami, bo u mnie coś też nie chce śmigać dobrze, a wszystko jest podpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...