Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nierówna praca na jałowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, Robero321 napisał:

no faktycznie tyle że  NIE MA CZYM ...

Dla mnie to możesz osrać to auto i spalić :D

Ja Ci podpowiedziałem, róbta co uważata :D

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, Robero321 napisał:

 

filtr paliwa w ASN ie z przodu ???

przecież jest przy zbiorniku  paliwa  nie pomyliło Ci się coś ??

podciśnienie schodzi w dól ale ono idzie gdzieś do błotnika gdzie jest akumulator podciśnienia ...

Boże co za bzdury piszę, jaki filtr paliwa :facepalm: W dół obok filtra powietrza. Wchodzi od dołu w taki grzybek, ale nie wiem co to jest.

Dzięki za info Panowie, przynajmniej nie będę się niepotrzebnie martwił.

4 godziny temu, k232 napisał:

Wy może macie taką przyczynę jak w innych silnikach.

W misce olejowej znajduje się wałek wyrównoważający i on właśnie odpowiada za bieg jałowy. Tutaj na forum też chłopaki wymieniali wszystko po kolei a okazał się właśnie ten wałek, jeżeli u was w autach jest takie coś to proponuję tam zaglądnąć.

Wiem o co Ci chodzi, "balancer shaft" ale ASN tego nie ma.

Opublikowano
29 minut temu, rogigor napisał:

ale ASN tego nie ma.

No właśnie tego nie widziałem dokładnie :)

Opublikowano
23 godziny temu, k232 napisał:

Dla mnie to możesz osrać to auto i spalić :D

Ja Ci podpowiedziałem, róbta co uważata :D

Słuchaj wycieczki osobiste to gdzie indziej 

Jeśli chcesz pomóc komuś to pomagaj a nie wyjeżdżasz z wycieczkami.

Osobiście jeśli nie mam pojęcia o czymś to nie piszę  bzdur i nie wprowadzam w błąd a już tym bardziej nie każe się komuś doszkalać z czegoś co nie istnieje...

Więc się nie masz co tu unosić. 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Igor udało Ci się rozwiącać problem ?

Opublikowano
  • Autor

I tak i nie. To co zrobiłem (patrz kilka postów wcześniej) trochę pomogło i ogólnie jest dobrze ale dalej na jałowym czuć jak czasem zakolebocze. Ledwo bo ledwo ale nie jest idealnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy czy ktoś z was wie gdzie znajduje się akumulator podciśnienia ? Wypadł mi przewód podciśnienia jak wymieniałem i teraz nie mogę go zlokalizować i jeździ się teraz strasznie. 

Screenshot_2018-06-02-14-21-31.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 10.01.2018 o 22:31, rogigor napisał:

Wiem o co Ci chodzi, "balancer shaft" ale ASN tego nie ma.

W dniu 11.01.2018 o 21:18, Robero321 napisał:

Osobiście jeśli nie mam pojęcia o czymś to nie piszę  bzdur i nie wprowadzam w błąd a już tym bardziej nie każe się komuś doszkalać z czegoś co nie istnieje...

3.0 ASN/BBJ/AVK/BGN jak najbardziej ma wałek wyrównoważający, znajduje się on w pompie oleju:

https://procarmanuals.com/vag-ssp-255-2-0-l-r4-3-0-l-v6-engines/ Balancer shaft, strona 17

:hi:

Edytowane przez BeyerBrown

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.