Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

  W ostatnim czasie kupiłem pare rzeczy do wyposażenia auta bo jeżdżę długie trasy a na wyposażeniu był tylko zestaw naprawczy do kół tak wiec siadło koło dojazdowe z lewarkiem i kluczem i zrobiłem pełny update nawigacji i nowe Mapy 2018. W najbliższym czasie mam w planie wywalić wszystkie chromy i zrobić wersje Black Edition plus dodatkowo  myśle nad delikatnym przyciemnienie lamp z tyłu i chciałbym zrobić jeszcze  lusterka  i listwy progowe na czarny połysk co o tym Myślicie ? Tydzień temu w aucie został jeszcze wymieniony olej plus wszystkie filtry i płyn hamulcowy 

4F525C2A-4298-459F-8719-D2597C34DC54.jpeg

Przed update 

0018C49B-6A73-4B91-B7F0-2B3058030865.jpeg

Po update

EA5C2427-2737-48FC-822E-C27AA2025842.jpeg

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano Black łączy się świętnie z perłowymi szarościami. Jeszcze lusterka w czerń i zderzak competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych czarnych dodatków tutaj brakowało, mod na duży plus. Jak resztę zrobisz która masz w planach będzie idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie następnym krokiem będą wszystkie chromy lusterka i listwy progowe w Black Piano na koniec może pomyśle o zderzaku (jak sie trafi w orginalnym kolorze) a i oczywiście lampy tylne  zostaną delikatnie przyciemnione do kompletu.Grill i dyfuzor został pomalowany i odrazu  lepiej auto wygląda , dyfuzor z tylu na czarny połysk jak dla mnie robi dużo na plus a grill dodał agresywności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się jak wygląda proces malowania.. zmatowienie, podkład, lakier? Z tego co słyszałem na plastikach kiepsko trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się orientuje bo robił mi to znajomy z AudiTeamNL ale to już móje trzecie audi i w każdym jest ten sam problem że lakier sie łuszczy z grilla po czasie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ten kolor i autko idealne w mój gust. :)

Jedyne co by mi brakowało do pełni szczęścia to 3-Zony i elektrycznej klapy

powodzenia w dalszych modyfikacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat szukając tego auta nie zwracałem na to uwagi żeby były 3 strefy bo wcześniej miałem w 2 autach I wogole z tego nie korzystałem zazwyczaj jeżdżę  Sam priorytetem był pełny pakiet S-line ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie od 3 stref zaczynałem poszukiwania. (przy żonie i dziecku nie ma opcji aby tylna kanapa nie miała nawiewu) , ale jak jeździsz sam to oczywiste, że nie ma to takiego znaczenia. 

I niestety przez to właśnie musiałem odrzucać S-line, rude skóry, itp:P (to zawsze można dołożyć później), 

Rotora zazdroszczę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już inna sprawa jak juz dziecko dochodzi u mnie żona zawsze się dostosowywuje albo odwrotnie ?wiadomo każdy szuka takiej konfiguracji jaka mu najlepiej będzie pasować.Rotor robi robotę w tym aucie ale chciałem kupić od A5 ale trafiły mi się nowe org od B8 i wziąłem takie ale teraz mnie kusi żeby najlepiej zamienić na te 9J19 ET33 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś numery sprysków posiadacie? :D Bede u siebie musiał zmienić, bo te to porażka :o Bardzo fajny projekt, powodzenia w modach życzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

MaciekPL dzięki za paczkę z gadżetami??spryski odrazu zamontowane ?

3C405E0C-553C-401E-8DA4-3E33EA47F388.jpeg

4BB82CF6-3944-4168-8BF0-B4F1108F9307.MOV

Niech dobrze służą heh. Nie ma za co dziękować :)

 

36 minut temu, Gawron97 napisał:

Jakieś numery sprysków posiadacie? :D Bede u siebie musiał zmienić, bo te to porażka :o Bardzo fajny projekt, powodzenia w modach życzę ;) 

4G0 955 987 A, te są akurat z a6 C7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te spryski są plug & play?? pasują 1:1?

bo te co są w A4 to jakiś dramat, nawet w punto jest lepiej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, sadoo napisał:

te spryski są plug & play?? pasują 1:1?

bo te co są w A4 to jakiś dramat, nawet w punto jest lepiej :P 

Tak są takie same mocowania itd. P&p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt jeśli można wiedzieć?, lift i przed lift rozumiem, też nie ma tu znaczenia? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sadoo napisał:

Jaki koszt jeśli można wiedzieć?, lift i przed lift rozumiem, też nie ma tu znaczenia? :) 

Dokładnie nie ma znaczenia. Sprawdź jedynie czy są podgrzewane czy nie. Co do kosztu to nie wiem dokładnie, zobacz najlepiej na alledrogo. Myślę że coś koło 100 zł za sztukę powinno być. 

Jak masz więcej pytań pisz na pw. Nie będziemy bałaganu tutaj robić koledze. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek był Grill  i tylni Dyfuzor teraz doszły wszystkie chromy wokół szyb ,relingi , lusterka i listwy progowe w Piano Black ? jeszcze w tym roku wjadą lekko przyciemnione  tylne lampy znaczek na klapie w czerń i oznaczenia znikną z klapy. 

278A6A18-47B4-440C-9757-F4B12E93DBCF.jpeg

D698C926-1B27-4A0F-A66A-B45D4E2AA896.jpeg

636FCAC4-DB5E-48FD-ACA4-72F182AD88B1.jpeg

7E5D8308-09AF-4137-9D30-0E3DD0F077C2.jpeg

3C4F84DB-8196-4FCE-8B00-DBB4052CB100.jpeg

5B6E6FDC-2416-4C7E-8934-31C0264FFAE0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...