Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za wszystkie pozytywne komentarze! Cieszę się ze autko podoba się  po lekki zmianach które przez jakiś okres czasu były przeprowadzane. W sumie dużo tego nie było. Zewnętrzny jak i wewnętrzny wygląd już jest taki jaki chciałem. W sumie to chciałem jeździć taką seria jaka kupiłem. Moja praca plus forum i mamy to co mamy. Teraz już jakieś bajery typu, klapa elektryczna, mmi 3g+, kamera cofania. Coś przy silniku,, heble.. Reszta chyba już nie do ruszenia.. Chyba 

 

FB_IMG_1545834250532.jpg

FB_IMG_1545834252778.jpg

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajny komplet hebli. Pomysł jeszcze nad felga ten rotor to na zimę zostaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gibons napisał:

Mam fajny komplet hebli. Pomysł jeszcze nad felga ten rotor to na zimę zostaw

Felgi raczej zostają, myślałem o tym gdy zmieniałem z rotora z a4 na tego z a5. Nic w oko mi takiego nie wpadło. Te ładnie pasuja :) oklepane ale cały czas robią robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pomysły modów pochodzą czasami z tego co zauważyłeś w autach, którymi się zajmujesz w pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek lampy z tyłu delikatnie na czarno jak w nowych modelach i będzie już całkiem  miód ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2018 o 18:32, pietrz44 napisał:

Czy pomysły modów pochodzą czasami z tego co zauważyłeś w autach, którymi się zajmujesz w pracy ?

Niestety tak, do tego nasze kochane forum i się zrobiło heh. Znowu teraz mam coś innego na oku, więc możliwe że auto będzie na sprzedaż. Trochę szkoda będzie ale to co chciałem wykonałem i jestem zadowolony. 

18 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Maciek lampy z tyłu delikatnie na czarno jak w nowych modelach i będzie już całkiem  miód ??

Widzisz miały być Panie, ale czasowo wyszło słabo :( teraz tylek cały czas brudny więc po zimie sie założy jeszcze. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaciekPL napisał:

Niestety tak, do tego nasze kochane forum i się zrobiło heh. Znowu teraz mam coś innego na oku, więc możliwe że auto będzie na sprzedaż. Trochę szkoda będzie ale to co chciałem wykonałem i jestem zadowolony. 

A4 na oku czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pietrz44 napisał:

A4 na oku czy coś innego ?

Jedno jest pewne... nie musi szukać - same przyjadą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pietrz44 napisał:

A4 na oku czy coś innego ?

Chodziło mi po głowie jakiś czas C7.. Jednak ja sam cały czas jeżdżę. Myślę że takie dużo auto póki co nie dla mnie. A4 b9 kompletnie mi się nie podoba, rs4ka jeszcze by przeszła. Bardziej mi się podoba b6ka, ale to kwestia gustu. Jeśli będzie zmiana to również na b8, tyle że ostatni wypust, competition. Diesel z Euro6 lub jakaś benzyna. Co do benzyny musiałbym się dowiedzieć jakie warto brać itd. Najważniejsze chyba że przy tym kupnie będę patrzył żeby już było w środku trochę lepiej. Klima 3 strefowa, El. Klapa, 3g + itp. Kolor.. Daytona, czarny metalic lub suzuka :) inne nie wchodzą w grę. Jeśli zmienię to chcę już trzymać ja długooo. Dlatego zależy mi na tym Euro6. Drugim modelem jest a5.. Chociaż nie jestem jakoś przekonany do niej, avanty zawsze mi się podobały w audi. Nie wykluczam że jakieś fajnej wersji bym nie kupił.

29 minut temu, Udała30 napisał:

Jedno jest pewne... nie musi szukać - same przyjadą ?

Heh dokładnie, kilka opcji jest więc coś się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MaciekPL napisał:

Chodziło mi po głowie jakiś czas C7.. Jednak ja sam cały czas jeżdżę. Myślę że takie dużo auto póki co nie dla mnie. A4 b9 kompletnie mi się nie podoba, rs4ka jeszcze by przeszła. Bardziej mi się podoba b6ka, ale to kwestia gustu. Jeśli będzie zmiana to również na b8, tyle że ostatni wypust, competition. Diesel z Euro6 lub jakaś benzyna. Co do benzyny musiałbym się dowiedzieć jakie warto brać itd. Najważniejsze chyba że przy tym kupnie będę patrzył żeby już było w środku trochę lepiej. Klima 3 strefowa, El. Klapa, 3g + itp. Kolor.. Daytona, czarny metalic lub suzuka :) inne nie wchodzą w grę. Jeśli zmienię to chcę już trzymać ja długooo. Dlatego zależy mi na tym Euro6. Drugim modelem jest a5.. Chociaż nie jestem jakoś przekonany do niej, avanty zawsze mi się podobały w audi. Nie wykluczam że jakieś fajnej wersji bym nie kupił.

Heh dokładnie, kilka opcji jest więc coś się znajdzie. 

A5 też są bardzo ładne na żywo robią robotę? sam omal takiej nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Gwiazdor jeszcze chodzi :D

Szczęśliwego nowego roku!! IMG_20181231_150420.jpg

Bardzo fajne prezenciki:oklasky:

Wszystkiego Dobrego w nowym roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fura jest w pytke. Nastepny  „chory”, który chce sprzedać auto po „pieszczotach” :decayed:  jak zmieniac na ten sam model to na b8.5 z 3.0tfsi lub 3.0tdi ?

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Norbas napisał:

No fura jest w pytke. Nastepny  „chory”, który chce sprzedać auto po „pieszczotach” :decayed:  jak zmieniac na ten sam model to na b8.5 z 3.0tfsi lub 3.0tdi ?

Chyba jestem skazany na tą co jest ? jeszcze trochę kasiory się wlozy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaciekPL napisał:

Chyba jestem skazany na tą co jest ? jeszcze trochę kasiory się wlozy :D

Rób program, zmieniaj heble i znowu na jakiś cZas zapomnisz o zmianie auta ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Norbas napisał:

Rób program, zmieniaj heble i znowu na jakiś cZas zapomnisz o zmianie auta ??

Do lata będzie 2xx z przodu. Muszę tylko graty zebrać i czas. 

Problem ze sprzedażą jest taki że szkoda tego wszystkiego co się zrobiło. Gdybym kupił w takiej samej opcji do której doprowadziłem, była by inna gadka. Tak jest szkoda, wszystko się składa pod siebie z jak najlepszych części. Kilka razy nawet kupuje i sprzedaje bo stan średni żeby to założyć do siebie. Teraz szukać kolejne b8 w której będzie zawsze czegoś brakować, znowu coś zmieniać itd. Chyba nie ma dla mnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiesz o co kaman... sam przez to przechodziłem i dalej przechodzę... dalej myśle o sprzedaży ale co popatrzę na ogłoszenia auto to zawsze coś mi nie pasuje ? zmienić  auto dobre na coś nie pewnego z gorszym wypasem trochę slabo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...