Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Niestety nie, mega ciężki temat. Na allegro tylko te były a tak nie widziałem do tej pory na sprzedaż poza nowymi.. ? Może kiedyś się pojawia heh ?

zawsze musisz mnie ubiedz?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, instruktor83 napisał:

zawsze musisz mnie ubiedz?:hi:

Haha ? takie życie  ?

Miałem dekory w takie wzorki coś na t.. Kicha totalna, poniżej szczotkowane, 1 dzień piano bylo, stalowe, teraz te i chyba tylko jakiś indywidualny wzór może przebić to. W c7 zawsze mi się one podobały, tylko tam jest dekorow więcej i większe są. Nie widziałem jak to będzie siedzieć w b8, u kamelusa na 8t widziałem na fotach było niby ok ale nie byłem przekonany na 100%. Założyłem do siebie i są warte każdej ceny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Haha ? takie życie  ?

Miałem dekory w takie wzorki coś na t.. Kicha totalna, poniżej szczotkowane, 1 dzień piano bylo, stalowe, teraz te i chyba tylko jakiś indywidualny wzór może przebić to. W c7 zawsze mi się one podobały, tylko tam jest dekorow więcej i większe są. Nie widziałem jak to będzie siedzieć w b8, u kamelusa na 8t widziałem na fotach było niby ok ale nie byłem przekonany na 100%. Założyłem do siebie i są warte każdej ceny :)

 

zostaw już te które masz bo wyglądają TOP:thumbup1:ja bede ich dalej poszukiwał ,tak samo zresztą jak podłokietników w drzwiach w skórze, też trudny temat do zdobycia, gdybyś widział jedno albo drugie to pisz śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie zmieniał tego dekoru z napisem quattro tylko dorezał quattro najlepiej od razu z 3.0tdi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosek napisał:

ja bym nie zmieniał tego dekoru z napisem quattro tylko dorezał quattro najlepiej od razu z 3.0tdi :D

dobry pomysł:thumbup1:Maciek zastanów się:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, instruktor83 napisał:

dobry pomysł:thumbup1:Maciek zastanów się:naughty:

Nooo, wtedy byłaby miazga totalna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może dobry, sam myślałem o tym ale nie było dobrego klienta na przeszczep. Jak większość wie miałem przygody z nową.. Turbina. Które zakończyły się w trochę inaczej niż bym tego chciał. Po założeniu nowej turbiny i doprowadzeniu auta to jazdy. Coś mi ciągle nie grało po tym wszystkim, motor jakby głośniejszy się stal. Po odpaleniu zaczął szarpać w czasie jazdy to samo, już nie mówię o oleju który powoli sobie uciekał gdzieś. Po zrobieniu około 1.5tys wliczając zjazd do Polski. Oddałem auto do mechanika, po zleceniu rozebrania silnika okazało się że dół silnika do wymiany w sumie. Jakieś resztki i uszkodzenia od wirnika turbiny. Trochę mnie to załamało, bo do akcji z turbina nie miałem kompletnie najmniejszego problemu z tym silnikiem. No i jedna opcja jaka była to remontować to, drugi silnik z portali nie wchodził w grę bo nie wiadomo co się kupi. Na szczęście wyszło trochę inaczej, kierownik z pracy miał jakis czas temu gradobicie na swoim. Silnik ten sam 2.0tdi CJCD 2015r 51tys km. Większość to auto stało pod biurem lub na hali jak było jezdzone. Co prawda golas, z wypasu to El.klapa 3g+ i 3 strefy. Dogadałem się z nim na taką kasę na której jeszce na tym wyjdę w miarę i zabrałem całe auto. 

Przeszczep się udał, motor odpalił. Przy okazji wylecial sachs perfomance, założyłem nowy zestaw. Dpf po akcji z turbina również nowy. Filtry oleje itd. rozrzad również nowy przy okazji. Wsiadlem w to auto i od razu banan na twarzy, sprzęgło leciutkie, motoru prawie wcale nie słychać. Jedzie w sumie nie tak źle, świeżość motoru robi swoje jednak. Dosyć fajnie się teraz jeździ do pewnej prędkości, powyżej już trochę muł ale do czasu.. We wtorek będzie koleś na 99% brał cała tak jak stoi bez silnika lub z moim starym. Jeśli nie to wystawie na części albo zrobię na ogródku jakiś gadżet z tego heh. 

Plus jest taki że wszystko mam udokumentowane itd. Sporo zdjęć, gdyby nie ta opcja to poszła by faktycznie na sprzedaż. Chociaż uważam że karoseria musi być ori, wnętrze da się w razie coś ogarnąć a Motor zawsze idzie naprawić wymienić. Mam nadzieję że będzie długo służył mi i następnemu właścicielowi. To chyba najdroższy mod który był tutaj wsadzony niestety, większość mówiła że rozumie że takie coś może się zdążyć ale ze nie mi. Bywa i tak, może będzie to przestroga dla innych, części tylko ze sprawdzonego źródła!! Przede wszystkim Turbina.. Cała zabawa kosztowna ale to mały problem, prawie miesiąc na warsztacie wyszło.. To by było tyle z tego rezania motorów :D

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcin_o23 napisał:

środek wyszedł super :thumbup1:

Dzięki Panie ? jeszcze nie koniec.

 

Taki szybki modzik wpadł, już kiedyś miałem tam światło.. Z paska led na próbę, trochę za mocne było i wywaliłem. Teraz wlecialy lampki z Audi a8, na zdjęciu mocniejsze z a3ki. Jeszcze kilka gratow mam do zebrania, otworzę boczek i podłącze pod sterowanie z mmi. 

IMG_20190727_124921.jpg

IMG_20190811_202819.jpg

 

IMG_20190811_202838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2018 o 17:44, MaciekPL napisał:

Oki będziemy w kontakcie :)) 

 

Tutaj kilka zdjęć już zamontowanych części. 20180129_173739-768x995.png20180129_173757-800x504.png20180129_173812-800x416.png20180129_173828-600x776.png20180129_173845-600x793.png20180129_173902-600x787.png

 

Mam problem ze zmianą ekranu startowego. Niby robie wszystko według podanych instrukcji z forum. Wyświetla się żeby poczekać minute następnie zresetować mmi. W zielonym menu nie ma opcji żeby przestawić na ta nowa grafikę. 

Maciek Gdzie kupiłeś ledy do wnętrza i jaka cena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Damaudia4 napisał:

Maciek Gdzie kupiłeś ledy do wnętrza i jaka cena? 

Na ebay.de jeśli pamiętam dobrze to granice 70€. Cały czas świecą bez problemu. 

IMG_20180825_054355.thumb.jpg.b958472fd8f2d5d3dd1910260d133519 (1).jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaciekPL napisał:

Na ebay.de jeśli pamiętam dobrze to granice 70€. Cały czas świecą bez problemu. 

IMG_20180825_054355.thumb.jpg.b958472fd8f2d5d3dd1910260d133519 (1).jpg

 

 

Petarda dzięki muszę poszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damaudia4 Jak chcesz dobre ledy robione pod auto i nie mieć z nimi potem kłopotów, to polecam się skontaktować z @Tomnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, l2k2 napisał:

@Damaudia4 Jak chcesz dobre ledy robione pod auto i nie mieć z nimi potem kłopotów, to polecam się skontaktować z @Tomnik

Ajj za późno, dzięki za kontakt. zamówiłem już na allegro. ale zapamiętam sobie w razie w. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to one są za mocne, przynajmniej górna część. W planach jest wrzucić lampki podsufitki ledowe z innego modelu auta. Będzie podsufitka ściągana to pewnie przy okazji się wymodzi coś świeższego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 08:01, jedrekx napisał:

piękne! ale rzeczywiście aż się prosi o 3G+ ;)

Jestem już na właściwej drodze, pierwsze elementy już są ?

Kratka lewa, włącznik awaryjek plus dekor. W sobotę wyświetlacz nowy, reszta myślę że szybko pójdzie ? 

IMG_20190815_172017.jpg

20190815_200445.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jestem już na właściwej drodze, pierwsze elementy już są ?

Kratka lewa, włącznik awaryjek plus dekor. W sobotę wyświetlacz nowy, reszta myślę że szybko pójdzie ? 

IMG_20190815_172017.jpg

20190815_200445.jpg

 

Wiedzę ze nigdy się nie znudzi dokładanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...