Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Norbas napisał:

Widzę, że nie tylko ja myślę o a5 :decayed:  3.0 Tdi ? 

Niee 2.0tfsi 252km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E z braku laku też może być :P Widać, że do mocy już się przyzwyczaiłeś :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Norbas napisał:

E z braku laku też może być :P Widać, że do mocy już się przyzwyczaiłeś :decayed:

 

Ciągle mało.. ? Mam nadzieję że tutaj będzie na jakiś czas spokój. Chociaż może jakiegoś Boxa będzie można wrzucić żeby nie było problemu w czasie gwarancji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście tu sami, mi też od dawna już chodzi po głowie to nowe A5 i tylko w tej konfiguracji 2.0tfsi 252ps s-tronic...

Widzę że będziesz pierwszy w posiadaniu takiej ....tak więc czekamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190712_125027.jpg

Dekory  GC1 beuafort z allegro.. 2500zl. Gdyby były igły jak zapewniał sprzedający to była by inna sprawa. Dekor tunelu w bdb stanie, dekor deski rozdzielczej bdb, dekor prawy przód bdb. Reszta porażka, listewki chromowane w mega słabym stanie, ktoś próbował je ogarnąć i wyglądalo tak jakby wjechał pasta na te drewno. Oprócz tego były lakierowane bezbarwnym lakierem, okolice właśnie tych chromow. Takie częściowo malowane częściowo nie.. Na dwóch sztukach trochę drewno wyglądało jakby zaczęło dostawać wody od środka. Po mojemu były słabo przechowywane. Kupując takie rzeczy, sprzedający nie chciał zejść z ceny, tylko na wysyłkę.. Miał aukcje ze zwrotem do 14 dni. W ten sam dzień poszła paczka zwrotna. Szkoda bo na prawdę fajne dekory, taki rarytas który lubię mieć. Jeśli ktoś szuka idealnych to lepiej odpuścić zakup z tej aukcji, no chyba że za jakąś śmieszna cenę i nie będzie przeszkadzał taki stan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie ta aukcje,cena spora naprawdę,szkoda ze stan do du.... ale tak to jest z tymi sprzedawcami zapewniają ze igła itp itd a tu przychodzi i człowiek załamany a miało być tak pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Leszczonka napisał:

Widziałem właśnie ta aukcje,cena spora naprawdę,szkoda ze stan do du.... ale tak to jest z tymi sprzedawcami zapewniają ze igła itp itd a tu przychodzi i człowiek załamany a miało być tak pieknie

Dlatego warto brać z Możliwością zwrotu gdy nie jesteśmy pewni stanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo to świetny rarytas , wygląda mega :thumbup1:ale jak słaby stan to rzeczywiście nie warto , też oglądam głównie niemieckie strony w poszukiwanie takich dekorow,  i ostatnio naciąłem się na cenę 1,5 tyś euro za komplet , więc tanio nie jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, instruktor83 napisał:

Szkoda bo to świetny rarytas , wygląda mega :thumbup1:ale jak słaby stan to rzeczywiście nie warto , też oglądam głównie niemieckie strony w poszukiwanie takich dekorow,  i ostatnio naciąłem się na cenę 1,5 tyś euro za komplet , więc tanio nie jest :facepalm:

Podeślij mi linka na priv jak możesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, instruktor83 napisał:

Szkoda bo to świetny rarytas , wygląda mega :thumbup1:ale jak słaby stan to rzeczywiście nie warto , też oglądam głównie niemieckie strony w poszukiwanie takich dekorow,  i ostatnio naciąłem się na cenę 1,5 tyś euro za komplet , więc tanio nie jest :facepalm:

Jak kupowalem swojego to dopłacałem do dekorów coś około 8k wkięc cena raczej uzadadniona. To unikat na maxa. Już więcej jest karbonu na rynku.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 11:36, MaciekPL napisał:

IMG_20190712_125027.jpg

Dekory  GC1 beuafort z allegro.. 2500zl. Gdyby były igły jak zapewniał sprzedający to była by inna sprawa. Dekor tunelu w bdb stanie, dekor deski rozdzielczej bdb, dekor prawy przód bdb. Reszta porażka, listewki chromowane w mega słabym stanie, ktoś próbował je ogarnąć i wyglądalo tak jakby wjechał pasta na te drewno. Oprócz tego były lakierowane bezbarwnym lakierem, okolice właśnie tych chromow. Takie częściowo malowane częściowo nie.. Na dwóch sztukach trochę drewno wyglądało jakby zaczęło dostawać wody od środka. Po mojemu były słabo przechowywane. Kupując takie rzeczy, sprzedający nie chciał zejść z ceny, tylko na wysyłkę.. Miał aukcje ze zwrotem do 14 dni. W ten sam dzień poszła paczka zwrotna. Szkoda bo na prawdę fajne dekory, taki rarytas który lubię mieć. Jeśli ktoś szuka idealnych to lepiej odpuścić zakup z tej aukcji, no chyba że za jakąś śmieszna cenę i nie będzie przeszkadzał taki stan. 

Podeślesz na pw numery dekorow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gibons napisał:

Podeślesz na pw numery dekorow? 

8K0863305AP ; 8K1853190AT ; 8K0867420S ; 8K0867410S ; 8K0867419S ; 8K0867409S

Cena w aso zabija  ? w dwóch pytałem to nie mają możliwości zamówienia tego nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie drogo - dekor tunelu to jedynie 7,4 tys PLN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok ?ja pytałem o  2H1 to jeden dekor w konsole kosztuje 1878zł , Kosmos !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190628_181107_1.jpg

Przy aucie dosyć konkretne rzeczy się w ostatnich 2 tygodniach zrobiło.. Chociaż ich nie widać gołym okiem to dosyć ciekawie w sumie wyszło. Opiszę dokładnie na ten temat w piątek. 

Dzięki kilku osobą dekory beuafort wróciły do mnie.. "rarytas" czyli musi być za wszelką cenę u mnie heh. Zamówiłem dwa dekory nowe, czyli kierowcy i lewy tył. Jeszcze wpadnie dekor na deskę bez znaczka Quattro. Jak ogarnę dekor tunelu to zrobię fotki całości :D

Zaciski jakiś czas temu odebrałem od lakiernika, moim zdaniem wyszło lepiej niż ori. Jest taki połysk że można się przeglądać heh. Blaszki s4 zostały pokryte klarem. Teraz ładnie całość sie prezentuje. Osłony/tarcze kotwicze zostały pomalowane na czarny mat. Chociaż ich tak nie będzie widać jak przy zwykłym heblu to chcę żeby było wszystko ładnie. Zostało tylko założyć na auto. 

IMG_20190708_183648.jpg

IMG_20190708_183744.jpg

Jakiś czas temu nabyłem takie oto cuda. Używać raczej tego nie będę ale leżeć sobie może ? 

IMG_20190625_122306.jpg

IMG_20190625_122121.jpg

 

Plus taka fajna drobnostka, pierwszy raz widzę skórzane. Same materiałowe zawsze, więc musi być u mnie ? IMG_20190724_212403.jpg

IMG_20190724_212408.jpg

 

W piątek trochę więcej informacji :)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk fajnie wyszedł:thumbup1:   Szkoda aby się zapuscił wiec dobrze by było go czymś mocnym zabezpieczyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ty pięknie działasz z tym autem. Wszystko zadbane i robione z pedantycznym podejściem.  A wnętrze to już wg  niszczy system. ? nie wiesz czy dekor tunelu chociażby pasuje z wersji UK do EU? Ostatnio na Ebay widziałem komplet takich dekorów do wersji UK za £200  tyle, że dekor  deski nie podejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gagat3k napisał:

Oj Ty pięknie działasz z tym autem. Wszystko zadbane i robione z pedantycznym podejściem.  A wnętrze to już wg  niszczy system. ? nie wiesz czy dekor tunelu chociażby pasuje z wersji UK do EU? Ostatnio na Ebay widziałem komplet takich dekorów do wersji UK za £200  tyle, że dekor  deski nie podejdzie. 

Coś się tam staram żeby było jak najlepiej :P, nie ma różnicy między EU a UK w pozostałych dekorach, to jest to samo. Tylko tak jak już napisałeś ten z deski nie podejdzie :D

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...