Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Maciek lata się na nowym programie ? Depa tez wywalales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za dużo z wizualnych modów się nie dzieje. Końcówki wydechu umalowane foliatecem.. Zobaczyny jak to będzie siedzieć, nawet całkiem fajnie wygląda ten tyłek czarny więc w razie coś wjada jakieś inne ori czarne. W cofania weszły ledy, już w dzień jest mega różnica. Powoli zbieram graty do El. Klapy, mmi 3g+, kamery cofania i to chyba wszystko z takich przydatnych rzeczy. Przy zmianie żarówek wyrzuciłem te "dynamiczne kierunkowskazy" podoba mi się to ale.. Będę szukał drugiego kompletu lamp i robił tak jak być powinno. Gdyby ktoś chciał to mogę za śmieszna kasę wysłać.. Druga rzecz to sprężyny nowe eibach sportline, za 370zl mogę oddać. Myślałem żeby do siebie założyć, jednak nie wziąłem pod uwagi tego że to nie za fajnie siedzi. Chodzi o różnice przód a tyl. Więc prawdopodobnie wpadnie gwint plus inne koło. 

 

Pod maską się trochę pozmieniało.. Jak większość wie wsadzilem "nowe" turbo. Po około 1tys km rozwaliło się dosyć mocno. Na szczęście jechałem 60-70km/h i miałem gdzie zjechać jak poszedł dosyć mocny dym. Wpadła tym razem turbina nowa prosto z magazynu, wraz z nią dpf czujniki kat. Reszta została wyczyszczona i sprawdzona. Po podróży do pl, prawie 2 tys zrobione, auto jeździ bez problemu. Wiadomo dpfa wystarczyło tylko dobrze wyczyścić i inne rzeczy ale była okazja na nowe więc jest wszystko nowe. 

 

IMG_20190621_212704.jpg

IMG_20190621_212954.jpg

IMG_20190621_202603.jpg

IMG_20190621_213543.jpg

IMG_20190621_213512.jpg

IMG_20190621_213302.jpg

IMG_20190621_213138.jpg

IMG_20190621_175759.jpg

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek możesz podać dokladnie jakie ledy wsadziłeś we wsteczny? Błędu nie wywala czy wyłączyłeś VAGiem błąd żarowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamelus_ napisał:

Maciek możesz podać dokladnie jakie ledy wsadziłeś we wsteczny? Błędu nie wywala czy wyłączyłeś VAGiem błąd żarowki?

To są dokładnie Aglint T15 W16W LED Bulbs CANBUS Error Free. Coś około 25€ z wysylka na ebay.de

Właśnie szukałem takich aby nic nie kombinować, wsadzić i żeby to świeciło bez żadnych błędów itd. Ciężko jest zrobić zdjęcie jak to wygląda. 

 

Jak ktoś chętny mam grill z ski taki sam jak u mnie siedzi, za fajna kasę. 

IMG_20190623_104313.jpgIMG_20190618_181449.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2019 o 21:54, MaciekPL napisał:

Przy zmianie żarówek wyrzuciłem te "dynamiczne kierunkowskazy" podoba mi się to ale..

Racja:thumbup1: ostatnio też założyłem te pół dynamiczne kierunkowskazy , nawet się nie chwaliłem bo uważam ,że nie ma czym , też przy najbliższej okazji się ich pozbęde i wróce do normalnych i zrobię tak jak w oryginale , bo ten efekt pół dynamicznych moim zdaniem  jest mizerny:kwasny:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, instruktor83 napisał:

Racja:thumbup1: ostatnio też założyłem te pół dynamiczne kierunkowskazy , nawet się nie chwaliłem bo uważam ,że nie ma czym , też przy najbliższej okazji się ich pozbęde i wróce do normalnych i zrobię tak jak w oryginale , bo ten efekt pół dynamicznych moim zdaniem  jest mizerny:kwasny:

Bardzo mizerny,  o wiele lepiej wygląda standard ,jak dynamiczne to tylko jak nowych modelach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem cały twój temat, szacunek za wykonaną pracę...

Jestem pod ogromnym wrażeniem... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o chipa, dużo dała zmiana intercoolera? Ja mam CGLC po chipie i teraz mam 210km, u ciebie wyszedł duży przyrost jeśli zmieniłeś tylko intercooler i turbo... No chyba że coś jeszcze modziles przy silniku... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Waldi_82 napisał:

Mam pytanko o chipa, dużo dała zmiana intercoolera? Ja mam CGLC po chipie i teraz mam 210km, u ciebie wyszedł duży przyrost jeśli zmieniłeś tylko intercooler i turbo... No chyba że coś jeszcze modziles przy silniku... ??

Większe IC dużo daje. Do 2.0tdi wystarczy od B8 3.0tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 10:49, MaciekPL napisał:

To są dokładnie Aglint T15 W16W LED Bulbs CANBUS Error Free. Coś około 25€ z wysylka na ebay.de

Właśnie szukałem takich aby nic nie kombinować, wsadzić i żeby to świeciło bez żadnych błędów itd. Ciężko jest zrobić zdjęcie jak to wygląda. 

 

Jak ktoś chętny mam grill z ski taki sam jak u mnie siedzi, za fajna kasę. 

IMG_20190623_104313.jpgIMG_20190618_181449.jpg

Super się prezentują. Właśnie sobie zamówiłem takie. :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sprzedajesz dekory. Co wpada Beaufort black? Bo po Twoich to już raczej innej opcji nie ma...:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 22:57, Waldi_82 napisał:

Właśnie przeczytałem cały twój temat, szacunek za wykonaną pracę...

Jestem pod ogromnym wrażeniem... ???

Dzięki wielkie :) coś tam się zmieniło delikatnie..

W dniu 23.06.2019 o 23:02, Waldi_82 napisał:

Mam pytanko o chipa, dużo dała zmiana intercoolera? Ja mam CGLC po chipie i teraz mam 210km, u ciebie wyszedł duży przyrost jeśli zmieniłeś tylko intercooler i turbo... No chyba że coś jeszcze modziles przy silniku... ??

Rok temu jeździłem na programie zrobionym na 190ps. Czasami po większym upalaniu auto trochę puchlo. Teraz wydaje mi się że jest dużo lepiej, jeszcze nie złapałem takiego momentu. Powinien wystarczyć na tą chwilę, zobaczymy co czas pokaże  ? 

 

7 godzin temu, D4NTE napisał:

Super się prezentują. Właśnie sobie zamówiłem takie. :drinks:

Polecam, dobry modzik. Zamówiłes przez ebay czy na naszych polskich znalazłeś? 

3 godziny temu, kamelus_ napisał:

Widzę że sprzedajesz dekory. Co wpada Beaufort black? Bo po Twoich to już raczej innej opcji nie ma...:cool1:

Dekory już sprzedane, miałem drugi komplet na sprzedaż. Gdybym zmieniał to właśnie na Beaufort, tylko coś mi to nie leży ostatnio. Tak jak u Ciebie w takim zestawieniu a5 jest miazga, widziałem w a4, dosyć słaba może dlatego. Jakoś nie przekonało mnie to. Muszę przymierzyć u siebie ? cały czas mnie mega kuszą, są tak mega rzadko spotykane. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękną masz tą sztukę! i niby rotory już takie obyte i opatrzone, ale z odpowiednim ET dalej robią wrażenie! Jeszcze raz gratki  za furmanke i czas jej poświęcony:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaciekPL napisał:

Polecam, dobry modzik. Zamówiłes przez ebay czy na naszych polskich znalazłeś?

Znalazłem na Ali w oficjalnym sklepie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, D4NTE napisał:

Tylko zamów te mocniejsze, te mają chyba 9 czy 12 sztuk, u mnie 22. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaciekPL napisał:

Tylko zamów te mocniejsze, te mają chyba 9 czy 12 sztuk, u mnie 22. 

Nie zwróciłem uwagi i zamówiłem 9 ledowe ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zwrócić uwagę.. 

Przy aucie coś tam się dzieje powoli, wrzucę w następnym tyg co tam wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Proszę zwrócić uwagę.. 

Przy aucie coś tam się dzieje powoli, wrzucę w następnym tyg co tam wyszło. 

Masakra ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zainteresowany to auto jest na sprzedaż, jutro ide wymodzic a5ke  ?  

Cena myślę że będzie bardzo przyzwoita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja myślę o a5 :decayed:  3.0 Tdi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...