Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AWT Prośba o analize logów dynamicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Póki co unikaj jazdy na wysokich obrotach. Logi robione były na pb?

Opublikowano
W dniu 4/13/2018 o 16:46, ŁUKASZ. napisał:

Wygląda że silnik jest w miare zdrowy, program niestety jest kiepski, góra zalewa go, bład może wynikać z nieprawidłowo wystrojonej instalacji lpg.

Opublikowano
23 godziny temu, przem8 napisał:

Póki co unikaj jazdy na wysokich obrotach. Logi robione były na pb?

Nie na lpg

Opublikowano

Jak zakładałem emulator drugiej sondy to wyjmowałem katalizator i jest oberwany w środku może to jest przyczyną 

Opublikowano

Chyba lepiej będzie go opróżnić niz ma się w tłumik dostać 

Opublikowano
21 minut temu, ŁUKASZ. napisał:

Nie na lpg

To powtórz na pb 2+33, 3+20 i 115+118, bo nie chodzi o diagnozowanie instalacji gazowej. Czasem pętli na gazie i stąd te szarpania o których piszesz i jak nie chcesz zrobić kuku silnikowi to lepiej unikać wysokich obrotów. 

Opublikowano
W dniu 13.04.2018 o 16:36, Marcin13 napisał:

Rozumiem że trzeba na regulacje lpg jechać??? Czy można stwierdzić że nie ma nieszczelności i wszystko ok? Oczywiście poza LPG??

Na regulacje jak najbardziej. Pb tyle co jest w strone ubogiej to trzeba olać... to szukanie igły w stogu siana. Mozesz nigdy nie znaleźć, a krzywdy autku raczej nie zrobisz.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, zwonko napisał:

Na regulacje jak najbardziej. Pb tyle co jest w strone ubogiej to trzeba olać... to szukanie igły w stogu siana. Mozesz nigdy nie znaleźć, a krzywdy autku raczej nie zrobisz.

Też tak myślę że oleje na Pb. Wczoraj byłem na strojenie lpg Ale jest jeszcze gorzej i muszę się wybrać do Lubicza (jedyny polecany zakład   na forum w kujawsko pomorskim) Dzieki za odzew!

Opublikowano
W dniu 15.04.2018 o 14:06, przem8 napisał:

To powtórz na pb 2+33, 3+20 i 115+118, bo nie chodzi o diagnozowanie instalacji gazowej. Czasem pętli na gazie i stąd te szarpania o których piszesz i jak nie chcesz zrobić kuku silnikowi to lepiej unikać wysokich obrotów. 

http://vaglogi.pl/log-002_033_Y21jX.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_Q5k6hQ.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_p7lO0.html

wracając do tematu wymieniałem sondę pierwszą dalej wyskakuje błąd 16514

Opublikowano
5 minut temu, ŁUKASZ. napisał:

wracając do tematu wymieniałem sondę pierwszą dalej wyskakuje błąd 16514

Od 5 tys. wtryski pętlą więc do tunera na korektę programu. Błąd występuje też po jeździe tylko na pb?

Opublikowano

po czym to można poznać że pętlą

Opublikowano

Jest wzór na wyliczanie czasu wtrysku. Przy 5tys. jest maksimum 24, a w tym przypadku jest prawie 25ms.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.