Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 by 7ups

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Końcówki dojechały

 

4a22aeaa7bbe9099med.jpg

dd30212d9ba0a511med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ducktail zamówiony

d2ee5f26b8bc010amed.jpg
bac16d17e9dfa795med.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawy temat! Widzę, że A7ki coraz bardziej popularne na mody!

Zrób fote jak wysoko idzie na airze jak możesz, widzę dosyć małe poduszki

Ja bym tu widział gruby rant i dobry spas! Wtedy skosi :)

W dniu 30/1/2018 o 21:49, Kooga napisał:

Kozak fura :D

Ps. takie auto jak A7 i ktos kupuje bez el. regulacji i pamieci foteli :kwasny:

Sorry, wrócę do tego posta jeszcze.

Za przeproszeniem pie***lenie, bo zamawiając auto, jeśli wiesz, że jesteś jedynym kierowcą po co masz płacić dodatkowe 5-6k zł, albo i więcej, zależnie od wersji żeby mieć tylko guziki których nigdy nie używasz? Fajnie mieć wszystkie gadżety ale jeśli konfigurujesz samochód pod siebie to jest to bez sensu. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2018 o 21:57, Młody_drog napisał:

Ciekawy temat! Widzę, że A7ki coraz bardziej popularne na mody!

Zrób fote jak wysoko idzie na airze jak możesz, widzę dosyć małe poduszki

Ja bym tu widział gruby rant i dobry spas! Wtedy skosi :)

Sorry, wrócę do tego posta jeszcze.

Za przeproszeniem pie***lenie, bo zamawiając auto, jeśli wiesz, że jesteś jedynym kierowcą po co masz płacić dodatkowe 5-6k zł, albo i więcej, zależnie od wersji żeby mieć tylko guziki których nigdy nie używasz? Fajnie mieć wszystkie gadżety ale jeśli konfigurujesz samochód pod siebie to jest to bez sensu. 

Cykne fotke jakoś na czasie ale śmiało idzie wyzej niz ori pneumat

Tutaj też śmiało widać

co do foteli nie mam cięnienia na to bo jak mowie będę chciał to zmienię a podłączenie już przerabiałem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i rozkmina

cb2276a78d6b4dc7med.jpg
f196c882ee1a60b2med.jpg
997a6214b7f6f242med.jpg
bb7b37f2f4dc25b2med.jpg

Opublikowano

niee, wysuwany lepiej wygląda

Opublikowano

Zawsze  bardzo mi się podobały Twoje projekty. A7 też dobrze rokuje ale ten spojler moim zdaniem niszczy piękną bryłe A7. Ja bym go wywalił i zostawił serię.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Mosek napisał:

niee, wysuwany lepiej wygląda

on i tak bedzie wysuwany

 

4 godziny temu, kamelus_ napisał:

Zawsze  bardzo mi się podobały Twoje projekty. A7 też dobrze rokuje ale ten spojler moim zdaniem niszczy piękną bryłe A7. Ja bym go wywalił i zostawił serię.

Też mam mieszane uczucia choć docelowo wjadą dokładki od maxtona itp i sam siedze i sią zastanawiam

Opublikowano
2 godziny temu, 7ups napisał:

 

18 godzin temu, Mosek napisał:

niee, wysuwany lepiej wygląda

on i tak bedzie wysuwany

 

6 godzin temu, kamelus_ napisał:

Zawsze  bardzo mi się podobały Twoje projekty. A7 też dobrze rokuje ale ten spojler moim zdaniem niszczy piękną bryłe A7. Ja bym go wywalił i zostawił serię.

Też mam mieszane uczucia choć docelowo wjadą dokładki od maxtona itp i sam siedze i sią zastanawiam

 

Jak to mówią lepsze jest wrogiem dobrego... Nawet jak wpadną na auto poszerzki itp moim zdaniem ciekawiej bedzie jak boczna linia nie bedzie zmieniona. A jak co zawsze możesz mieć na stałe wysunięty fabryczny spoiler który jak dla mnie jest genialny.

Opublikowano

Słabo nawet bardzo słabo, zwłaszcza centralnie od tyłu wygląda to fatalnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła poskładane

teraz zostało  tylko wrócić z delegacji i wsadzić na auto

8404c32dc223f318med.jpg
0538a070ba1e42d3med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Rolka wrzucona na auto teraz pozostało zamówić jakiś dystansik i spasować
43bd695921c3b9acmed.jpg
48fc0ba3f4234a7dmed.jpg
f4ad6d2f80168339med.jpg

 

Opublikowano

No i elegancko. Tylko jakoś tak mam wrażenie jak by te koła były nieco za małe (mam na myśli całkowity obwód koła) bo jakoś tak mało wypełniają nadkola. Widzę że spoiler wyleciał :thumbup1: 

Opublikowano
  • Autor

Spoiler nie był zamontowany tylko przyłożony

 

Co do kół hmm to juz gusta wiadomo 21 by tez siadło ale przy ewentualnej sprzedaży rynek jest waski w cyfrach 20k za sett wiec szybciej zawsze zejdzie 20

Opublikowano

Nowe auto widze ale zajawka ta sama co z C7 i z takim samym rozmachem. Opona na naciągu więc wizualnie zaniżona średnica. Na glebie po górach. Można? można..[emoji23] powodzenia w modach.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na AR można, na twardym zapomnij :)

Opublikowano

Zacna furka, wg mnie trochę za bardzo zglebiony, ale każdy ma swój gust :) 

Opublikowano
Na AR można, na twardym zapomnij [emoji4]
No wiem, że to pozycja leżąca ala przyczajony tygrys [emoji16] AR ma zaprogramowane tryby wysokości?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zależy od setupu. Albo ustawiasz bazując na manometrach albo klik i sam ustawia :)

Opublikowano
  • Autor

tutaj nie ma manometra jako manometra

 

wszystko z pilota sterowane lub z telefonu mozna sobie zapisac 3 pozycje na ktore bedzie sie sam ustawiał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.