Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Huggy Wuggy Audi


marcinps

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam i przedstawiam moją audiczkę 2.0 tfsi z 2005. Wczesniej miałem a4 b5 1.6 benzynka autko jak najbardziej fajne ale słabiutkie. Co do wyposażenia to mi pasi jest klima, tempomat, szyberdach, szyby i lusterka w prądzie, grzane stołki, sportowe fotele i w sumie wsio. Autko jest super fajnie się zbiera teraz wyprzedzanie jest przyjemne. Fotki wstawię później bo teraz piszę z telefonu i nie mam tu zdjęć. Pozdrawiam wszystkich fanów i nie fanów audi i życzę frajdy z jazdy.

Pozdrawiam 

Marcinps

Hej na razie tylko 3 foty. ;)

IMG_20180404_102804.jpg

IMG_20180404_102730.jpg

IMG_20180404_102721.jpg

Edytowane przez marcinps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za dużo przy moim furaczu nie dłubię, musiał bym chyba bank obrobić na mody. Czarny sufit już kupiony czeka na montaż ale w między czasie zrobiłem małe serwisowanko. Autku wyszło na dobre?

IMG_20200513_092326.jpg

IMG_20200513_094205.jpg

IMG_20200513_122106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinps napisał:

za dużo przy moim furaczu nie dłubię, musiał bym chyba bank obrobić na mody

Oj tam zaraz bank, grunt to wkładać do świnki i powoli działać :) to nie wyścig to przyjemność - choć uzależniająca :D

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Oj tam zaraz bank, grunt to wkładać do świnki i powoli działać :) to nie wyścig to przyjemność - choć uzależniająca :D

Byle kobieta za dużo nie wiedziała co za ile ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Coldfire28 napisał:

Byle kobieta za dużo nie wiedziała co za ile ?

Oj i tu zgadam się moja kobita mówi że moją pierwszą miłością jest audi, a później ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, marcinps napisał:

Oj i tu zgadam się moja kobita mówi że moją pierwszą miłością jest audi, a później ona?

Nie jes pierwszą kobietą która tak mówi. ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza zabawa z czyszczeniem końcówek, efekt może nie mega ale mnie zadowala. ?

IMG_20200529_190029.jpg

IMG_20200529_200037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co uzyłem tego, a potem wosk i jeszcze raz ściereczka do rur i na koniec już wypolerowanie wszystko zwykłą szmatką. 

czyscik-do-rur-miedzianych-3572510569.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjechała jasna i wjedzie czarna ale najpierw muszę wykryć gdzie mi się woda leje do środka bo od pasażera i z tyłu przy klapie też po stronie pasażera po ulewie podsófitka jest mokra. 

IMG_20200606_121754.jpg

IMG_20200606_121748.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjechała jasna i wjedzie czarna ale najpierw muszę wykryć gdzie mi się woda leje do środka bo od pasażera i z tyłu przy klapie też po stronie pasażera po ulewie podsófitka jest mokra. Mały edit. Czarna już na aucie ciekło na starym szyberdachu, jedynie jeszcze czarna lampka z przodu i lusterko fotochrom i będzie górą wszystko na wsio. 

IMG_20200606_172038.jpg

IMG_20200606_172014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :oklasky:

Ja też choruje na czarny sufit oglądam to tu to tam ale albo cena jak za zborze albo mniejsze / większe defekty albo w wuj daleko i wysyłka kosmos. Zresztą mnie wymiana nie minie bo zje***i mi podsufitkę na pralni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Dobra robota :oklasky:

Ja też choruje na czarny sufit oglądam to tu to tam ale albo cena jak za zborze albo mniejsze / większe defekty albo w wuj daleko i wysyłka kosmos. Zresztą mnie wymiana nie minie bo zje***i mi podsufitkę na pralni :facepalm:

Dorwałem u siebie na szrocie i dałem 100€ ale sam musiałem zdemontować, szyber był kompletny z mechanizmem. Ale efekty i mnie zaskoczył wnętrze na +.  No to nie ciekawie z tą pralnią. 

Edytowane przez marcinps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem malnąć fele bo już były zjechane, szału nie ma bo w kilku miejscach lekko klar się z ważył ale to było moje pierwsze lakierowanie felg. Na końcu fotki jeszcze ze star i oponami. 

IMG-20210710-WA0009.jpeg

IMG-20210710-WA0007.jpeg

IMG-20210710-WA0005.jpeg

IMG-20210710-WA0003.jpeg

IMG-20210710-WA0001.jpeg

IMG_20200321_140808.jpg

IMG_20200321_140720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek Audi w dekielkach jest wpinany na zatrzask czy przyklejany? Chciałem u siebie pomalować środek dekielków na czarno i zastanawiałem się jak usunąć znaczek na czas malowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, karolg987 napisał:

Znaczek Audi w dekielkach jest wpinany na zatrzask czy przyklejany? Chciałem u siebie pomalować środek dekielków na czarno i zastanawiałem się jak usunąć znaczek na czas malowania :decayed:

Hej jest wpinany małym śrubokrętem delikatnie wyciśniesz. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...