Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

BEDO MODY :D

 

 

20180313_194405.jpg

Opublikowano

Dojebana jest ta BMka :kox:

Opublikowano
  • Autor

5K km zrobione, zlot w BT zaliczony. Polatane po górach i sporo po autostradzie. W drodze powrotnej zrobiłem eksperyment i na odcinku bez limitu przeleciałem obok Niemieckiej Polizei przy 270 km/h ale nie ruszyli (nie mieli za bardzo czym :D )

 

Jak ktoś ma jakieś foty to proszę o wrzucenie! :)

 

3 Koks foty od Pana  @FroS-t, reszta to moje wypociny z telefonu

3090kt1.jpg

2r5dvfb.jpg

280idtj.jpg

2018-03-25 09.48.09.jpg

2018-03-25 11.38.15.jpg

2018-03-25 11.40.03.jpg

2018-03-25 11.44.20.jpg

2018-03-25 11.46.48.jpg

2018-03-25 11.48.50.jpg

2018-03-25 21.46.37.jpg

Opublikowano

Na żywo to rewelacja ten szaraczek :kox:

Opublikowano

kompletnie nie rozumiem czym jesteś zajarany.. tym fajnie brzmiącym wydechem? tym zamiataniem d*py? eeee tam :decayed:

Opublikowano
25 minut temu, jedrekx napisał:

kompletnie nie rozumiem czym jesteś zajarany.. tym fajnie brzmiącym wydechem? tym zamiataniem d*py? eeee tam :decayed:

dlatego dla takich ludzi są VW na sterydach :grin: 

@Młody_drog w końcu męska fura :thumbup1:

Opublikowano
29 minut temu, jedrekx napisał:

kompletnie nie rozumiem czym jesteś zajarany.. tym fajnie brzmiącym wydechem? tym zamiataniem d*py? eeee tam :decayed:

Nie gadaj bo widziałem  brewka drgała po przejażdżce :naughty::decayed:

Opublikowano

zupełnie nie wiem o czym mówisz :decayed:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Ależ ona jest piękna,graty za wybór wozu :D

Opublikowano

Piekna na żywo - wygląda ślicznie - mi osobiście jeszcze by bardziej odpowiadała w bardziej krzykliwym kolorku - ten jest za spokojny :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3/26/2018 o 11:26, jedrekx napisał:

zupełnie nie wiem o czym mówisz :decayed:

Idź no stąd... Przez Ciebie nawet do Wrocławia nie dojechałem na paliwie z BT :D:D 

W dniu 3/26/2018 o 11:22, Marteka4 napisał:

dlatego dla takich ludzi są VW na sterydach :grin: 

@Młody_drog w końcu męska fura :thumbup1:

Jak to w końcu?? A Leon w TDI to nie męski?? :decayed:

3 godziny temu, miron78 napisał:

Piekna na żywo - wygląda ślicznie - mi osobiście jeszcze by bardziej odpowiadała w bardziej krzykliwym kolorku - ten jest za spokojny :)

Pożyjemy, zobaczymy :D Folie teraz robią konkretne więc jak się znudzi to pomyślę. Na razie trzeba dopełnić pakiet carbon i może zmodzić w końcu ten wydech bo jak słuchałem w Warszawie wydech M-Performance to było :jerk:

 

Prędzej czy później wpadnie dyfuzor w carbo i wydech, teraz pytanie.. Czy końcówki tytanowe, czy carbon?

Jakoś mi ten carbon w 100% nie leży w tej wersji, nie wiem dlaczego... Dziwna jest ta przerwa między carbonem a metlową częścią

performance-schalldaempfer-vergleich_0.j

DSC06987.jpg

BMWBLOG-BMW-TEST-BMW-M4-Competition-Pack

BMW-M2-M-Performance-51.jpg

12-800x600_0.jpg

 

Opublikowano

Witaj Mateusz!

To się już pięknie drze a Ty jeszcze wydech chcesz wstawić?

Dyfuzor Carbo bajka co do końcówek mam mieszane odczucia...

A nie ma końcówek M w czarnym połysku?

PS. Jakie średnie spalanie w trasie powrotnej :D ?

Pozdrawiam!

Opublikowano

No Młody piękna bestia teraz przydało by się opić JD w 10 min [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, black4 napisał:

Witaj Mateusz!

To się już pięknie drze a Ty jeszcze wydech chcesz wstawić?

Dyfuzor Carbo bajka co do końcówek mam mieszane odczucia...

A nie ma końcówek M w czarnym połysku?

PS. Jakie średnie spalanie w trasie powrotnej :D ?

Pozdrawiam!

Jak Jędrek sobie pojechał to spadło :D . Na całą trasę wyszło tak

 

20180325_214639.jpg

 

A co do czarnego połysku, właśnie muszę pomyśleć czy swoich nie prysnąć na próbę, ale to jak przyjdzie już dyfuzor. 

Czy to nie ty proponowałeś coś w szpreju? Podaj jeszcze raz nazwę tego specyfiku, poczytam sobie

Edytowane przez Młody_drog

Opublikowano

Hey! 

To spalanko b.przyzwoicie!

Może to jakie Tfsi albo Cylinder on Demand he he :D

Foliatec robi b. solidne specyfiki.

Jak będzie cieplej to zrób weekendowy mod i po odczyszczeniu pryśnij końcówy tym:

Pozdrawiam :D

Opublikowano
8 godzin temu, Młody_drog napisał:

Jak Jędrek sobie pojechał to spadło :D

jak się rozstaliśmy to mi też dziwnym trafem spadło :decayed: i wypraszam sobie, to pomówienia! ja - jadąc drugi, próbowałem się dostosować moim dyszlem :lol: p.s. wiesz, że ja nadal mam paliwo tankowane w piątek w Nowym Targu? :decayed:

Opublikowano

Na żywo prezentuje się kozacko,dużo bardziej mi się podoba niż S3 które było w Bukowinie

 

 

 

Opublikowano
45 minut temu, pajda napisał:

dużo bardziej mi się podoba niż S3 które było w Bukowinie

Ja to się w ogóle dziwie że Młody nie drapną nagrody za najładniejsze Audi zlotu :decayed:

Opublikowano
Ja to się w ogóle dziwie że Młody nie drapną nagrody za najładniejsze Audi zlotu :decayed:
Ale to by musiała być kategoria :inne auto [emoji3] w sensie marka bo jakoś nie widzę tego żeby na złocie audi wygrało bmw ale wóz kosa jak będę na emeryturze to sobie takie kupię [emoji16]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.